Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Треба отићи и видети а не гледати само кроз кључаоницу Јутуба. 

Свакако, слажем се, само што ћу ја још доста да попричекам за такве екскурзије, али добро, неће Рафа у међувремену нигде да иде :) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Vladan :::. рече

Па да може и то тј. та стране приче.

Мени је оно Рафино звучало као смиренословно-егоистичка изјава која се односи на "ми" а не на "ја" (као у Леоновом цитату).
 

Мени више личи да баш каже за све нас у смислу као расејани смо, нешто нам је промакло а неко је већ заборавио или буквално није слушао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је просто урнебесан. Не улазим у детаље шта је мислио, опаске су му хит! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Просечан србенда рече

Мени више личи да баш каже за све нас у смислу као расејани смо, нешто нам је промакло а неко је већ заборавио или буквално није слушао.

Може и тако, све се то свима дешава, то су општа места, зато ми можда то и није баш нешто што бих нарочито истицао ради (у)опште(но)г (само)смиравања.

Али добро, што каже Леон да не цепидлачимо сад, нек се смиравају шта им фали :) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У наставку, чујмо свето јеванђеље по Матеју; крсти се; каже, да скинем скуфију, ваља се; сви устају а он даље наставља, седите, то што сте устали је добра намера а ово што ја седим је мој немар. 

Хит! Лик је :uraaaaaa:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И наставља:

Седите... ...благослов сте примили да седнете па сте добили дупли поен

Мајстор је Рафа :))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

У наставку, чујмо свето јеванђеље по Матеју; крсти се; каже, да скинем скуфију, ваља се; сви устају а он даље наставља, седите, то што сте устали је добра намера а ово што ја седим је мој немар.

Не би ме зачудило да су збуњено сели они који су устали и збуњено устали они који хтедоше да седе... :)) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Zoran Đurović рече

dzaba oče možeš ti to bolje.... izdaju te darovi

prvo si mi prorokovao za alatku, meni sve gore i gore

sad mi prorokuješ čestitku za prebrzu vožnju, a ja sam još pre prenosa okačio CD na retrovizor

sledeće proroštvo molim

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет бесни Иродијада. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О.Рафаилу треба изразити саучешће , умро му је брат.

http://spc.rs/sr/u_srpskoj_u_zeti_sahranjeni_zemni_ostaci_advokata_ilije_boljevitsha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Леон Професионалац рече

Ово би требало да буде као вапај да се унормалимо. 

Само ти вапи, па кад те чују сви требињски тамбураши...:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...