Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Просечан србенда рече

Имамо још једног јуродивог оцу:sunce:

КојЕ? ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Вукашин рече

Leon DeBejac :aplauz:

Нисам, али, нудили су ми. Зато сам и страдо малко. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вукашин рече

Znaci Dzomic :D

Ти каза. 

Крв и тело не открише ти то... 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Леон Професионалац рече

Само мене не познаје.

А мислим да човека више поштују кад га не познају. ?

Један ме питао који сам од владика.

Не би ме зачудило да је овде на форуму бивало прилика у којима се људи љуто расправљају као незнанци а да се у ствари приватно познају а и не знајући то ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин рече

Znaci Dzomic :D

Поп Иван ме упозоравао да мој брат од тетке, Џома, може да ме тужи! - Ја му кажем: Не само што смо рођаци, него смо и пријатељи. Преко оног бибера смо стално у вези. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Tristatri рече

Nije mi jasna potreba za ovim alternativnim profilima. Valjda sto ne postoji opcija samolajkovanja. Ni psihula nije ima vise od dva alternativna, iako je bilo, ocito netacne, tvrdnje da je sa jednog profila bolo 8 persona.

Мада је и она као и ти делила овде стручне дијагнозе... тако да...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Леон Професионалац рече

КојЕ? ?

Па о. Небојша, сам се открио у својој похвали:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Просечан србенда рече

Не би ме зачудило да је овде на форуму бивало прилика у којима се људи љуто расправљају као незнанци а да се у ствари приватно познају а и не знајући то ?

Јесте сигурно. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan :::. рече

Мада је и она као и ти делила овде стручне дијагнозе... тако да...
 

303 је женско?

Да знам да не лајкујем њене коментаре. 0504_music

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Zoran Đurović рече

Поп Иван ме упозоравао да мој брат од тетке, Џома, може да ме тужи! - Ја му кажем: Не само што смо рођаци, него смо и пријатељи. Преко оног бибера смо стално у вези. 

Реци му да није сваки Џомић аутоматски и Велибор а ни сваки Велибор није Џомић. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Леон Професионалац рече

Само мене не познаје.

А мислим да човека више поштују кад га не познају. ?

Један ме питао који сам од владика.

Cccc a sad ispada da ne postujem one koje poznajem. Jao jaoj jaoj:unbelieveble:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јелена011 рече

Cccc a sad ispada da ne postujem one koje poznajem. Jao jaoj jaoj:unbelieveble:

Зар сви не поштујемо већма Бога којег не знамо од ближњих које познајемо? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

303 је женско?

Да знам да не лајкујем њене коментаре. 0504_music

А ко ће то знати? Треба нам неки пророк овде са форума да нам каже, не знам има ли неки... ;)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...