Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, Родољуб Лазић рече

Па то кажем, нема смисла за шалу. 

А била је сасвим добра.

Шали се ти тако са својом мамом. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 20 минута, Родољуб Лазић рече

Па то кажем, нема смисла за шалу. 

А била је сасвим добра.

 

Откачи се од мене.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Tristatri рече

ali imam nekoliko jutra duvana.

MV5BMzg2ZWNlOWEtZjIzMy00MGNlLWI5NmUtOGE2

Profesore, profesore! Ja mislim da je Bog hteo da čovek puši ugradio bi mu sUlundar na teme!

(powered by naš drug iz Crkve Cile Ilić

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Драгана Милошевић рече

Откачи се од мене.

Мислио сам да су овде људи опуштени. Али нисам схватио да опуштеност не важи према уљезима. Извини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Tristatri рече

Ni ja nemam para, ali imam nekoliko jutra duvana. Ne znam dal' bi to proslo?

Pa pošto imaš nekoliko možeš da nađeš neku koja puši duvan pa da joj ponudiš da ti popuši jedno jutro...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Родољуб Лазић рече

Мислио сам да су овде људи опуштени. Али нисам схватио да опуштеност не важи према уљезима. Извини.

`начи, детерминис`о си се

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Avocado рече

Pa pošto imaš nekoliko možeš da nađeš neku koja puši duvan pa da joj ponudiš da ti popuši jedno jutro...

Бааах... Ово к`о врело за којекак`е грешне мисли...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Родољуб Лазић рече

Грешим ли?

Ако ли си се "нашао" међ` уљезима - не грешиш!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

А, бре, Милане, нисам те питао нешто из инфинитезималног рачуна. 

Ниси - наравно.

Опаска моја се тицала онога што (ти) рече.

А суштина реченог је да смо опуштени. А ти се друже пресабери (можда грешим), па сааам са собом "реши" зашто себе сматраш `уљезом`

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...