Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

А Борбаши ме пренели! 

Е сад сам постигао све у животу. 

:))

Сад ће да видите кад полуписмени људи буду говорили како пишем текстове за БЗВ.

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Овај Ведран прави миротворац! 

Угледао сам се на Владику Максима. :D

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Ведран* рече

Свако јутро кад се пробудим прво очи отворим. :D

Неки би, после овога, вероватно пожелели да их сутра не отвориш :ani_biggrin:

Текст треба превести на грчки и руски, и пласирати на релеватним страним сајтовима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

Нема мистерије: Максим ме је клео искрено, Иринеја је само провоцирао...

То је зато што си ти већи од Иринеја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, farisejski.bukvojed рече

О квасцу говори и гг. Максим, прво у Белешкама са сабора из 2016, па затим у првом свом писму у којем је навео да је Св. Сава аутокефалију добио неканонски.

А ваља и ово да напоменем јер нисам истакао у тексту. Можда је требало?

И Дух Свети им се руга. (да се неко не саблазни на ове речи!)

Ево зашто. 

Они с поносом наводе речи да мало квасца све тесто укисели. То је из посланице Галатима. Мислећи и говорећи при том да су они (Фанар) квасац, а Црква тесто. 

А Апостол Павле када ово говори под квасцем подразумева ЛАЖЕУЧИТЕЉЕ,  и упозорава Галате да не мисле да само зато што су  лажеучитељи малобројни да не могу велику штету да направе, јер мало квасца све тесто може да укисели! 

А они сами за себе кажу да су квасац. Шта рећи?

joooj

"Него ћеш нас Ти избавити од непријатеља наших, и ненавиднике наше посрамићеш" Господе!

"Ево руже језиком својим, мач им је у устима, јер, веле, ко ће чути? Али Ти ћеш се, Господе, смејати њима и посрамити све ове народе."

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ведран* рече

А ваља и ово да напоменем јер нисам истакао у тексту. Можда је требало?

И Дух Свети им се руга. (да се неко не саблазни на ове речи!)

Ево зашто. 

Они с поносом наводе речи да мало квасца све тесто укисели. То је из посланице Галатима. Мислећи и говорећи при том да су они (Фанар) квасац, а Црква тесто. 

А Апостол Павле када ово говори под квасцем подразумева ЛАЖЕУЧИТЕЉЕ,  и упозорава Галате да не мисле да само зато што су  лажеучитељи малобројни да не могу велику штету да направе, јер мало квасца све тесто може да укисели! 

А они сами за себе кажу да су квасац. Шта рећи?

 

Брате Ведране, после овог ”Шта рећи?” заборавио си да додаш - а не заплакати! :) Додуше, после силних глупости што их Фанар чини не зна човек да л’ да се смеје или да плаче!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба показати Милојкову да препоручи вл.Mаксиму.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи то је и одговор Бачког.:)

@Александар Милојков, стварно треба проследити еп.Максиму Ведранов текст.

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.4.2019. at 21:47, Ведран* рече

Јао види, квасац ми побего! Ваљда зато што је тесто набујало. 

Дај овде цитате, плиз. 

https://youtu.be/eT5yL1ss7wk

https://youtu.be/KVaNKdeNdro

:) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...