Jump to content

Колегијум МО и НГШ поручује да војска "неће дозволити никакве покушаје државног удара"! Генерал у пензији Малиновић оцењује да је ово "увод у могућу злоупотребу војске у политичке сврхе"


Препоручена порука

Управо сада, Sofija_ рече

Nek je sa srecom! ali, pre nego sto odes, pokaj se sto si bio slep pored ociju i bio clan nazadne stranke :smeh1:

Свака теби част... :)

  • Радостан 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Sofija_ рече

to ces citirati demonstrantima? :smeh1:  ne stvarno, pucaces na brata svoga?

Боже ме сачувај. Али ако као војска будемо изведени да спречимо насилно рушење власти, наравно да ћу дати све од себе да неутралишем сваку претњу. Не правим неку разлику од тога да морам да се сукобим са Шиптарима идр.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milan Nikolic рече

Јуче сам позван, ускоро идем, надам се да неће бити ,,инцидената'', ни у БГ ни на КиМ, али ако буде, са пуним срцем бранићу државу.

Шта год да буде срешћемо се пред Господом. :)

1 hour ago, Milan Nikolic рече

Са задовољством ћу дати живот...

 

Милане, брате, идеш на 15-дневну обуку а не на Солунски фронт... цццц...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шалу на страну. Мислим да су веће шансе да буде него да не буде сукоба на КиМ. Како време иде све се више повећава могућност за сукоб.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Војска неће дозволити рушење уставног поретка тиме што ће извршавати наређења врховног команданта - који нигде не постоји у Уставу.

Не знам шта се неки буне и шта овде уопште има спорно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Milan Nikolic рече

Шалу на страну. Мислим да су веће шансе да буде него да не буде сукоба на КиМ. Како време иде све се више повећава могућност за сукоб.

пријатељ из Грчке тврди да је у луку Драч пре 2-3 дана стигло 37 контејнера од НАТО-а ... и Грци имају неку бојазан од сукоба... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, GeniusAtWork рече

Војска неће дозволити рушење уставног поретка тиме што ће извршавати наређења врховног команданта - који нигде не постоји у Уставу.

Не знам шта се неки буне и шта овде уопште има спорно...

ја мислим да председник државе само у случају ратног стања постаје врховни командант... нисам сигуран можда и грешим али колико се сећам Слоба је био врховни командант 1999

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Milan Nikolic рече

Шалу на страну. Мислим да су веће шансе да буде него да не буде сукоба на КиМ. Како време иде све се више повећава могућност за сукоб.

Каквих црних сукоба? Ко ће се сукобљавати? Харадинај, и његови коалициони партнери из Београда? Не будите наивни. 

пре 8 минута, Предраг М рече

пријатељ из Грчке тврди да је у луку Драч пре 2-3 дана стигло 37 контејнера од НАТО-а ... и Грци имају неку бојазан од сукоба... 

Сличне испоруке стижу редовно, у све њихове луке. Пре ће бити да је крајње одредиште тих контејнера Црно море, него КиМ. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, GeniusAtWork рече

Војска неће дозволити рушење уставног поретка тиме што ће извршавати наређења врховног команданта - који нигде не постоји у Уставу.

Не постоји у Уставу, али зато онај који обавља ту непостојећу функцију свакодневно крши исти тај Устав, пред очима свих нас, и нико да мрдне прстом.  

1 hour ago, Milan Nikolic рече

насилно рушење власти

Које се, ако је судити по прогласима напредњачког Фирера и потчињених му медија, одвија, у континуитету, откад је ступио на власт. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, farisejski.bukvojed рече

Код нас рат? Па неће код нас рат, ми смо у Европи (врло честа реченица '90 и '91 све до негде октобра-новембра...).

Не приписујте ми такве идиотске ставове, јер је савршено јасно о чему сам говорио.

Напредњачка "Српска" листа је коалициони партнер кољача Харадинаја и дружине. Њени припадници тероришу српски народ на северу Косовске Митровице више него Албанци. Приватизовали су све, присвојили сва права, и доле су бог и батина. 

И сад ми говорите о неком "рату". Изнеђу кога? Вучића, и његовог коалиционог партнера? Вучића, и шачице опозиционара које нико не подржава? Зар се нисте наслушали довољно Вучићевих лажи? Зар је могуче да још нисте постали имуни на њих? Колико је пута "врховни командант" био мета "атентата"? Колико пута га је "Запад" рушио, док је он испуњавао сва њихова наређења? 

Аман, људи! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Хаеул рече

Каквих црних сукоба? Ко ће се сукобљавати? Харадинај, и његови коалициони партнери из Београда? Не будите наивни. 

Сличне испоруке стижу редовно, у све њихове луке. Пре ће бити да је крајње одредиште тих контејнера Црно море, него КиМ. 

свима њима се жури да се реши статус КиМ тј да добије самосталност. Самостално КиМ са базом Бондстил је отворен копнени пут од Јадрана до Црног Мора. Не заборавимо да је Бондстил њима битна база и друга по величини у Европи и стратешки врло такође врло битна. Улог је велики и Америци и Русији и на КиМ ће доста тога да се ломи... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...