Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

Касно је сад за лепе речи и умиљкавања, од сутра сте готови, угасићу све вас русофиле и кирилопоклонике!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ја од Руса више волим Иларионе. 

Најпре заграничног, онда Алфејева, па онда тек Кририла. :D

Не мош ми ништа. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Брка Жарковачки рече

Касно је сад за лепе речи и умиљкавања, од сутра сте готови, угасићу све вас русофиле и кирилопоклонике!

нит се клањам кирилу нит носим скупе сатове ;) ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, farisejski.bukvojed рече

Od fanariote moderatora ovog foruma dobio sam opomenu zbog spama. Ovo je jedina tema na kojoj objavljujem, a prijavio sam jedno 5-6 postova zbog trola.

па је ли аргументовао шта је конкретно било спам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Vladan :::. рече

нит носим скупе сатове ;)

То ти нешто на мој рачун? :scratch_head:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ведран* рече

То ти нешто на мој рачун? :scratch_head:

ма јок него она прича када су сликали кирила са неким екстра скупим сатом док нешто пише а после патријаршија у фотошопу избрисала сат са руке...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Брка Жарковачки рече

Касно је сад за лепе речи и умиљкавања, од сутра сте готови, угасићу све вас русофиле и кирилопоклонике!

То није успело још једном брки који је исто као и ти мислио да је леп и чија је војска једина имала такав крст као твој знак на тенковима и авионима.Тако да свака шала има граница.Епископ бачки г.Иринеј рекао је да су они направили највећи раскол.То није русофилија.А шта је лоше у русофилији..Не мислим ја ништа лоше о Теби.Ти си само један мали просечни аутофил,а таква је већина.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Брка Жарковачки рече

Касно је сад за лепе речи и умиљкавања, од сутра сте готови, угасићу све вас русофиле и кирилопоклонике!

sto' ti je brko sto si se razestio,... ne vodimo bitku za staljingrad.... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Bokisd рече

sto' ti je brko sto si se razestio,... ne vodimo bitku za staljingrad.... :smeh1:

АМИН Брате па брка је пуко код Стаљинграда а овај никако да то схвати.Е свака част како си се сетио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Vladan :::. рече

ма јок него она прича када су сликали кирила са неким екстра скупим сатом док нешто пише а после патријаршија у фотошопу избрисала сат са руке...

Ролекс је. Има ролекс, то није тајна. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, farisejski.bukvojed рече

Zaboravih smrdljivi...

Теби ће главу одсећи. 

А кад свугде њушиш, неће бити чудо. 

Узми с Брком чил пил и провозај се на томосу, и све ће бити ок. :tongue:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Zoran Đurović рече

Ролекс је. Има ролекс, то није тајна. 

Купио му неко, а он се не разуме у сатове и не зна колико то кошта. :tongue:

Не треба бити љубоморан.:)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Ведран* рече

За оне који имају проблем да тумаче сличице. 

Овде је реч о "спрдњи" са томосом, а не са епископима. Нико епископима није нацртао рогове, и слично, нити се с њима спрда. 

Мада се неки и међу њима, на жалост "спрдају" са Црквом Божијом, негирајући канонску украјинску Цркву. 

Пошто сам ја наевео воду на томос, да речем коју.

Мало смо се нашалили на рачу томоса, јер заиста ова мали моторин више вреди од овог томоса о такозваној аутокефалности.

Наравно да је Патријарх Вартоломеј у заблуди која може да има огромне последице. Срамно и тужно и јадно је то што је урадио.

Мислим да се за њега треба молити као за заблуделог човека, јер он то и јесте. Нека му Бог подари просветљење и покајање.

 

И док год се шалимо са тим моторином а да никоме не желимо зла то је у реду, мада је клизав терен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...