Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 21 минута, Vladan :::. рече

што? да није прешао код барта? цццц... узеће му онај његов бајкерски чопер а увалиће му томос-а...

Сад да ставиш ту слику с моторчином, рекао би да се спрдаш са свештенством. 

Ц.ц.ц.ц.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Ведран* рече

Сад да ставиш ту слику с моторчином, рекао би да се спрдаш са свештенством. 

Ц.ц.ц.ц.

неће бре... @Брка Жарковачки је кул тип :) 

СÑодна ÑликаСÑодна Ñлика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Брка Жарковачки рече

Апсолутно истинито!

ма дају ти минусе јер немаш чопер, ал боље да немаш чопер него да имаш томос :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече

ма дају ти минусе јер немаш чопер, ал боље да немаш чопер него да имаш томос :)) 

Претвориће се моја шала у стварност, а није ми ни била намера :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Брка Жарковачки рече

Претвориће се моја шала у стварност, а није ми ни била намера :smeh1:

иди код @Trifkeта да те исповеди за тај грех, он ће то час да ти регулише јер је његова тема :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече

иди код @Trifkeта да те исповеди за тај грех, он ће то час да ти регулише јер је његова тема :)) 

Идем још вечерас!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Брка Жарковачки рече

АКСИОС Његовој Светости Патријарху Вартоломеју Первом!

немаш појма...барт је свесветост или блаженство... цццц никад од тебе прави припадник турске православне цркве...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Брка Жарковачки рече

tenor.gif

 

мали је сладак... могао би да буде викарни млађаном епифанију... :smeh1:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече

мали је сладак

Јесте, меденко...

Од сутра сам редовно на теми, да разбуцам ове русофиле, лаку ноћ :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Vladan :::. рече

немаш појма...барт је свесветост

Ни ти немаш појма! 

Крај очију сте слепи!

Видиш да је свесветЛост!

п.с. 

Брко, немој више овако да се спрдаш и шаљеш слике ко секташи. :tongue:

20190112_080706.thumb.jpg.441376f4374cf2f88f0aa7a6df8d927f.jpg

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Брка Жарковачки рече

Од сутра сам редовно на теми, да разбуцам ове русофиле, лаку ноћ :smeh1:

обавезно дођи томосом брже ћеш да стигнеш... виа кијев - мала крсна - истамбул - форум :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...