Jump to content

СМЕТА МУ СРПСКА ЗАСТАВА: Сорошев активиста хоће да нам мења заставу! (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Поента је да се оваквим "вестима" само даје публицитет неким потпуно анонимним ликовима, који се из досаде, троловања, или већ чега замлаћују оваквим глупостима. Нити било кога занима његов "дизајн" (који свако може да одради у Илустратору за максимално 5 минута), нити је ово било каква званична иницијатива за промену заставе и државних симбола. А неки су се напалили као да је ово у најмању руку ушло у Скупштину и чека се да се изгласа сваког транутка...


Bavim se dizajnom ali nikad ne bih bio misljenja kao ovaj peder koji pokusava da menja nezamenljivo.

Slazem se da je dizajn ravan nuli. Nema nikakve vrednosti.
Posebna stavka je sto svaki detalj a ovde nije samo rec o dizajnu vec o prastarom dizajnu pod imenom heraldika koja ima svoja pravila, i svaki detalj mora da ima opravdanje i simboliku. Aki zanemarimo skidanje naseg grba sa zastave onda se pitam zasto menjanje razmera u bojama, koje je opravdanje i znacenje toga.
Sledece kakvu simboliku ima novi "grb" koji nabacuje, kakvznacenje, tradiciju, povezanost sa nasom istorijom, postojanjem, verom, sklonostima, opredeljenjima (osim da smo postali kurve koje moze svako da voda kako kome padne na pamet i da nam se mesa u sve),...

U vezi naseg sadasnjeg grba neznqm sta bi mu smetalo osim
1. neznanja,
2. pokusaja reklamiranja (kao Karleusa, kad nema sta dobro nek se govori bilo sta, samo da je po novinama),
3. Soris, jevreji, zapad, svi oni koji zele da se sprdaju sa nama i da nas postave kao natpis na tarabi pisan kredom koji sad pise a sutra mozda ne, prekosutra ce preko njega neko da pise nesto trece ili peto.

Dizajnerski ovo je ideja koju niko ne bi primio ali ne bi me cudilo da mi primimo.

Za one koji pricaju o kultu zastave.
Smatram da nas grb i zastava imaju kultno obelezje i da je bas to problem i razlog ovakvih ideja.

Neznam da li neko zna za termin koji sam ja zaboravio a to je za situacije gde se pocne da prica o necemu a onda kaze to je pogresno pa se vremenom od relevantnih struvnjaka izdejstvuje uvazavanje i na kraju to o cemu se prica stupi na snagu. Tako ce i ovde biti. Samo su pomenuli a onda ce polako polako doci.
Tako se to radi bar u ovakvim drzavama a od strane...

Za one koji misle da je nas grb pogresan. Iako bi to moglo da se kaze ipak on pokazuje po meni nasu nacionalnu podsvesnu stavku da tome moramo da tezimo, monarhiji.

Da li neko zna ko je smislio slogan znacenja 4S?

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, JOCCCA рече

Bavim se dizajnom ali nikad ne bih bio misljenja kao ovaj peder koji pokusava da menja nezamenljivo.

 

Kako mi da znamo da i ti nisi peder?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, JOCCCA рече

Odgovorio bih ti al ne bi bilo hriscanski.
Oprosti

Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju
 

 

Znaci misterija se nastavlja... mozda nisi peder... mozda jesi... zar sami da zakljucujemo?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

I koji bi to identitet bio? Umes li da mi objasnis kojim slucajem?

Srpski pravoslavni neobrezani.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Znao sam da ima neke veze s polnim organom ;)

Na dobrom si mestu izgradio identitet :D 

Ko priča o polnom organu?Ja pričam o neobrezanom srcu.

Ai bre vi dizajneri stvarno ste pederi samo mislite na onu stvar.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Кратос рече

Ko priča o polnom organu?Ja pričam o neobrezanom srcu.

Ai bre vi dizajneri stvarno ste pederi samo mislite na onu stvar.

 

Haha, nema vadjenja sad!

(ovo zvuci kao nesto sto bi @JOCCCA reko, ali za njega jos nije potvrdjeno... samo se pretpostavlja :))  )

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, елТорнеро рече

Ко је то поменуо, осим тебе?

 

Jel napisao lepo covek da mu identitet izmedju ostalog lezi i u neobrezanosti?

Mozda ne znas sta znaci taj izraz? :)) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 
Haha, nema vadjenja sad!
(ovo zvuci kao nesto sto bi [mention=10963]JOCCCA[/mention] reko, ali za njega jos nije potvrdjeno... samo se pretpostavlja :))  )


Odkud tebi to da bih ja to rekao.


Poslato sa SM-G7102 koristeći Pouke.org mobilnu aplikaciju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...