Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

Видећемо ускоро могу и Срби да плану а онда знамо бити гадни.  Нису без везе наши духовници говорили о повратку на село у градовима лако настане хаос као сад у Кијеву. Само код нас може да буде контра Кијев ако знаш шта мислим :)

 

 bye bye west we go east mode beast mode :)  brought to you by Russia and China

 

Памет у главу Србадијо.

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видећемо ускоро могу и Срби да плану а онда знамо бити гадни.  Нису без везе наши духовници говорили о повратку на село у градовима лако настане хаос као сад у Кијеву. Само код нас може да буде контра Кијев ако знаш шта мислим :)

 

 bye bye west we go east mode beast mode :)  brought to you by Russia and China

 

Памет у главу Србадијо.

 

Videćemo kojim će putem stvari ići, i u Ukrajini i u Srbiji...

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koga?

Pa i Ukrajinci su Rusi...

 

Видим како су Руси ови на западу тако што каче Хитлера и Бандеру на улазе и што шетају са ак-47 кроз скупштину. То су само западни бандити... Паметан народ ће да се склони у страну...

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Upad Ruskih specijalaca u parlamentarnu zgradu u Simferupolju: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HIRfld1VBeE

ЂАВО ЈЕ РАШИРИО ТРИ ПИПКА ДА УХВАТИ ЦЕЛИ СВЕТ. БОГАТЕ ДА УХВАТИ МАСОНЕРИЈОМ, СИРОМАШНЕ КОМУНИЗМОМ А ВЕРНИКЕ ЕКУМЕНИЗМОМ. - СВ. СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРСКИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo, prilagodjen je malo naslov...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Он заправо ствара срж украјинских подела и нерећа. Важно је напоменути да је на територији Украјине настала Русија, под именом Кијевска Рус, а њен кнез Владимир је примио православно хришћанство што је затим постала окосница руског идентитета."

 

Manje više većini nas sve ove stvari su poznate, ono što mene interesuje, bez obzira kada je stvoren ukrajinski identitet, kada je počelo unijaćenje u Ukrajini i sl. stvari, da li smo mi svesni da su pored pomenutog danas stvari drugačije nego što su bile juče ili preključe, to me zanima, taj identitet i promena vere postali su stvarnost i sada se Ukrajina sa tim suočava, u tom smislu iako sam svestan istorije, ne razumem kako je moguće tako lako odbaciti sadašnje realno(znam..užasna reč) stanje kao da ono ne postoji. Zato sam par puta napisao da pojedinci odbacuju činjenice i ne sagledavaju stvari na terenu onakve kakve stvarno jesu, tu ne sme biti emocija. NAdajmo se da će se stvar ipak srediti bez rata, daj Bože. Briga me da li će zapad ratovati sa ovima ili onima, ali sam i sam emotivan kad cujem da se sukob vodi izmedju dva gotovo ista pravoslavna naroda, to je tužno, ali vidimo sve je moguće :(

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

01.00 - Руски амбасадор у Уједињеним нацијама Виталиј Чуркин изјавио је да су било каква кретања руске војске на Криму у складу са постојећим аранжманима Москве са Украјином о размештању војних потенцијала у бившој совјетској републици, а да је Русија против наметања посредничке мисије.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако Руси задрже јужни део Украјине, можда неће морати да полажу цеви гасовода Јужни ток, на дно Црног мора.

Major_russian_gas_pipelines_to_europe.pn

"Ембрион је од самог зачећа личност и целовито људско биће" - Свети Григорије Ниски

"Ембрион до четрдесетог дана не поседује потпун људски облик, али зато од тренутка зачећа поседује умну и разумну душу" - Свети Максим Исповедник

http://www.serbian-iconography.com/                       www.youtube.com/watch?v=sJRslkLQRyU

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...

Manje više većini nas sve ove stvari su poznate, ono što mene interesuje, bez obzira kada je stvoren ukrajinski identitet, kada je počelo unijaćenje u Ukrajini i sl. stvari, da li smo mi svesni da su pored pomenutog danas stvari drugačije nego što su bile juče ili preključe, to me zanima, taj identitet i promena vere postali su stvarnost i sada se Ukrajina sa tim suočava, u tom smislu iako sam svestan istorije, ne razumem kako je moguće tako lako odbaciti sadašnje REALNO (znam..užasna reč) stanje kao da ono ne postoji. Zato sam par puta napisao da pojedinci odbacuju činjenice i ne sagledavaju stvari na terenu onakve kakve stvarno jesu, tu ne sme biti emocija. NAdajmo se da će se stvar ipak srediti bez rata, daj Bože. Briga me da li će zapad ratovati sa ovima ili onima, ali sam i sam emotivan kad cujem da se sukob vodi izmedju dva GOTOVO ISTA PRAVOSLAVNA naroda, to je tužno, ali vidimo sve je moguće :(

Брате, зар ти нисам рекао да је боље ћутати кад се не зна најбоље. Ћутиш и учиш, само понеку помало, ако си баш баш сигуран.

Прво, са садашњошћу се не мири (нисмо хиндуисти који верују у карму), садашњост се активно ствара. Прaвославан човек је и у затвору слободан и ствара садашњост, макар коленопреклоном молитвом.

Тај мир о ком трабуњаш да нам је донео запад... Ропски СПОЉАШЊИ мир човека данашњице ЕУТАНАЗИРАНЕ САВЕСТИ који се МИРИ са оним што му сервирају, док се не помири и са крајњим исходом - извршењем над њим самим ЗАКОНОМ ДОЗВОЉЕНЕ еутаназије. Ако је то твоје православље, алал ти ћуфте...

А ово за два готово иста православна народа да и не коментаришем... Ако не видиш да су на истоку РУСИ! (православни и комунисти) а да је на западу Украјине од православља остало само оно руских светиња под Московском Патријаршијом, и да се ништа више ту православним не може назвати (значи расколници, унијате и фашисти) - онда алал ти и сос за ћуфте...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...