Jump to content

Doktor nauka sa Tehnološkog fakulteta za 021: Teorije o čipovanju ljudi preko vakcina protiv virusa korona potpuno netačne

Оцени ову тему


Препоручена порука

4 minutes ago, Justin Waters said:

Ajd još jednom ovo nije čip, nego naljepnica...isto kao ono u autu kad dobiješ po registraciji što se stavlja na šajbu. 

ali se ubacuje u ćeliju ljudskog organizma?

jel ona ne može da bude iskorišćena ni za šta?

pored ovolikog napretka to nije moguće razviti dalje?

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisha рече

i na temi ,,vakcinacija i tačka`` je bilo nevrja da postoji nešto malo što može ući kroz vakcinu, pa je zakačena info o projektu iz Stanforda Univerziteta o čipovima koji bi se ubacili u same ćelije.

Ja i dalje stojim na tome da ništa što bi omogućilo daljinsku kontrolu, i još manje povezanost sa nervnim sistemom čovjeka da neko na daljinu mijenja i upravlja njegovom psihom, ne može stati u iglu vakcine. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Just now, Justin Waters said:

Ja i dalje stojim na tome da ništa što bi omogućilo daljinsku kontrolu. i još manje povezanost sa nervnim sistemom čovjeka da neko na daljinu mijenja i upravlja njegovom psihom, ne može stati u iglu vakcine. 

a može li uticati na biohemiju? hormone i ostalo? u kombinaciji sa podgrevanjem

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, Дејан said:

Zbog te nanotehnologija u kovid vakcini, kad se ispelcuju svi Srbi, svima ce se sa repetitora slati signal u telo i rodiće se ljubav prema Vučiću. Oni sto vole, voleće još više, oni što ne vole, volele dovoljno da zaokruže na listiću

Administracijo imate trola u vašim redovima!!!:smeh1:

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Bokisha рече

ali se ubacuje u ćeliju ljudskog organizma?

jel ona ne može da bude iskorišćena ni za šta?

pored ovolikog napretka to nije moguće razviti dalje?

Da ubacuje se da bi se pratili maligni procesi. 

Pretpostavljam da je naljepnica osjetljiva na neke očekivane maligne supstance, i kada ćelija ispusti tu supstancu naljepnica će snimiti taj podatak na način neki način..ne znam tačno koji, ali taj podatak će se moći očitati kad dođeš kod doktora u ordinaciju i sjedneš na stolicu i on uzme mašinu koja će da očita te maligne promjene, i na osnou toga se u ranoj fazu budu otkrivali kanceri. Kad napustiš ordinaciju, ne može ti niko ništa očitati, osim ako nema isit uređaj kod sebe i ako nisi pored tog uređaja i ako ti ima šta će mu podatak da imaš kancer? 

Tehnologija će svakako ići u tom pravcu da će izmisliti uređaje koji će biti minjaturni i napredni toliko da će pratiti ljudsko zdravlje i da će im se moći pristupati na daljinu. Ali još smo daleko od toga da će taj pristup značiti "prčkanje" po organizmu čovjeka...to će značiti samo isčitavanje stanja u organizmu. To neće biti loša stvar recimo, biće sto posto omogućena notifikacija i preko moblinih telefona..ako mobilni budu u ovakvom obliku kakavu su danasi li ako budu uopše---...Recimo nešto ti se dešava u organizmu što ukazuje na moždani udar i dobiješ bi bii..javi se hitno doktoru...

Naravno da su zloupotrebe ogromne kada to jednom bude dostupno...ali i dan danas su zloupotrebe na internetu ogromne, pa malo o tome puno ljudi razmišlja..većina ih se stihijski prepušta tome...ali ima ih koji o tome razmišljaju, i ima ih koji će i tad razmišljati kada jednom dođe do takvih tehnologija. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Bokisha рече

a može li uticati na biohemiju? hormone i ostalo? u kombinaciji sa podgrevanjem

Koje onaj stanfordov čip? Ne može, napisah u vezi tog čipa. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Justin Waters said:

Pokušavaš se pokazati stručnim ali ne ide ti od ruke. Možda si formalno obrazovan, ali zloupotrebljavaš svoje znanje. 

3G, 4G, 5G su generacije tehnologija "široko pojasne ćelijske - mobilne mreže"...služi nam za bežičnu komunikaciju između različitih uređaja. Da bi uređaji komunicirali međusobno, treba da razmjenjuju podatke. U tom pogledu se ni 3G, ni 4G ni 5G ne razlikuju po pitanju toga čemu služe, služe nam za prenos podataka. A razlika je u kojoj količini i sa koliko uređaja istovremeno u mreži. Referišući se na tvoju opasku, da će praćenje čipova u ljudskom tijelu putem mobilne tehnologije biti moguće tek sa 5G, govorim ti da nema ništa specijalno u tome, jer to već može i sa 4G. 

Sve ostalo što pričaš u vezi antena, njihovih pozicija, međusobne udaljenosti, apsolutno je irelevantno. Jer sva ta konfiguracija služi da se poveća propusna moć mobilne mreže i kapacitet. 

Što se tiče GPS-a, ako nisi čuo postoji i A-GPS.

Assisted-Global-Positioning-System-A-GPS

da li je neko upoznat koliko je dugo ovaj segment korišćen u vojnoj tehnologiji dok nije postao dostupan širokim narodnim masama?

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Bokisha рече

da li je neko upoznat koliko je dugo ovaj segment korišćen u vojnoj tehnologiji dok nije postao dostupan širokim narodnim masama?

Pa evo procjeni na osnovu interneta...

Internet je bio vojni eksperiment negdje tamo 60-tih, a ušao je u komercijalnu upotrebu početkom 80-tih..znači jedno 20 godina prije nego uđe u komercijalnu upotrebu, prvo ga tajne službe i vojska "izrabe" za svoje potrebe. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bokisha рече

Pored toga ,ako mediji ne pišu i stručnjaci iz sveta ne znaju, da li je isključena mogućnost da su vojna istraživanja po tom polju 5-10 generacija ispred?

Moguce je, zasto da nije,.... ako raspolazu i materijalnim novcanim i tehnickim i ljudskim sredstvima i resursima da kreiraju i istrazuju i eksperimentisu sa mnogim tim tehnologijama koje su naprednije od ovih danasnjih.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Just now, Justin Waters said:

Pa evo procjeni na osnovu interneta...

Internet je bio vojni eksperiment negdje tamo 60-tih, a ušao je u komercijalnu upotrebu početkom 80-tih..znači jedno 20 godina prije nego uđe u komercijalnu upotrebu, prvo ga vojska "izrabi" za svoje potrebe. 

a nko ni ne zna o tome....

moje razmišljanje i ide u tom pravcu..

Stručnjaci(civilni) baziraju svoja mišljenja i verovanja,na osnovu trenutnih raspoloživih informacija o razvoju i dostignuću nečega .

Ona dostignuća što se kriju iz vojnih laboratorija,naravno ostaju skrivena ,dok ne dodju neka savršenija.

U nekom od klipova na ovu tematiku ,čak i Putin govori da može biti iskorišćeno u svrhu onesposobljavanja vojnika

 

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, drvce рече

Nemoj niko da te plasi da ne mozes da budes hriscanin ako si rob - to je bilo moguce jos pre dve hiljade godina.

Само што има једна разлика. Ми нисмо рођени у ропству и никако не би требали у ропство да хрлимо. С тим што овде постоје поасности да ропство не буде само економско већ и духовно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bokisha рече

a nko ni ne zna o tome....

moje razmišljanje i ide u tom pravcu..

Stručnjaci(civilni) baziraju svoja mišljenja i verovanja,na osnovu trenutnih raspoloživih informacija o razvoju i dostignuću nečega .

Ona dostignuća što se kriju iz vojnih laboratorija,naravno ostaju skrivena ,dok ne dodju neka savršenija.

U nekom od klipova na ovu tematiku ,čak i Putin govori da može biti iskorišćeno u svrhu onesposobljavanja vojnika

Pa to tije uvijek tako bilo u moderno doba, u post industrijskom dobu..Prvi koji će imati pristup tehnologijama su tajne službe, vlade zemalja, vojska..pa tek onda kada se procjeni da može u široku upotrebu, i ostala javnost. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

M.FACEBOOK.COM

Došlo je vreme da više ni svojim očima ne možemo verovati. Imam...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17 hours ago, Justin Waters said:

Pa to tije uvijek tako bilo u moderno doba, u post industrijskom dobu..Prvi koji će imati pristup tehnologijama su tajne službe, vlade zemalja, vojska..pa tek onda kada se procjeni da može u široku upotrebu, i ostala javnost. 

onda se pitam da li baš sve informacije ,,teoretičara zavera` treba tek tako otkačiti? podsmehom...možda nešto i procuri u vezi tih tajnih dostignuća?...a mi se ko pijan plota vatamo samo onoga što znamo

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Bokisha рече

onda se pitam da li baš sve informacije ,,teoretičara zavera` treba tek tako otkačiti? podsmehom...možda nešto i procuri u vezi tih tajnih dostignuća?...a mi se ko pijan plota vatamo samo onoga što znam

Ne moraju sve, u vrlo rijetkim slučajevima se ispostavi da su tačne..ali u velikoj većini slučajeva su netačne. Recimo teorija zavjere je da je Izrael kreirao i podržavo ISIS...to je ne dokazano, ali potpuno moguće. Isto je teorija zavjere da 5G uzrokuje koronu, ili da je 5G signal štetan, to em što je teorija zavjere ujedno je i nemoguće, protiv fizike, biologije i svega što znamo iz obimnog naučnog opusa. 

Dakle kada su u pitanju teorije zavjere, treba razlikovati teorije zavjere, koje su plauzabilne, ali nedokazane, i one koje su em nedokazane em i bez dokaza znamo da su naučno neutemeljene. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...