Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, Flavius Belisarius рече

Skaline volim, OGP sam povremeno posjecivao...U centru sam volio Tropikanu i Madonu (gimnazijski dani) a u Bloku 5 Kastro i Dzada su zakon, a i Bajka ko ide sa djecom :)

Ma, lako cemo izabrati :D

Џаду нисам посећивао. Јесам онај паб код Монокла, иза ћошка, има преко пута Енд 1 један локал код редакције Вријеме, заборавих како се зове. 

Ииих! У ОГП сам се са Чајом Перошевићем за гушу кидао. Умало га не послах на Чепурке. 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Џаду нисам посећивао. Јесам онај паб код Монокла, иза ћошка, има преко пута Енд 1 један локал код редакције Вријеме, заборавих како се зове. 

Ииих! У ОГП сам се са Чајом Перошевићем за гушу кидао. Умало га не послах на Чепурке. 12:smeha:

Nekadasanji restoran Stefan? Imao bastu a sam lokal u podrumu...Sad je neki drugi restoran tamo mislim, ne znam, rijetko tuda prodjem.

U Dzadu sam radio kao student, prije nekih 7-8 godinica. Divna vremena :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Flavius Belisarius рече

Nekadasanji restoran Stefan? Imao bastu a sam lokal u podrumu...Sad je neki drugi restoran tamo mislim, ne znam, rijetko tuda prodjem.

U Dzadu sam radio kao student, prije nekih 7-8 godinica. Divna vremena :)

Шта сте студирали?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Шта сте студирали?

Ekonomiju. Sad sam bankar, donedavno revizor bio.

Nemojte mi persirati oce, ja evo naknadnom pamecu persiram a nisam ranije :)

Измењено од Flavius Belisarius
lapsus calami
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Zoran Đurović рече

То је Велијар!:))

  On 8.8.2015. at 0:48, Велизар рече

Збиља не знам шта он треба да напише па да људи ставе прст на чело...

Мислим када би написао и да Христос није васкрсао, да би неки људи и онда кренули да изналазе мудрост у таквим речима и да му се диве.

 

 

Samo napomena za one koji ne znaju ...Ava je već jednom prije nekoliko godina izgonio jednog zloduha zvanog Velizar tj. Velijar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Flavius Belisarius рече

Ekonomiju. Sad sam bankar, donedavno revizor bio.

Nemojte mi persirati oce, ja evo naknadnom pamecu persiram a nisam ranije :)

Нека, нека, Ви немојте мени а ја Вама хоћу. Углавном сам се доле дружио с правницима и технолозима. Неки су у Хемомонт а ову други по државна предузећа. Свима бања ?

У Прву банку? ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Избаксузира ме овај Родољуб! Погодио сам тачан резултат Portugal Switzerland 3 - 1, али се нисам кладио јер сам се заборавио! Читао нешто око баксуза...:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Избаксузира ме овај Родољуб! Погодио сам тачан резултат Portugal Switzerland 3 - 1, али се нисам кладио јер сам се заборавио! Читао нешто око баксуза...:))
Pa kad se bavis marginalcima na neozbilljno - ozbiljan studiozono - edukativni nacin. [emoji23]
U prevodu - gubis vreme bzvz [emoji849]. Al' ajd' - nije izgubljeno nas radi - koji imamo sta da procitamo ( usput nesto naucimo, a i nasmejemo se - sto je pozitivan ucinak ) [emoji4]

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Zoran Đurović рече

Упалим тв а утакмица почела већ 18 минута. Рекох, сигурно ће да испадне 3:1 па да се заслужено самоубијем!:)))

Samo da podsjetim sutra je petak(Eurojackpot)pa mi javite dali da uplatim ili ipak ne..ako dobijem šaljem Vam 100€..obećavam..

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Zoran Đurović рече

Роберто постао православац, иако га је Ава одговарао! У Авиној цркви је

Италиано веро! :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...