Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 часа, Zoran Đurović рече

Мени се никада није јавила нека светитељка у телу, као што је то био случај са Пајсијем,

ne brigaj... neće ti se sigurno javljati

navrću samo ne utvrđenima u veri.... kao Pajsiju 

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 38 минута, Родољуб Лазић рече

Свети Порфирије: " Срце сујетног човека не може да се смири. Када га критикују или саветују он узвраћа жестоким речима, а када га хвале и ласкају му, понаша се недолично. Шта год да му кажеш, он се још више горди. Забављен је собом и кружи око самог себе. Насупрот њему, грешник који се каје и исповеда, излази из себе. Када се исповеди, више се не враћа. Сујетан човек отуђује своју душу од вечног живота. Себичност је, на крају крајева, чиста глупост. Таштина нас чини празнима. Када чинимо нешто да бисмо се показали, остајемо празни" (стр.327).

Лазићу да ли је теби добро.А како се зове претерана упорност.Силовање људи.Шта је с тобом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Tristatri 

Е видиш каква ти је машта, тај мој код куће  је мој рођени тата.

Док не кажеш како је овај кажњен нема ти ни бана ни опомене.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Zoran Đurović рече

Дакле, нисам никаква врачара или вигдовњак, него се молим за особе. Нема ту ничега спектакуларног, али ако ти нешто кажем, то ће тако и бити. Кријем о смрти. 

kakav Vaseljenski kalibar smo uspeli da izgubimo i to usled grehova naših

tako smo i Nikolu Teslu izgubili

istinita je reč Gospodnja Nema proroka bez čast do li u postojbini svojoj :dedica:

ntzdj2.jpg

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Tristatri рече

.

Ti se totalno gubis. Ajde sto si ljut na mene, to razumem, jer koristim pristup slican tvom. Ali sada kada je to okrenuto po tebi, tebe to baca iz takta. Zato razmisli kako je kada drugima radis slicno.

Ali to sto si ljut na Bokisd-a to mislim da niti njemu, niti nikome ovde nije jasno. Otkacila ti se neka zicica. Nesto si pogresno shvatio. Nijednom, bar javnom porukom, nije isao protiv tebe, stavise.

I jos jednom, sto se tice mog zdravlja, opet ti kazem tu si totalno, ali totalno promasio!! Javljalo ti se pogresno, pogresna ferekfenca, iz pogresne sfere. Niti sam imao povrede, niti bio u bolnici, niti bilo sta slicno. Moje poruke ka tebi su bile samo mali test tvoje tzv. pozorljivosti koje ocito nema ni u mrvama. 

Na kraju moje grehove cu ja placati, ti tvoje ... i naravni ostali svoje. 

.

Сад не разумем пошто то нигде нисам прочитао да си био у болници да ли се то Ђуровићу јављало или си му то ти рекао.Нисам у току.Ако је ово друго да си измишљао да си повређен и у болници није то баш добро да се човек шали са таквим стварима да би неког тестирао.Извини нисам разумео која је од ове две стари истина.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Августин рече

Сад не разумем пошто то нигде нисам прочитао да си био у болници да ли се то Ђуровићу јављало или си му то ти рекао.Нисам у току.Ако је ово друго да си измишљао да си повређен и у болници није то баш добро да се човек шали са таквим стварима да би неког тестирао.Извини нисам разумео која је од ове две стари истина.

 

Vrlo sam osetljiva na ovu temu , izmišljanje,testiranje i ostalo Nekoga nešto boli,npr.i još treba da dokazuje da ga boli da bi mu verovali oni   koje ne boli da tebe boli,a pri tome nema nikakav interes niti korist od toga što ga boli,.

:mahmah: 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да овај Форум није то што јесте и да ја нисам фини као што јесам - убијте ме ако не бих изјавио да већу будалу од овог Лазића не видех!

Него, ето, нећу. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Нифада рече

 

Vrlo sam osetljiva na ovu temu , izmišljanje,testiranje i ostalo Nekoga nešto boli,npr.i još treba da dokazuje da ga boli da bi mu verovali oni   koje ne boli da tebe boli,a pri tome nema nikakav interes niti korist od toga što ga boli,.

:mahmah: 

Ne znam da li si ti videla čovek je napisao da je rekao Đuroviću da je bio u bolnici a nije da bi ga testirao.Не знам зашто мене наводиш када га ја питам о чему се ради и кажем да не треба да се тако понаша због себе самог.Нико мачку не проверава јер је мачка сама рекла да је лагала Ђуровића да би га тестирала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Tristatri рече

.

^^ ISTINU NE TRAZI U MOJIM POSTOVIMA. U pogresan pravac si zagledan. Ti moje poruke i tako slabo razumes. Ja sam niko, on je neko. Samo je PITANJE gde smo bili. Tj. gde je Bili!?

.

 

Ја истину нисам тражио у твојим постовима али се претпоставља истинитост.ја сам давно рексао овде да су твоје поруке неразумлјиве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, dragisa рече

kakav Vaseljenski kalibar smo uspeli da izgubimo i to usled grehova naših

tako smo i Nikolu Teslu izgubili

istinita je reč Gospodnja Nema proroka bez čast do li u postojbini svojoj :dedica:

ntzdj2.jpg

Маструбатор Драгиша поново јаше:))

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам откуда људима да је о. Зоран прозорљив? И да јесте, прозорљивим људима Бог често нешто не открије да виде. На пример туђу злобу, барем сам тако читао. Па и за пророчанства не мора да значи да ће се свако остварити, ни молитва за нешто. О. Зоран није непогрешив.

Овде се удара ниско, што није хришћански нимало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Маструбатор Драгиша поново јаше:))

nemoj tako, otac me kulira pošto "protiv mene nema leka" (g. Bora Čorba), a ja pretendujem biti glavni farisej u njegovom žitiju koje se evo piše online

(btw: ne znam jeste čuli da sprema poslanicu.. koju nazva Sočinenije...al' sad je u bitnoj korispodenciji sa vladikama... pa samo što nije)

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Августин рече

Ја истину нисам тражио у твојим постовима али се претпоставља истинитост.ја сам давно рексао овде да су твоје поруке неразумлјиве.

.

O men, nije prica tako, tako jednostavna. Cackao je sile mraka i iskopao ih i gradio slucaj na pesku. Pricu sa nogom je sam zapoceo i na njoj istrajavao i istrajavao, do nivoa kletve. A zasto? Da li bi voleo ti da te o zdravlju u kletvama pominju? Pitaj Bokisd-a. Ja sam jednom ranije mislio da on ima problem sa prehladom samo i ne bas na lep nacin ga pitao da li mu e bolest prosla. Kada sam shvatio da nije kako sam pretpostavljao, kajao sam se. Seti se teme ranije, e.Maksima i price sa Barsom. Je si li i tu istinu pretpostavljao? A ona je majka ... A kada je poceo ovu temu sa svojim odgovorom koji se potom pretvorila u performans i autobiografske priloge, hoce da gradi to i sa mojom nogom. Tesko, ima nekih sto skuplaju perje. A svako dobiji sto trazi, medjutim ponekada tek kada mu to vise ne treba. Blago zalosnima, jer ce se ovi utesiti. Ne hitaj sa pretpostavkama, a posebno ne sa zakljucima!!

.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...