Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

1 hour ago, Vladan :::. рече

Свакако, слажем се, само што ћу ја још доста да попричекам за такве екскурзије, али добро, неће Рафа у међувремену нигде да иде :) 

Оћеш рећи да се Ава није помолио за њега?:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

1 hour ago, dragisa рече

ti isto da pogledaš predstavu, ima tamo sporedni lik pijanista koji je ustvari letopisac slavne florens i narator cele predstave

Рекох ли Вам да не прескачете терапију? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Zoran Đurović рече

Само ти вапи, па кад те чују сви требињски тамбураши...:))

Зашто они? ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Ова је из мога јата! :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Вилер Текс рече

@Zoran Đurović На колико језика служите Литургију? Питам јер претпостављам да имате разних народа у парохији.

Христос Васкрсе оци, браћо и сестре!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Avvo [emoji4] moras i na latinskom, da se sablazne :) do kraja ovi "prepodobni" lazni zilotcici po ubedjenju ;) [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, The Godfather рече

Avvo emoji4.png moras i na latinskom, da se sablazne :) do kraja ovi "prepodobni" lazni zilotcici po ubedjenju ;)emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Мој мисал или служабник је на 7 језика, сам сам га саставио. Има и латински, иако ретко што прозборим на лат. То обично кажем у Србији:))))

- Иначе, јутрос се помолих за једну удову попадију, и рекох: Гле, зваће ме данас да јој позајмим паре. Сада жена оде, нема 5 минута. Позајмих јој. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Tristatri рече

Kako je to super. Tebe kada bi i sledbenici napustali, nikakav problem, imces samog sebe.

Ево, да те поново пријатељски замолим да ме се прођеш, да ме заобиђеш у широком луку. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

удову попадију

Оне имају само пензију од супруга или добијају нешто и од епархије?

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako je to super. Tebe kada bi i sledbenici napustali, nikakav problem, imces samog sebe.
Uvek ce imati Gospoda.
Inace - nema sledbenike, postoje samo ljudi kojima je DOSTA farisejsko - SELJACKE teoligije, ispraznog formalizma, babskih prica tipa - VALJA SE ili NE VALJA SE itd itd

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто се овде читам, замолио бих људе да потпишу петицију за Владу Димитријевића. http://borbazaveru.info/content/view/11725/1/

Ја сам је потписао. Једно је наше приватно и доктринално мимоилажење, друго је кад човек неправедно страда. 

86.              Проф. др Љиљана Чолић

87.              Проф. др Срђан Шљукић

88.           Јереј Зоран Ђуровић 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, ronin рече

Оне имају само пензију од супруга или добијају нешто и од епархије?

Ова нема ништа, нису припадали нама него старокалендарцима. Од мужа нема ништа. Умро млађи. Сада су закачени на мене донекле. Компликована прича. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...