Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Августине - Жељко Познановићу, нити припадам проартемијевским нити просекташким круговима, то прво. Неко ме је питао, ваљда Вукашин, и одговорио сам му.

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Мислим да је ово. Нигде не нападе Максима, а као је био против фанариотизма и екуменизма. Плаћеник. 

Е, мој прозорљивче...појма немаш. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 10 часа, grigorije22 рече

Na primer mnogi koji smatraju Rafaila Berestova starcem navode prorostva.

Колико знам, Берестов је себе изопштио. Пола патријарха не помиње. То бисте морали да знате. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овако: мислим да сам довољно одвојио за вас, и превише. Одох да спавам, Господ с вама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Родољуб Лазић рече

1. Ниси пажљиво читао.

2. Хајде наведи та места од старца Порфирија и других светих који се хвале чудима, да видимо заправо шта причају. А после ћемо да наведемо 50 места где сви они говоре о себи као о недостојнима и грешнима.

3. Вероватно.

4. Знаш, него нећеш себи и нама да кажеш. Никаква, пријатељу, осим да се прослави међу људима. А и да нам објасни да је коцкање корисна ствар.

Навео сам Вам ја место њега. Ви сте игнорисали. Навео сам и Писмо. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Овако: мислим да сам довољно одвојио за вас, и превише. Одох да спавам, Господ с вама.

Јави се сутра ујуто ако се пробудиш!:))12:smeha::))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Колико знам, Берестов је себе изопштио. Пола патријарха не помиње. То бисте морали да знате. 

Gotivi Artemija, koliko se secam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, о.Небојша рече

Прави светитељи су бјежали од похвале и части људске , док је саморекламерство приличније неким преварантима или прелешћеним људима којима је потребна критична маса обожавалаца која храни њихову сујету, а пуни и џепове.

Колега, лупате као митраљез Максим, да не испадне да мислим на Епископа. 12:smeha:

Шта је Златоусти био? Лажни Кавсокаливит? 

Проблем је у томе што сте ви одредили како свети мора да се понаша а како не. Себе сте ставили за мерило. Кад неки од тих искочи из ваших колосека онда нешто није у реду... О тим искакањима је текстом поп Ђуровић отворио тему. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта закључисмо? Је л о. Зоран ходајући светац, јуродиви поп или нешто треће или четврто?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Поуке.орг инфо рече

Шта закључисмо? Је л о. Зоран ходајући светац, јуродиви поп или нешто треће или четврто?

Стручњак каже да сам демонизован... чувајте се! Брххххххххх!!!!!!!!!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Поуке.орг инфо рече

Шта закључисмо? Је л о. Зоран ходајући светац, јуродиви поп или нешто треће или четврто?

Nije za stavljanje u kalup : )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Родољуб Лазић рече

Како ће да гласи први члан статута секте Светих хвалисаваца?

 

Модификоваћемо већ постојећи "статут" који је Мојсије добио, па мож да гласи вако

1. Љуби Аву као себе самог... ? 

п.с. сморио си Роћко, нешто конкретније сам очекивао од тебе. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О, па ко се то нама јавио? Како сте "поуке.орг инфо"? Зар цео дан ништа, ћутите као заливени? А сада ни мање ни више, радостан смајли на Ђуровићеве  речи да се јавим ујутру ако се пробудим. О, како је то љубазно и осећајно с ваше стране. Благодарим, ваше благородство...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Стручњак каже да сам демонизован... чувајте се! Брххххххххх!!!!!!!!!:))

да замолимо Рођу да ти нађе егзорцисту каквог? :scratch_head:???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, kopitar рече

Mislim da Ava govori o huli na DS koji se računa samo ako svjesno to napraviš a ako je pod utjecajem demona onda nemaš potpunu slobodu.

Pogrešio sam. Mislio sam da govori o bludnim pomislima.

Nisam dovoljno obratio pažnju.

Govorio je o hulnim. One, da, uvek dolaze od demona.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Поуке.орг инфо рече

Шта закључисмо? Је л о. Зоран ходајући светац, јуродиви поп или нешто треће или четврто?

изгледа да је три у један ... ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...