Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Да, да...А дискусија је била о томе - лкако доказати да је Амфилохије превртљив, мења мишљења и у ствари је против СПЦ-а

Јесте често мењао ставове. Не говорим без основа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 3 минута, Bokisd рече

Koji ?  

Svi oni koji u kontextu moguceg komentarisu textove o Zorana.

Ne znam zasto mi postavljas trivijalno pitanje, ali posto se pravis nevest - odg sam ti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

ти и још неколико људи радите,

A sta sam ja to radio - molicu lepo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече

Јесте често мењао ставове. Не говорим без основа.

И, шта с тим? Шта је поента? Да му не треба веровати, јер је тражио да се пева да је Копсово срце Црне Горе, а не Србије?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече
пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Да, да...А дискусија је била о томе - лкако доказати да је Амфилохије превртљив, мења мишљења и у ствари је против СПЦ-а

Јесте често мењао ставове. Не говорим без основа.

Znaci,....ako Rodja kaze da nije menjao stavove i da nije protiv SPC,....a ako ti Ziko kazes da je prevrtljiv onda znaci da je mozda i nekad protiv svoje SPC u kojoj je skoro ceo zivot.

Ja to ne mogu nikako da prihvatim.:0201wink:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Родољуб Лазић рече

Добро, сада знаш.

Ко је "Теодосије"? Епископ рашко-призренски? 

Имаш ли благослов од  еп.Теодосија да на Поукама утврђујеш Амфилохијеву кривицу  за наводни раскол?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

И, шта с тим? Шта је поента? Да му не треба веровати, јер је тражио да се пева да је Копсово срце Црне Горе, а не Србије?

 

Раније сам већ писао да је поента да треба да будемо обазриви. Отац Зоран је навео још доста примера, да не понаваљам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, The Godfather рече

Svi oni koji u kontextu moguceg komentarisu textove o Zorana.

Ne znam zasto mi postavljas trivijalno pitanje, ali posto se pravis nevest - odg sam ti.

Ma nije valjda Kume,....znaci ako ja nesto komentarisem analiticki (kako se i sam za to zalazes) bilo sta ili Zokijeve tekstove, ...onda sam ja taj koji hoce da zatvori temu i otera Zokija sa foruma,....mislim, nema ni malo realnosti.ne_shvata

(meni licno je cak nejasno sto su neke teme koje se ticu ovog pitanja zatvorene)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisd рече

Znaci,....ako Rodja kaze da nije menjao stavove i da nije protiv SPC,....a ako ti Ziko kazes da je prevrtljiv onda znaci da je mozda i nekad protiv svoje SPC u kojoj je skoro ceo zivot.

Ja to ne mogu nikako da prihvatim.:0201wink:

Нисам нигде написао да је превртљив. То ми сад учитаваш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече

Раније сам већ писао да је поента да треба да будемо обазриви. Отац Зоран је навео још доста примера, да не понаваљам.

А Поуке су место где се утврђује све то? Са  којим циљем - да Синоду предочите чињенице за које не зна и отворите им очи или...?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Ma nije valjda Kume,....znaci ako ja nesto komentarisem analiticki (kako se i sam za to zalazes) bilo sta ili Zokijeve tekstove, ...onda sam ja taj koji hoce da zatvori temu i otera Zokija sa foruma,....mislim, nema ni malo realnosti.ne_shvata

(meni licno je cak nejasno sto su neke teme koje se ticu ovog pitanja zatvorene)

Ko je tebe pominjao. Sta je sa tobom? Zasto si se osetio prozvanim? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Zoran Đurović рече

Ја сам обесхрабрен тим километарским коментарима, у којима иа барем 50% погрешнх инфо. Зато избегавам да се јавим. Ари очигледно воли да паметује и распраља о родословима, а то није моја област. Теолошке пак теме уопште не разуме, тако да ни о ономе на што бих да се осврнем, обесхрабри ме ово незнање јер презентира глупости народу. поп Иван би барем каза да сам бистар дјечарац у теологији, али неи у овим црквеним шпуријама.:)) 

Ја сам ти назначио да су саветници проблем, пре 2 године а скоро се само показало тако у званичним саопштењима

Ја те саветујем док си још у млађе године... Да размислиш да отвориш неки институт Православни! као у Русију што раде под благословом РПЦ, типа од уметности до теологије, па сарађују са Православним универзитетом РПЦ... Шта иначе да радиш кад си напустио Цариградску Патријаршију? нећеш своју Цркву осниват сигурно! Или ћеш чекат, да ти досади да вадиш пермесо свака 3-6 месеци са мигрантима из африке, обзиром да те Цариград не покрива више... А онда ћеш морат размишљат како ћеш папире завршит за пренос слика преко границе, да не плаћеш п.д.в. на њих. Јер п.д.в. би ишо по процени вредности уметина, а ти си ипак слике поделио утицајним људима и самим тим се котирају као вредност сигурно...

мсм. ајде неки теолошки текст напиши, док дође фебруар... уместо што се гањаш са троловима и претвараш се у трола.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече

Нисам нигде написао да је превртљив. То ми сад учитаваш.

Dobro, prejaka rec, nisam obratio paznju,.....ali, sta znaci to sto kazes ... menjati stavove (Amfilohije)....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...