Jump to content

Како унапредити "КАНУ", помоћ за оне који желе да упознају особу за брак

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Ronald рече

Samo polako, nema razocarenja, ima mnogo divnih djevojaka. Ukoliko te neko tako zavuce iz ko zna kog razloga to je onda losa strana te osobe koju ne treba osudjivati, ali ako je blizak odnos treba ukazati. Djevojke svakako vole od muskaraca paznju na raznorazne nacine i ne treba to gledati kao neku priliku vec kao dio njihove biologije. Muskarac moze biti malo oprezniji i ne reagovati na bilo sta naglo vec polako upoznati nekoga a tek uzivo vidjeti gdje je i sta je i sta moze da ocekuje. Samo strpljenje i polako, ne treba ss opterecivati vremenom i zuriti.

Ja sam sad ljut pa pisem, ali procice. VIdi razmenili smo 200 (poduzih poruka) poruka cisto iz kurtuazije. :) 

Znas sta je oenta, poenta je sto oslucis da se povuces dok ne nadjes osobu za brak. Pomolis se i nista ne cackas godinu dana, i eto javi se takva osoba Hriscanka sa potpuno istim stavovima i zeljom. I sve krene super i dogovorite vidjanjei sve, i na kraju ona ti pise iz kurtuazije. 7896634

Shvatam da svako ima svojih razloga i da niko nije savrsen. Da verovatno je to losa strana njenog karaktera protiv koga se ona bori, zato je mozda i pri crkvi. 

ALi mislim da stvarno treba da se uvede poseban prilaz grupi kana, da ne moze svako da pristupi vec samo ko stvarno zeli brak. Ajde oke, razmenite slike, ili profile, ne svidja ti se neko ne pises dalje, prosto s ene javljas. A ne javis se pa kurtuazija. Ne ide to tako. Ali dobro bice bolje.

 

 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Natasa. рече

Kako ovo možeš sa sigurnošću da proveriš?

Pa moze da se napravi kao sto je bilo pre. Znaze i sami kako ke to islo, javis na meil adminu, pises o sebi, pises sta zelis itd. Uvek ima nacina.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oprostite zbog mojih predhodnih poruka u vezi kane i odredjene osobe, malo sam se iznervirao pa sam mozda preterao. Ako admin zeli neka ih izbrise.

Oprostite na mojoj slabosti.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

Ja sam sad ljut pa pisem, ali procice. VIdi razmenili smo 200 (poduzih poruka) poruka cisto iz kurtuazije. :) 

Нико се не долази на озбиљне дејтинг сајтове, нарочито Кану, из зезанције.

Можда је негде у тих 200 порука или не знам колико постова које си исписао у том периоду дописивања, схватила да јој нешто код тебе не одговара, а глупо јој да ти каже. То је пажљиво с њене стране. Требало је да ти све саспе у фацу, можда сад не би драмио овуда као какво себично дерле. :dry:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Lady Godiva рече

Нико се не долази на озбиљне дејтинг сајтове, нарочито Кану, из зезанције.

Можда је негде у тих 200 порука или не знам колико постова које си исписао у том периоду дописивања, схватила да јој нешто код тебе не одговара, а глупо јој да ти каже. То је пажљиво с њене стране. Требало је да ти све саспе у фацу, можда сад не би драмио овуда као какво себично дерле. :dry:

Borim se sa svojim slabostima.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Liga Džentlmena рече

Ja sam sad ljut pa pisem, ali procice. VIdi razmenili smo 200 (poduzih poruka) poruka cisto iz kurtuazije. :) 

Znas sta je oenta, poenta je sto oslucis da se povuces dok ne nadjes osobu za brak. Pomolis se i nista ne cackas godinu dana, i eto javi se takva osoba Hriscanka sa potpuno istim stavovima i zeljom. I sve krene super i dogovorite vidjanjei sve, i na kraju ona ti pise iz kurtuazije. 7896634

Shvatam da svako ima svojih razloga i da niko nije savrsen. Da verovatno je to losa strana njenog karaktera protiv koga se ona bori, zato je mozda i pri crkvi. 

ALi mislim da stvarno treba da se uvede poseban prilaz grupi kana, da ne moze svako da pristupi vec samo ko stvarno zeli brak. Ajde oke, razmenite slike, ili profile, ne svidja ti se neko ne pises dalje, prosto s ene javljas. A ne javis se pa kurtuazija. Ne ide to tako. Ali dobro bice bolje.

 

 

Vjerujem da si ljut, ali posle takvog iskustva cak i preko neta koje te provede od nade do razocarenja i ljutnje stices zrelost i postajes mudriji bez obzira sto nije lijepo, jednostavno mozda ces sledeci put biti u stanju da bolje procjenis koliko su iskrene rijeci i koliko je neko iskreni hriscanin, odnosno neces poloziti nikakvu nadu, vec ces biti daleko strpljiviji, mada iskreno 200 poruka je nista da bi se razocarao i bio ljut, to u pocetku dopisivanja neko moze u dva ili tri dana da posalje i to bez nekog napora.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Ronald рече

Vjerujem da si ljut, ali posle takvog iskustva cak i preko neta koje te provede od nade do razocarenja i ljutnje stices zrelost i postajes mudriji bez obzira sto nije lijepo, jednostavno mozda ces sledeci put biti u stanju da bolje procjenis koliko su iskrene rijeci i koliko je neko iskreni hriscanin, odnosno neces poloziti nikakvu nadu, vec ces biti daleko strpljiviji, mada iskreno 200 poruka je nista da bi se razocarao i bio ljut, to u pocetku dopisivanja neko moze u dva ili tri dana da posalje i to bez nekog napora.

Dva meseca. :) Al oke upravu si potpuno. 

  • Волим 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Liga Džentlmena рече

Dva meseca. :) Al oke upravu si potpuno. 

Дешава се да вуку за нос недељама, месецима па и дуже :). Немој то примати к срцу. Разумем твоју разочараност, када кренеш отворено и искрено, а са друге стране те то не дочека. Али то не можеш мењати, но једино оно што је до тебе. Не треба бураз да се секираш, свако искуство је искуство и добро и лоше. После сваког си зрелији :). Немој се оптерећивати налажењем и јурењем, ниђе се не жури, ниђе не гори :). Кад стално размишљаш што ћу, кад ћу, само себи пресију набијаш. Одради оно што је до тебе, буди поштен, отворен, труди се и твој моменат ће доћи, можда у тренутку када не будеш ни очекивао ;) .

'' Чашу меда јошт нико не попи што је чашом жучи не загрчи,
чаша жучи иште чашу меда, смијешане најлакше се пију. ''  
Петар II Петровић Његош

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Брада рече

Дешава се да вуку за нос недељама, месецима па и дуже :). Немој то примати к срцу. Разумем твоју разочараност, када кренеш отворено и искрено, а са друге стране те то не дочека. Али то не можеш мењати, но једино оно што је до тебе. Не треба бураз да се секираш, свако искуство је искуство и добро и лоше. После сваког си зрелији :). Немој се оптерећивати налажењем и јурењем, ниђе се не жури, ниђе не гори :). Кад стално размишљаш што ћу, кад ћу, само себи пресију набијаш. Одради оно што је до тебе, буди поштен, отворен, труди се и твој моменат ће доћи, можда у тренутку када не будеш ни очекивао ;) .

Ee pa to se upravo i desilo. Odlucio sam da se povucem da ne cackam nista da se pojavi. Pomolio se i pojavila se... Kad ono corak. Treba da se menja nesto brate ovako je rasulo. Mora da se uvedu pravila, veruj mi vodim klib od 15 ljudi. Da nije tako nebibopstali ovoliko dugo.

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Брада рече

Дешава се да вуку за нос недељама, месецима па и дуже :). Немој то примати к срцу. Разумем твоју разочараност, када кренеш отворено и искрено, а са друге стране те то не дочека. Али то не можеш мењати, но једино оно што је до тебе. Не треба бураз да се секираш, свако искуство је искуство и добро и лоше. После сваког си зрелији :). Немој се оптерећивати налажењем и јурењем, ниђе се не жури, ниђе не гори :). Кад стално размишљаш што ћу, кад ћу, само себи пресију набијаш. Одради оно што је до тебе, буди поштен, отворен, труди се и твој моменат ће доћи, можда у тренутку када не будеш ни очекивао ;) .

U svakom slucaju prastsj brate svima. Sto je bilo bilo je. ;)

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Liga Džentlmena рече

Ee pa to se upravo i desilo. Odlucio sam da se povucem da ne cackam nista da se pojavi. Pomolio se i pojavila se... Kad ono corak. Treba da se menja nesto brate ovako je rasulo. Mora da se uvedu pravila, veruj mi vodim klib od 15 ljudi. Da nije tako nebibopstali ovoliko dugo.

Ne moze niko iz administracije uciniti da se neko predomisli u medjuvremenu i ne odluci na brak sa osobom kojom se dopisuje. Situacija u Srbiji je takva da vecina i djevojaka i momaka zele brak i djecu ali ima tu mnogo ljudi koji nemaju predstavu ni o cemu brz obzira na zelje, vise su vodjeni nekakvim fantazijama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...