Jump to content

Мушкарци постављају питања, мушкарци дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

Мислиш на ону песму ти си ћеро татин син...

Хаха, није то лоше само да се не усеси са мајком у климакс... статистика каже бато да жене имају проблем да се уклопе у везу, не мушкарци. Значи ово је више наш допринос будућим девојкама и супругама ако читају да разумеју да мора мало да буду у фазону те песме "ти си ћеро татин син на судбину се не жали" ја бих додао уз то још, да не би тврдила пазар неком менталаћу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Аристарх рече

Мислиш на ону песму ти си ћеро татин син...

Хаха, није то лоше само да се не усеси са мајком у климакс... статистика каже бато да жене имају проблем да се уклопе у везу, не мушкарци. Значи ово је више наш допринос будућим девојкама и супругама ако читају да разумеју да мора мало да буду у фазону те песме "ти си ћеро татин син на судбину се не жали" ја бих додао уз то још, да не би тврдила пазар неком менталаћу.

Нека их, нек иду куд им воља :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Flojd рече

Tako je baki. Ne treba gubiti nadu, eee ono razocaras se a Bog te opravi i pokaze ti da ima jos uvek dobrih devojaka. ? Samo ih treba isceprkati. Mislim sve su cure dobre ali ima i onih bas dobrih. 

Плаво Небо је ожењен, само прича овако о неким случајевима и статистикама.

И ја верујем да то Бог све уреди и оправи баш како ти рече

Измењено од Аристарх
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Аристарх рече

 

Бог све уреди

Неће Бог да уреди тамо где не постоји обострана воља за уређењем двоје потенцијалних кандидата за заједнички живот :) Само треба наћи ону којој ће њен Анђео Чувар шапнути ''Он је за тебе''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Аристарх рече

Плаво Небо је ожењен, само прича овако о неким случајевима и статистикама.

И ја верујем да то Бог све уреди и оправи баш како ти рече

Nije ozenjen Plavo Nebo. Hehe 

Kazu ovi sto ga upoznali. 

Al ako Bog da bice uskoro ozenjen.

:)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Anika рече

Po srcu biras devojku, a ne da li je "mnogo dobra". Jer, ako ne gajis nikakve emocije prema njoj dzabe ti ta njena dobrota. Mozes ti i sa nekom koja ti deluje kao "nestasna" super da funkcionises i da se zapravo iznenadis koliko u njoj ima dobrote. 

Pa ne sam upoznao taku. Al ako upoznam podelicu pozitivna iskustva sa moji prijateljki sa ove grupke. ?

Znas li ti neku "nestasnu" a tu sa puno dobrote?

 

  • Хахаха 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Flojd рече

Pa ne sam upoznao taku. Al ako upoznam podelicu pozitivna iskustva sa moji prijateljki sa ove grupke. ?

Znas li ti neku "nestasnu" a tu sa puno dobrote?

 

Pa znam ih. I sama sam imala predrasude o nekim devojkama dok ih nisam upoznala i pila kafe s njima. Onda sam malo promenila ugao gledanja i videla da su sasvim ok osobe koje mozda malo vise drze do sebe i vode racuna, ne daju svako da im pridje, pojedine deluju "opasno" ali su itekako iskrene i lafovi i hoce da ti ucine. A kad ih uporedis s nekim drugima koje izgledaju naivno vidis da su ove prve premija. Tako da nemoj sebe u tom pogledu da ogranicavas i gajis predrasude. Zbog tih obostranih predrasuda i jesmo tu gde jesmo. Izadjes negde, ljudi se ne gledaju u oci, nego ili u telefone ili nesto odmeravaju, gledaju "kroz tebe", bas smo se udaljili, nema neke topline.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Anika рече

Pa znam ih. I sama sam imala predrasude o nekim devojkama dok ih nisam upoznala i pila kafe s njima. Onda sam malo promenila ugao gledanja i videla da su sasvim ok osobe koje mozda malo vise drze do sebe i vode racuna, ne daju svako da im pridje, pojedine deluju "opasno" ali su itekako iskrene i lafovi i hoce da ti ucine. A kad ih uporedis s nekim drugima koje izgledaju naivno vidis da su ove prve premija. Tako da nemoj sebe u tom pogledu da ogranicavas i gajis predrasude. Zbog tih obostranih predrasuda i jesmo tu gde jesmo. Izadjes negde, ljudi se ne gledaju u oci, nego ili u telefone ili nesto odmeravaju, gledaju "kroz tebe", bas smo se udaljili, nema neke topline.

Ooo akonima jedna taka kakvu je opisujes rado bi je upoznao. Pa ako znas neku izvoli preporuci. Evo, otvoren sam da upoznam " nestasnu" a dobru devojku da razbijem predrasude.

Uglavnom predrasude pokusavam da ugusim ali se nekada bas nakockaju stvari da ispadnu da su " predrasude"  zaista tacne. 

Mada, ako su okej artakinje ne moraju bit dobre devojke. Isto je i sa momcima ako su oke ortaci ne moraju biti dobri momci devojkama. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како рече младожења "ваљда ће се ове наше опаметити кад кренемо да 'увозимо' младе", јер, ове наше неће на село да живе. Момци, ваш коментар..

WWW.PRVA.RS

Miroslav Krstinić i Vladimir Grbić su momci za ženidbu...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Плаво Небо рече

Како рече младожења "ваљда ће се ове наше опаметити кад кренемо да 'увозимо' младе", јер, ове наше неће на село да живе. Момци, ваш коментар..

WWW.PRVA.RS

Miroslav Krstinić i Vladimir Grbić su momci za ženidbu...

 

Prifaceno uvozenje. ?

A sad iskreno: Kakva ljudina ovaj momak. Svaka mu cast, vidis kako je samo prihvatio malisana ibako nije njegov. Ovakvim stvarima treba da se ponosimo. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Плаво Небо рече

Како рече младожења "ваљда ће се ове наше опаметити кад кренемо да 'увозимо' младе", јер, ове наше неће на село да живе. Момци, ваш коментар..

WWW.PRVA.RS

Miroslav Krstinić i Vladimir Grbić su momci za ženidbu...

 

Лепе приче. Колико су само доброћудни ови људи, то им се у очима чита, али нису довољно ''атрактивни'' по данашњим стандардима, а сигурно би били бољи мужеви од многих набеђених шмекера који имају боље услове за живот, па су самим тим и ''боље прилике'' за жене.

''Увоз'' је супер решење, кад већ тако диктирају животни услови, јер, ако је за Српкиње овдашњи сеоски живот лош, онда треба потражити по свету жене којима је ово ''лоше'' - много добро.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...