Jump to content

Шок на холандској телевизији: Банкар проговорио о елитном, ритуалном жртвовању деце!

Оцени ову тему


Кратос

Препоручена порука

Ljudi lazno optuzivanje (kleveta) nikakve veze nema sa pravoslavljem, kao ni verovanje u klevetu. Cak i ako 100% verujete u klevetu (bez obzira da li ste autor te klevete ili samo njen podrzavalac), kleveta ostaje to sto jeste - laz. Zato treba biti pazljiv sa ovakvim stvarima, nije se jednom u istoriji desilo da su ljudi za ovakve klevete druge ljude stavjlali na lomacu 100% ubedjeni kako izvrsavaju Boziju volju. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, uros рече

Ljudi lazno optuzivanje (kleveta) nikakve veze nema sa pravoslavljem, kao ni verovanje u klevetu. Cak i ako 100% verujete u klevetu (bez obzira da li ste autor te klevete ili samo njen podrzavalac), kleveta ostaje to sto jeste - laz. Zato treba biti pazljiv sa ovakvim stvarima, nije se jednom u istoriji desilo da su ljudi za ovakve klevete druge ljude stavjlali na lomacu 100% ubedjeni kako izvrsavaju Boziju volju. 

Ja bi vas zamolio da pročitate temu.

Niko ovde nije tvrdio da verujemo slepo kleveti il ne kleveti, takođe niko nije izneo podatak da li je to opšte kleveta ili nije.

Govorimo o tome šta je ovaj čovek rekao, on se samo osvrnuo na to, da je čuo i da mu je ponuđeno da u tim krugovima prisustvuje i pravom pravcatom žrtvovanju.

Ovde su počeli sa spinovanjima tipa, tip je rekao kako je prisustvovao žrtvovanju dece. Što nije istina.

Tip je samo rekao da su po njemu ta žrtvovanja moguća jer ih nije on izmislio a kad su mu to ponudili i kad je on zbunjeno odbijao i da veruje u tako nešto a kamoli da učestvuje, onda su se dešavale čudne stvari....

No pored toga ja kažem da je stvarnost još groznija, i da su banke potpuno pogubile kontrolu u moći koje im je potrošačko društvo dalo u ruke. Da su okrutni u to nema sumnje, da su oni ti zbog kojih počinju ratovi ni u to nema sumnje, da su razni potezi bankara doveli do mnogih žrtava ni u to nema sumnje, da li je u pitanju okultizam na samom vrhu te piramide, u to već možemo sumnjati ili ne po svojoj volji, nemamo razlog ni da ne sumnjamo.

No ako će vam biti lakše ja ne znam pod šta vi podrazumevate satanizam ali za mene je svako izazivanje krvoprolića gde zaista stradaju ljudi i gde se zaista krvari u bolu pravi pravcati satanizam. Zašto to govorim? Zato što čovek visoke inteligencije kakvi su ti moćni ljudi mora biti svestan svojih postupaka i ako je zarad novca i profita kako god on predstavio te više interese zaista morao da žrtvuje nevine ljude tamo negde daleko od njega on mora imati istreniran hladan mozak ubice visokog ranga. To nije više samo ubica iz neke nama svima poznate pale prirode čoveka iliti čovečanstva, ja lično mislim da je to mozak potpuno predan satani i svesno odbija svaku ljudskost koja može da mu se nađe čak i u sopstvenom umu.

No dobro... dok god ne pojedu decu i pred kamerama mi ćemo tako malo klevetati u prazno......

Vidite li vi neki drugi izvor tih krvavih ratova i milijonskih žrtava u prošlom veku a bilo bi zanimljivo da saberemo i ovih 17 godina ovoga veka i pogledamo o kojoj se brojci ovde zapravo i radi.

Danas u čovečanstvu ne postoji ništa što sprečava novac kao ubojito sredstvo da pređe bilo koju granicu bilo koje države na planeti zemlji, da li putem revolucija, velikih ratova ili malih i milosrdnih vojnih intervencija svejedno.

A treba li da nas podsećam da se to oružje nalazi u privatnim rukama i nema veze ni sa jednom postojećom državom na ovom svetu i ni sa jednom poznatom ideologijom?

Privatno oružje koje ne može zaustaviti nijedna granica bilo koje države na svetu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је истина, била сам на Филиповој сахрани... има ту још пуно тога, мислим да је Томовићка годинама пуно причала о томе... коментари су били типа - луда жена... а није, знам је одлично, заиста је прошла ужас... и тако... локација - Карабурма, пар кућа даље... може бити у било ком комшилуку, свакога од нас... чувајте децу..

http://www.alo.rs/crna-ruza-mi-je-ubila-sina/99592

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи, само пажљиво, ово је јако озбиљна ствар. Ако неко нема сазнања да се нешто дешава, него до детаља замисли неки екстреман догађај и поверује да је он стваран само зато што је теоретски могућ, уз конструисање читавог система контроле и завере због чега је људима непознат, за то се даје медицинска дијагноза.

Овде такво семе сумње сеју сензационалистички медији који намерно подгревају осећање страха и ирационално понашање у људима. И очигледно успевају, јер ће неко оно да прочита и да прича даље, а у земљи где 1/3 становништва има само основну школу и мање какве то последице може да има. Од силних прича о сатанистичким ритуалима по филмовима, хорор-причама и шунд часописима, па још подгрејано разговорима где је неко "нешто чуо" па још којешта додао, долазимо до масовне хистерије, до масовне свести да је општепознато да то стварно постоји, а да нико не уме да наведе одакле му сазнање да тога има. Као оне приче од пре 10 година да Кинези киднапују људе који сами дођу у њихове радње због трговине органима. Сад то изгледа смешно, али онда су људи веровали у то. Као и у измишљене сатанистичке секте по Србији за које се испоставило да (у оној форми у којој је писано по медијима) никад нису ни постојале. Следеће шта може да се деси је да неко провали да се радња из филмова "Људска стонога" и "Српски филм" заиста догодила.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Дидим рече

Као и у измишљене сатанистичке секте по Србији за које се испоставило да (у оној форми у којој је писано по медијима) никад нису ни постојале.

Без икакве намере да ширим причу даље у том правцу, а и жена је испричала све што је хтела да исприча нама и медијима (не улазим у то како су они пренели њене речи, и каквог су квалитета ти медији), чињеница је да Филип није жив, без обзира да ли се убио (десном руком а био је леворук) или га је неко убио, и све остало што је ишло уз ту причу, о чему не бих на теми, кога интересује може да пронађе, без обзира да ли је измишљена секта или не, да ли су се људи поиграли под фирмом секте или не, Филип није жив. Чињеница је и да су месецима веома вешто манипулисали једним момком који се апсолутно променио психички. Да ли је било ритуала или су се само поиграли некаквим детаљима да би личило на ритуално самоубиство, да ли су га убили зато што је одбио да убије своје родитеље, брата и сестру, па онда све наместили, ко је све увучен у причу, ко то може да зна? Чувајте децу, и од ових и од оних будала, а има их. Мислим будала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Рапсоди рече

 

Ма свееее је лаж, ма маните молим вас. У Америци не постоји ФЕМА нити логори капацитета 5 мил.људи. Све су то теорије завере.

 

 

Ako postoje logori kapaciteta 5.000.000.000 ljudi, takva zdanja bi bila monstruozno velika i ne bi bilo ikakvih problema pronaci ih na google earth aplikaciji npr. Jel ih pronasao neko do sada?

 

Cisto da znas, ljudi putem google earth pronalaze parove koji se seksaju na krovovima kuca tako da bi im zdanje za 5.000.000.000 ljudi bilo maciji kasalj... al iz nekog razloga tih zdanja na satelitskim snimcima nema... imas li objasnjenje zasto?

 

пре 19 часа, Рапсоди рече

Ма лаж је и да је Сорош лош човек, ма баш је добар чикица и мноооого воли  Србе.

Sorosa zabole levi testis za Srbe (ako uopste zna da postoji takva zemlja)... al nije kul kad te ne znaju, kul je kad te znaju... onda imas osecaj da si neko veliko mu... mislim veliki Baja :D sjajna stvar za lecenje kompleksa...

 

пре 19 часа, Рапсоди рече

Сатанисти уоооопште не постоје , и ђав ђав је измишљен лик....и сав свет у добру лежи. Толико нам се само дешавају лепе ствари (и глобално )и на личном нивоу, и онај ко тврди с

 

Zasto mislis da satanisti ne postoje? Tj, zasto mislis da iko mislii da satanisti ne postoje?

 

пре 19 часа, Рапсоди рече

Банкари су наааајбољи људи на свету. Њихове камате нииикада никога нису заплакале  ни оштетиле, то су само   фине чикице које нимало не воле профит, него воле да помажу и усрећују људе. И мнооого им је драго када виде насмејана лица својих клијената....ма просто цветају од среће...

Svestenici su naaaaajbolji ljudi, njihove pedofilije nisu nikoga niakda zaplakale ili ostetile. Ni jedan pravoslavni vestenik niiiiiiiikada nije nikoga ubio lopatom, ni jeeeeednom pravosalvnom svesteniku nije zastareo pravni slucaj seksa sa decom.... neeeee svi su suuuuupeeeeeeer! Pa vi sad svi izvolte trcite na liturgiju svake nedelje :D:D:D 

 

Vidis kako besmisleni sarkazam moze da radi u oba pravca i onom koji ti se djasvi i o u onom koji ti se bas i ne djasvi tolko....

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Дидим рече

Људи, само пажљиво, ово је јако озбиљна ствар. Ако неко нема сазнања да се нешто дешава, него до детаља замисли неки екстреман догађај и поверује да је он стваран само зато што је теоретски могућ, уз конструисање читавог система контроле и завере због чега је људима непознат, за то се даје медицинска дијагноза.

Radi se o karakternoj crti pojedinca. Jednostavno postoje takvi ljudi koji ce  u sve poverovati. 

Jasna je ilustracija podatak da (barem na forumu) likovi koji veruju u "satanisticko ubijanje dece od strane bankara" su isti oni koji veruju u kreacionizam, stetnosti vakcina, svetske vlade, globalne mocnike, GMO zavere... ne mogiu da se setim na brzinu sta sve jos tu postoji ali lista je obimna...

Moje misljenje je da po karakteru postoje ljudi koji su spremni da uzmu odgovornost za svoj zivot u svoje ruke prihvatajuci sve dobro i sve lose sto dolazi u zivotu. A psotoje  i ljudi koji imaju odredjeni psihicki problem sa prihvatanjem  odgovornosti tako da ce radije pre poverovati u bilo kakvu pricu koja odgovornost za kvalitet zivota stavlja u tudje ruke jer im skida ogroman kamen sa ledja, ne shvatajuci da su taj kamen tamo sami stavili.

- Mi bi kao nacija bili najbolji i najbogatiji al jbg "svi nas mrze" i svi rade pritv nas i svi imaju samo jedan cilj- unistenje srba. Svi. I Soros i pokojni ROkfeler (koji NIJE IMAO 7 TRANSPANTACIJA SRCA!!!) i Bil Gejts i mnogi drugi znani i neznani milijarderi sa svojim pkalenim planovima. A zna se, kad milirader nesto zeli milijarder to i dobije i onda- zasto se uopste truditi?

- Covecanstvo bi bilo super al to ne zavisi od nas nego jbg postoje neki mocnici koji imaju za cilj da se stalno vode ratovi i da sve bude stano u haosu... i onda? Zasto da se i mi na individualnom niovu uopste i trudimo kad ionako nema smisla?

 

Takav zivotni stav je paradoksalno umirujuc, jer u potpunosti skida svu odgovornost sa pojedinca a prihvatanje odgovornost je ono sto je tesko, jako tesko i zahteva veliku posvecenost i veliki trud narocito kad pricamo o licnom doprinosu kvalitetnijem zivotu svih ljudi. Zato ljudi ulaze u defetizam koji je naplodnije tlo za verski dogmatizam. "Nista me ne zanima, nista me ne interesuje ja samo cekam svog spasitelja a vi ste svi odavno nepopravljivi i tu vise nista ne moze da se uradi. zemlja je zlo, ljudi su zlo, narod je zlo, politika je zlo... kako je moguce da ste svi slepi i to ne vidite?"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ваљда се родитељи жале да им је нестало дете?
На западу се одмах објављује слика на телевизији, на ауто-путевима имаш екране који објаве одма да је нестала особа та и та. Људи се организују, полиција, добровољци и крећу у потрагу која траје некад данима. Није то нешто што може да се не примети.


Сад упадам у тешки офф али:
Знате ли да је већина мале деце коју видите да спавају у наручју неког просјака купљено, под дејством су алкохола и завршавају са смртним исходом после неког времена такве зло-употребе детета? То је општепозната чињеница коју и црвени крст износи на предавањима, а ја се увек питам зашто полиција слабо шта предузима.
Имаш читав доказани ланац трговине децом, коришћење истих као јефтине радне снаге, а тек педофилија и дечија порнографија - са тим заиста и сама Европа има проблем и много је писано о томе.
Све ово подразумева велики број НЕРЕГИСТРОВАНИХ смртних исхода многе и многе деце.
Дакле, у овој причи најмањи проблем је набавка детета за жртву. У свакој сиротињској четврти може да се купи које за сића пара гледано из угла богатих...
Дакле...
Проблем је генерализација.
"Сви банкари су сатанисти." То је глупост.
"Има банкара сатаниста." То је реалност...
Има их сигурно свуда... Али нису самим тим сви сатанисти.
Својевремено смо правили предавања и доводили људе из полиције који су нам износили регистроване случајеве. Довољни да схватите да је постојање истог реалност, само: што су "нижи" слојеви друштва где се одиграва ритуално убиство то је исто лакше открити и документовати (али се и тада тешко може доказати организованост и структура). Што се више иде ка врху организованост расте, новца има довољно да се обезбеде многи механизми прикривања и безбедности.
Таквих ствари је било и биће док је света, али не значи да треба параноично гледати на сваког шалтерског радника у банци - јер сваки од њих сања о месту шефа па и даље...
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ma to ne postoji policija bi to otkrila.

Зезаш или...па колико случајева је само у Србији где су се крале бебе на порођајима, додуше не из ритуалних и сатанистичких ствари, него за препродају и сличне ствари.

У Америци на сваких 40 секунди нестане једно дете, није то моја статистика.

http://www.novosti.rs/вести/планета.479.html:460784-Cela-drzava-nestale-dece

Уницеф је објавио податак да годишње на свету нестане скоро осам милиона деце.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

- Covecanstvo bi bilo super al to ne zavisi od nas nego jbg postoje neki mocnici koji imaju za cilj da se stalno vode ratovi i da sve bude stano u haosu... i onda? Zasto da se i mi na individualnom niovu uopste i trudimo kad ionako nema smisla?

To upravo ti činiš ti obeshrabruješ ljude da sebe menjaju i da kao gotove ličnosti pokušaju da se udružuju u što većem broju radi postizanje bilo kakvog kolektivnog cilja i boljitka čovečanstva.

Ti spinuješ sa ritualnim ubistvima i njama njama dece sa kečapom šalterskih radnica u bankama.

Ja  govorim o nečem drugom o sistemu moći koji su dati bankarima u ruke, o privatnom novcu kao oružju koju više nijedna državna granica na svetu ne može zaustaviti, o širenju pravnog sistema koji omogućava ulazak privatnog kapitala a to su po pravilu prvo banke u sve zemlje ovoga sveta, pa ako neka zemlja koči onda se dešava Sirija, Irak, Vijetnam,....

Srbija,Hrvatska,Bosna,Istočni block......

JA pričam o nečem drugom dok je tebi kečap u ustima i ne spominješ očigledan problem, vama je satanistička svest samo ritaulno ubistvo na video snimku, dok se meni ta svest javno pokazuje u svim ovim ratovima koji su vođeni u prošlom veku pogotovo mislim na Okultizam Hitlerove Nemačke.

Hitler je poražen, da nije bilo okultizma kako objasniti toliko milijona nemaca spremnih da ubiju jevrejsko dete, pa kasnije i ostalu decu koja bi im stala na put, među njima su i srpska deca...

Kako objasniti Jasenovac, kako objasniti bilo koje zlo na sveto a da to nije tvoj omiljeni pahomije ili sveštenik sa lopatom koji je pravosnažno osuđen i koji izdržava zatvorsku kaznu ako ne posumnjati da takvi satanistički umovi uvek u istoriji čovečanstva stoje na vrhu moći, da li putem najrazvijenije zemlje na svetu kakva je to bila nemačka u ono vreme ili putam banaka koje danas drže svu moć u svoje ruke a ne spomenuti satanizam u nekom obliku stvarno ne znam.

No kako god, vama su ovi ratovi samo neka afektivna stanja,eto malo se ljudi posvađali pa se poklali dok ja to gledam sasvim drugačije i mislim da je satanski um umešan u svo zlo ovoga sveta.

Dakle te priče da je sve u redu zadrži za sebe ja pozivam da se svi odupremo zlu prvo u sebi pa nadalje jer zlo definitivno postoji.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, АлександраВ рече

може бити у било ком комшилуку, свакога од нас... чувајте децу..

Zato sam odmah i rekla, ironično, kako je ugodnije biti prepametan i ne vjerovati da ovakve stvari postoje, jer je to bolno i uznemirujuće, te kako se zlo uvijek dešava drugima. 

No, najbitnije je donositi uopštene komentare indukcijom. Ova priča je lažna=> sve je to glupa teorija zavjere=> AH straw man - ti si glup kad vjeruješ u to... => polarizacija na pametne i glupe (ateiste, kul vjernike, /zadrte neobrazovane vjernike )

Podsmijehni se protivniku u diskusiji i napravi ga glupim/ludim, naročito ako čačka po savjesti, stara dobra forumska taktika.

 1324_womens

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Дијана. рече

Zato sam odmah i rekla, ironično, kako je ugodnije biti prepametan i ne vjerovati da ovakve stvari postoje, jer je to bolno i uznemirujuće, te kako se zlo uvijek dešava drugima. 

No, najbitnije je donositi uopštene komentare indukcijom. Ova priča je lažna=> sve je to glupa teorija zavjere=> AH straw man - ti si glup kad vjeruješ u to... => polarizacija na pametne i glupe (ateiste, kul vjernike, /zadrte glupe neobrazovane vjernike)

Podsmijehni se protivniku u diskusiji i napravi ga glupim, naročito ako čačka po savjesti, stara dobra forumska taktika.

 1324_womens

A i država je glupa i uzaludna čim ima registrovane satanističke sekte poput crne ruže oni jure tamo neku decu koja izvode glupe performanse......

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Jel Wikiliks provalio da se i Klintonovi zanimaju ovim radnjama, zlostavljanjem dece, cak kradjom dece,  Haiti  itd. i slicnim mracnim radnjama?

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

A i država je glupa i uzaludna čim ima registrovane satanističke sekte poput crne ruže oni jure tamo neku decu koja izvode glupe performanse......

Brate, na kritičnim temama, koje su etičke, poput ove, one 'da li biste ubili Hitlera', abortus, nekako se uvijek provuče stradanje djece, uviejk se formiraju dvije strane: ona koja sudi raciom (uključujući i vjerske floskule, ali i klasične konformističke i pozitivističke sudove), te malobrojnija strana, koja gleda šire, intuitivnije, više srcem. Rasprava je uglavnom zaludna, nakon odr., kritične tačke, samo podgrijava strasti. Pametnom dosta i malo reći...

Što se tiče ekumenizma, tu si malo u zanosu previše, pa si još malo i kivan na mene, al' ajd, opraštam ti, jer ti je srce na pravom mjestu, zato te i podsjećam na ljubav prema svima, uključujuć i pravoslavce/rimokatolike:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...