Jump to content

Шок на холандској телевизији: Банкар проговорио о елитном, ритуалном жртвовању деце!

Оцени ову тему


Кратос

Препоручена порука

пре 8 часа, cloudking рече

Ako postoje logori kapaciteta 5.000.000.000 ljudi, takva zdanja bi bila monstruozno velika i ne bi bilo ikakvih problema pronaci ih na google earth aplikaciji npr. Jel ih pronasao neko do sada?

 

Cisto da znas, ljudi putem google earth pronalaze parove koji se seksaju na krovovima kuca tako da bi im zdanje za 5.000.000.000 ljudi bilo maciji kasalj... al iz nekog razloga tih zdanja na satelitskim snimcima nema... imas li objasnjenje zasto?

Мало  је " смелих " појединааца и тзв.алтернативних " андерграунд " медија, посебно у АмерикЕ земље далеке...:)))

http://www.akademediasrbija.com/index.php?option=com_content&view=article&id=8236:ebola-i-fema-veoma-opasna-tema-&catid=49:izbor-autorskih-clanaka-ur

Резултат слика за FEMA LOGOR

пре 8 часа, cloudking рече

Zasto mislis da satanisti ne postoje? Tj, zasto mislis da iko mislii da satanisti ne postoje?

Онај ко верује у постојање сатане верује и у постојање Бога. Само је нажалост изабрао погрешну страну . А постоје људи који се праве " тоше " па као шатро не верују у постојање Бога  а у ствари су богоборци и сатанисти. 

пре 8 часа, cloudking рече

Svestenici su naaaaajbolji ljudi, njihove pedofilije nisu nikoga niakda zaplakale ili ostetile. Ni jedan pravoslavni vestenik niiiiiiiikada nije nikoga ubio lopatom, ni jeeeeednom pravosalvnom svesteniku nije zastareo pravni slucaj seksa sa decom.... neeeee svi su suuuuupeeeeeeer! Pa vi sad svi izvolte trcite na liturgiju svake nedelje :D:D:D 

 

Свештеници нису супермени . Људи као и остали, на првим борбеним линијама, корачају веома  уским стазама  ка путу за  " горе " . Падну, па устану, греше па се покају. И најгори и најтежи грех је опростив кроз покајање. А ови из сфере илумината и масона  су свесни  богопротивници....е у томе је разлика....        

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Ево овде - зашто баш "банкари"?

Што, на пример, не политичари?

Па на пример политичири не , јер банкари владају политичарима. Размисли о томе. :ani_biggrin: Владари из сенке. Зашто су годинама у медијама били познатији Рокфелери а не Ротшилди ? Много си  бреее наиван  Гризли :ani_biggrin:  или се правиш наиван :ani_biggrin:

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Глупо је сад овде да улазимо о његове приче о "камати" и како тиме "уништавају" људе, кад људи увек имају избор да се не задужују. Ко те тера да се зајмиш па после не можеш да вратиш? То није ничије "зло" него лична одлука. Ако човек направи лошу одлуку, сам је одговоран. Уговор је ту да се испоштује.

Јесте лична одлука. Али не заборави да на овој планети земљи живе бића која су пала одозго. Да смо мали пали и слаби .И  да то користе  црни креатори. Да ли би постојале Танталове муке  када би могао да сво оно воће које му виси пред очима марише ? Ева не одоле јабуци, а већина да одоли  понудама  злих и препредених каматаша....:ani_biggrin:...

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...