Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Sve ono što smo pričali o islamu je u potpunosti potvrdio... :)

Ko nije do sada (ko se vodio logikom It can't be - so it isn't), neka shvati da se sa islamom može koegzistirati samo ako oni ne veruju zaista u njega, tj. ako muslimani nisu pravi muslimani.

Islam po sebi ne želi da koegzistira nego da gazi i dominira.


@Grizzly Adams @Juanito @uros@Avocado @Paradoksologija @Justin Waters

... i sav ostali kuffar. :)

(Ko ne zna, njihov pogrdni izraz za nemuslimane)

 

P.s. Ko bude počeo da priča o pojedinim dobrim i finim muslimanima koje zna, ide na ignor listu do daljnjeg, a možda dobije i opomenu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Аурор рече

P.s. Ko bude počeo da priča o pojedinim dobrim i finim muslimanima koje zna, ide na ignor listu do daljnjeg, a možda dobije i opomenu.

Jesi ti ozbiljan mali? Ko ti je dao da budes moderator? Mozes staviti koga hoces na blok iz licnog aspekta, ali ne glupiraj se sa opomenama. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Аурор рече

P.s. Ko bude počeo da priča o pojedinim dobrim i finim muslimanima koje zna, ide na ignor listu do daljnjeg, a možda dobije i opomenu.

А ко постави "научну истину" да су разлог за успех црнаца у животу њихови "европски гени", тај ће постати модератор на ЖРУ. Упс, већ јесте. 

Ах да, сад видех. Постао је модератор због политичке коректности, да би у у управи били подједнако заступљени неофити тј. бивши атеисти. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iako bi i ovo bilo glupo, ali bilo bi mnogo logicnije staviti one koji jos uvijek podrzavaju Trumpa i njegovu administraciju na opomenu: 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=29&nav_category=78&nav_id=1244849

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Аурор рече

P.s. Ko bude počeo da priča o pojedinim dobrim i finim muslimanima koje zna, ide na ignor listu do daljnjeg, a možda dobije i opomenu.

Imaš pravo da blokiraš koga hoćeš, mene slobodno, ali nemoj ni u šali da pretiš sankcijama onima koji nisu prekršili forumska pravila.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Paradoksologija рече

Imaš pravo da blokiraš koga hoćeš, mene slobodno, ali nemoj ni u šali da pretiš sankcijama onima koji nisu prekršili forumska pravila.

Ти би да цензуришеш модераторе?! Шта направи политичка коректност од људи, страшно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Аурор рече

P.s. Ko bude počeo da priča o pojedinim dobrim i finim muslimanima koje zna, ide na ignor listu do daljnjeg, a možda dobije i opomenu.

Да добије опомену зато што се не слаже са твојим мишљењем неће сигурно. Ако неко и добије опомену само због тога, биће му моментално опозвана. Што се игнорисања тиче, твоја лична ствар.

Немој да мешаш послове модератора са својим личним ставовима.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Аурор рече

P.s. Ko bude počeo da priča o pojedinim dobrim i finim muslimanima koje zna, ide na ignor listu do daljnjeg, a možda dobije i opomenu.

Ja lično poznajem mnogo dobre i fine muslimane, komšije sa kojima sam odrastao, o kojima ništa loše nikada ne bih mogao da kažem ili pomislim... za razliku od ljudi poput tebe i ovog šeika...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, RYLAH рече

Да добије опомену зато што се не слаже са твојим мишљењем неће сигурно.

Nisam mislio jer odudara od mog mišljenja, nego zato što je toliko irelevantno za ono o čemu pričamo i toliko puta je kao takvo istaknuto, da se stvarno graniči sa spamom, bar na ovoj temi. 

Koliko god jasno i nedvosmisleno govorio o nekim stvarima, sve što neki čuju je "mržnja, mržnja, rasizam, fašizam", da li namerno ili ne... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

nego zato što je toliko irelevantno za ono o čemu pričamo i toliko puta je kao takvo istaknuto, da se stvarno graniči sa spamom, bar na ovoj temi. 

Ау, па ти би онда требало да добијеш трајни бан кад би то био критеријум...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Аурор рече

Nisam mislio jer odudara od mog mišljenja, nego zato što je toliko irelevantno za ono o čemu pričamo i toliko puta je kao takvo istaknuto, da se stvarno graniči sa spamom, bar na ovoj temi. 

Koliko god jasno i nedvosmisleno govorio o nekim stvarima, sve što neki čuju je "mržnja, mržnja, rasizam, fašizam", da li namerno ili ne... :)

Bas si legenda. Znaci toliko si se nadijelio internet klipova, i spin postera da prosto covjek ne moze da vjeruje kako neko ne moze da shvati sta zelis da porucis kroz taj reklamni materijal. :))

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...