Jump to content

VOZE SE U BESNIM KOLIMA, DERU ZA KRŠTENJE: Evo zašto Crkva naplaćuje svoje usluge!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Митрополија црногорско-приморска је увијек неку скромну количину новца давала сваком свештенику. То није никада била велика количина новца, али довољна јесте за један скромни живот. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Ambasador рече

vozni park

 

x7QktkqTURBXy85NjI2OWQ0MDY2ZGE2ZjgzNDNhN

 

O skromnosti patrijarha Pavla, nakon što je preminuo, podsećali su i svetski mediji.Patrijarh Pavle je bio ugledni teolog i lingvista, “poznat po ličnoj poniznosti i skromnosti”. Patrijarh Pavle je više voleo da ide gradskim prevozom i peške nego da ga šofer vozi kolima.?t=1532822481.6541


da, klikajte samo dalje, desno ili lijevo na te strelice napred i nazad

http://www.autobild.de/bilder/die-dienstwagen-der-bischoefe-4414028.html#bild1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Zayron рече

da, klikajte samo dalje, desno ili lijevo na te strelice napred i nazad

http://www.autobild.de/bilder/die-dienstwagen-der-bischoefe-4414028.html#bild1

Гласам за бели ауди :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од чега да живе, од ваздуха?

Држава им није регулисала плате и пензије.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Ведран* рече

Гласам за бели ауди :))

To su "dobro ucrkovljena auta". Ja glasam za bilo koji nad 50.000 euros samo ako je vlasnik ovakav :D 

http://www.autobild.de/bilder/die-dienstwagen-der-bischoefe-4414028.html#bild18

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Ведран* рече

Амбасадоре, ти би и Исусу приписао исти грех? Он се "возио" "бесним аутомобилом" онога времена, магарцем. 

Јел и он био нескроман? А кад је на Њега изливено скупоцено миро? Да ли је тада био нескроман? И ко беше тада бројао колико кошта који аутомобил, пардон, миро? 

Koja glupa komparacija,pre bi bilo da se vozio nekim besnim carskim kočijama ili da ga nose ovako si ovde totalno omano sa analogijom...

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O ztaradama svešenika i voznom parku uglavnom pričaju dokoni, neostvareni i ozlojadjeni ljudi. I njima nisu tema samo sveštenici, već svako ko je iole uspeo nešto u životu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, NemanjaVa рече

O ztaradama svešenika i voznom parku uglavnom pričaju dokoni, neostvareni i ozlojadjeni ljudi. I njima nisu tema samo sveštenici, već svako ko je iole uspeo nešto u životu.

Mi smo sredina koja stalno pravi generalizacije

Prosvetari nista ne rade

Lekari nemaju pojma i uzimaju mito

Sveštenici svi voze besna kola

Glumci pijuuuu

Baletani pederi

....nastaviti po želji

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Драшко рече

Mi smo sredina koja stalno pravi generalizacije

Prosvetari nista ne rade

Lekari nemaju pojma i uzimaju mito

Sveštenici svi voze besna kola

Glumci pijuuuu

Baletani pederi

....nastaviti po želji

političari prevaranti?

obećaju biračima čudesa pa ih odmah poslije izbora preveslaju, slažu i urade tačno sve ono što su rekli da nikad neće ni u snu?

ja mislim da se ovdje radi o izuzetku gdje generalizacija važi bez izuzetka ili skoro bez izuzetka, to rade svi oni! :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, NemanjaVa рече

O ztaradama svešenika i voznom parku uglavnom pričaju dokoni, neostvareni i ozlojadjeni ljudi. I njima nisu tema samo sveštenici, već svako ko je iole uspeo nešto u životu.

tako je, njima su svi krivi od vucica do lokalnog popa, samo oni sami nisu krivi sto nisu u stanju da steknu ono sto im kod drugih smeta, ne pitajuci se dal uopste zasluzuju, dal je tako nesto za njih pogodno. ako se oni voze u nekom krsu od automobila, mora i patrijarh u istom takvom krsu ili po mogucnosti jos gorem, sramota!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, АлександраВ рече

Не возе југо јер не траје дуго.

Sta je najveca zelja svih vozaca Yuga? Da kupe auto...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima ona prica, uzela zena Yugo direktno u Kragujevcu i krenula kuci ( drugi grad ) i bilo malo sparno, da otvori prozor, kad, ono, ne moze, ni da makne.

Kad je dosla kuci ode' kod majstora, skinu tapacir sa vrata, ...kad , ono, stoji neki karton, na kome pise,....Kakva plata, takva i vrata,....  :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иако сам престао после опомена да пишем овде, да не бих опет некога, не дај Боже увриједио или испровоцирао да мене вријеђа, не могу да не реагујем на количину бесмисла који се овде просипа. Стави неко слику паркинга на школском игралишту и сви оспу дрвље и камење на Цркву, а нико тачно не зна која су аута црквена, а која од општинских, градских и покрајинских функционера. Испада да свако може да има службени ауто само су свештеници нижа бића која треба да возе кршеве или да буду остављени на милост и немилост да их неко повезе. Ако се погледа чувена слика Сеоба Срба види се да патријарх и владике не иде пјешке , него да јашу добре коње, а увијек су владике имале добре кочије.

А и да свештеник нема ауто, наће му нешто друго да замјере. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ambasador рече

http://www.telegraf.rs/vesti/srbija/2962934-ima-li-kraja-bahatosti-svestenik-iz-novog-knezevca-trazi-13500-dinara-za-krstenje

Krajnje je vreme da se zavede veca kontrola i disciplina i u ovoj oblasti jer je ocigledno da je zloupotreba ogromna.

Истраживачко новинарство Телеграфа на нивоу ничим изазваног конфабулирања моје комшинице Милосије. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...