Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Барандооо :D:D . Роде ће се вратити кад ми будемо бољи људи. :D

 

https://m.youtube.com/watch?v=SGUIMiv1G7I

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Лубеница Колко је то погубљен лик у серији, дупло је више пажљив и добар. Кад каже Ексеру, цели живот ћу то да памтим. ,, Дошли су код нас у Баранди непознати људи, ови рђави остају а ти одлазиш. Ако се ја и вечерас напијем , хоће ли то бити од туге? Немој да пијеш Миленко дао си обећање. " :D:D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Nikola Stojanovic рече

@Лубеница Колко је то погубљен лик у серији, дупло је више пажљив и добар. Кад каже Ексеру, цели живот ћу то да памтим. ,, Дошли су код нас у Баранди непознати људи, ови рђави остају а ти одлазиш. Ако се ја и вечерас напијем , хоће ли то бити од туге? Немој да пијеш Миленко дао си обећање. " :D:D

 

Није он погубљен. Него смо ми кварни па га видимо таквог.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...