Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

8 minutes ago, Grizzly Adams рече

Ван Гог:

IMG_1298_zps7sobvprg.jpg

Neprevazidjeni Van Gogh! Obozavam njegove slike.

Izvinjavam se na skretanju s teme i iznosenju ''koga briga'' stvari.

 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4.10.2016. at 4:41, Grizzly Adams рече

Још мало Принстон - само чекаш да излети Хари Потер на метли однекуд... :)

IMG_1354_zpslzctiucr.jpg

IMG_1353_zpsgn5hakp1.jpg

IMG_1357_zpsf6gwh0qr.jpg

IMG_1360_zpskawhydhf.jpg

Je l ćera ide na Prinston?:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Специјално за @Paradoksologija - оригинално издање Шекспирових дела из 1623. Ко нова човече... :)

IMG_1299_zpsq8w96yzw.jpg

Италијанска икона из XIII века, тад смо очигледно још били блиски у сваком смислу: :)

IMG_1328_zpskzcz4jl0.jpg

Браћа каубоји и проба хора у позадини:

IMG_1321_zpsxupuj1hf.jpg

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Марина Савковић рече

Neprevazidjeni Van Gogh! Obozavam njegove slike.

Izvinjavam se na skretanju s teme i iznosenju ''koga briga'' stvari.

Такође! Јединствен уметник.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

34 minutes ago, Grizzly Adams рече

Не још, искрено се надам да ће одабрати нешто друго... :smeh1:

Što, šta fali Prinstonu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Što, šta fali Prinstonu?

Ма ништа му не фали, него је доста скупо. Морао би да се продам у бело робље... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

51 minutes ago, Grizzly Adams рече

 

Специјално за @Paradoksologija - оригинално издање Шекспирових дела из 1623. Ко нова човече... :)

 

И тад ђаци слабо читали лектиру . :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4.10.2016. at 4:41, Grizzly Adams рече

IMG_1354_zpslzctiucr.jpg

Па да! Где је Хари вештац, ту је и ХААРП!
 

On 4.10.2016. at 17:44, Данче* рече

14470654_962557017205145_1414218950166313494_n.jpg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

21 minutes ago, Grizzly Adams рече

Ма ништа му не фали, него је доста скупо. Морао би да се продам у бело робље... :)

Pretpostavila sam :(

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...