Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 4 часа, haveaniceday рече

Нисам знао да су франкфурт и милано повећали количину становника за 10 % у року од неколико месеци... 
 

Evo ti za Feankfurt demografski pidatci pa vidi koliko varira 

EN.M.WIKIPEDIA.ORG

A sto je jos gore kod njih dolaze oni bez para kojima treba socijalna pomoc a ne oni koji iznajmljuju stanove u centru

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, haveaniceday рече

 

Nesto sam siguran da u frakfurtu ne mogu da grade zgradu bez obezbedjenih parking mesta za stanare...  To su i u beogradu poceli skoro, ali je opet slabo. Mislim da traze broj parking mesta po broju stanova... treba minimum 1.5 parking mesta po stanu jer mnoge porodice imaju po dva automobila. 

 

Ovo nema nikakve veze sa Rusima. Isto je i bez njih i sa njima. Ovo ima veze sa parama za kupovinu stana. i za garazu treba platiti, ovde se iznajmljuju garaze za 100-120€ a pazi ja zivim u varosici id 6000 -7000 stanovnika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A pazi ovo:

Stranieri residenti: Al primo gennaio 2014 risultavano residenti a Vipiteno - Sterzing 602 cittadini stranieri, di cui 280 maschi e 322 femmine. Al 31 dicembre dello stesso anno risultavano residenti a Vipiteno - Sterzing 611 cittadini stranieri, di cui 325 maschi e 286 femmine, per un valore pari al 9,56% della popolazione complessiva come risultante dal'ultimo censimento.”

 

9,56 % su stranci u Vipitenu, znazi imas 10% djaka u skoli koji su stranci, skoro kao Rusa u celoj Srbiji pa ne kukaju kako im se menha “demografska slika”.

 

https://italia.indettaglio.it/ita/trentinoaltoadige/vipiteno.html

 

A onaj balkanski bazvrk kuka na 600 djaka iz Rusije na 500 000 djaka u Srbiji. Pa ti sada vidi koliko magarci pisu clanke po srpskim novinama i koju vrstu informacija plasiraju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Bilbija рече

Pa sta mislis kako je u Frankfurtu ili Milanu? Hoces da zivis u milionskom gradu a da imas guzvu kao u selu od 200 stanivnika? Ne moze to... nema parkinga, guzva na auto putu, narocito u spicu kada se ide ili na posao ili sa posla. Nista neobicno, uobicajeno svuda. Znam ja kako je u Beogradu ali problem je sto ti ne znas da je isto svuda.

Не може и јаре и паре.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Bilbija рече

Ovo nema nikakve veze sa Rusima. Isto je i bez njih i sa njima. Ovo ima veze sa parama za kupovinu stana. i za garazu treba platiti, ovde se iznajmljuju garaze za 100-120€ a pazi ja zivim u varosici id 6000 -7000 stanovnika.

Nema veze sa rusima, pricam ti da je ovoliki broj ljudi sok na infrastrukturu. NIsu rusi krivi sto su takve parking situacije al bice jos gore. Mislim nisu Rusi krivi sto su takve situacije, to su sve Srbi dozvolili.
I za to sto su Rusi dosli u tolikom broju - i to su Srbi krivi jer ne paze na demografiju i populaciju drzave i gradova. 

Цитат

Evo ovde imas i koliko sati se provede u guzvi u pojedinim gradovima. u Rimu provedu 10 dana godisnje u guzvi.



Ajd nadji za beograd zivo me zanima. Trazio sam jedno cuku vremena ali gde god gledam nedostaju podaci za Beograd.  Ako moja ortakinja provodi sat vremena ka poslu i sat  vremena van posla, to je 2 sata u guzvi dnevno u beogradu. 12 dana ti je 1 dan guzve. Deset dana guzve ( za nju) je 120 dana, znaci jedno 30 dana guzve pvorede u saobracaju godisnje. 

I to racunaj da vazi za svakog ko zivi u beogradu  i radi na relaciji novi beograd - stari beograd. 

E sad.. ne znam kako su oni racunali za rim. Ali dao sam ti primer jedne beogradjanke koja radi novi beograd -stari beograd relacija, a mnogo ih radi tako..... jer je 70 % firmi na novom beogradu. 

пре 8 часа, Bilbija рече

Evo ti za Feankfurt demografski pidatci pa vidi koliko varira 


Ne znam kakve veze ima varijacija, to su verovatno turisti i sezonski radnici. To u beograd uvec postoji, oni dodju odrade svoj posao i idu. Ovi ce ostati neko vreme. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вукашин рече

Не може и јаре и паре.

pa pazi sada...

Ja kazem beograd je zagadjen. 
Zeljko kaze "pa i milano je zagadjen"


I on je u pravu.... ali i ja sam u pravu.. jer... 
image.png.19650a2f1de57a2cc63327b936d407e5.png

image.png.12441ea28ecca333e81b3e078662a921.png

 

Znaci oni su zagadjeni u zutoj zoni, mi u crvenoj.

Mislim da je slicna prica sa saobracajem @Bilbija

Jeste kod njih ima guzvi, al su manje nego kod nas. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, haveaniceday рече

 


Ne znam kakve veze ima varijacija, to su verovatno turisti i sezonski radnici. To u beograd uvec postoji, oni dodju odrade svoj posao i idu. Ovi ce ostati neko vreme. 
 

_To tebi tako odgovara da komentarises a lepo je izrazeno u procentima povecanje broja stanovnika Frankfurta. A sto se tice radnika, u Frankfurtu zivi. oko 700 000 ljudi a radi jednoo 2 milione...  A kada krene ta armija ujutru na posao ili popodne sa poskla nemozes zamisliti koje su tu kolone,  Pre nekoliko godina sam u Pariz ulazio 2 sat sa periferije do. centra .... A za parking sam kruzio pola sata-sat dok nisam nasao mesto.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

 


I za to sto su Rusi dosli u tolikom broju - i to su Srbi krivi jer ne paze na demografiju i populaciju drzave i gradova. 
 

Evo ti i sastav stanovnistva Frankfurta .. Pazi nemaca ima manje od 2/3 

 

 

dd.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Bilbija рече

Evo ti i sastav stanovnistva Frankfurta .. Pazi nemaca ima manje od 2/3 

Kada su budale. Okupirace im muslimani drzavu. O tome sam vec pisao kada je bila migrantska kriza. Ako su nemci glupi ne moraju da budu i Srbi. Ali izgleda, moramo. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Bilbija рече

  Pre nekoliko godina sam u Pariz ulazio 2 sat sa periferije do. centra .... A za parking sam kruzio pola sata-sat dok nisam nasao mesto.... 

To ti je standard za beograd trenutno. Od periferije do centra jedno sat i po, dva, a za parking kruze i po sat vremena ako ne i vise bez problema. Dodaj na to od jednom jos 10 % novih ljudi. 

U principu, mislili mi sta god, Srbi ce da zamrze Ruse, vec su krenuli. Pratim po internetima sta ljudi pisu - nisu presrecni zbog svega, najvise zbog cene stanova, pa ponasanje, pa nepoznavnje jezika... 

Nece rusi ovde dugo, lep balon se pravi. Ja cekam da krene bezanija rusa odavde pa da kupim stan. 
 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, haveaniceday рече

Kada su budale. Okupirace im muslimani drzavu. O tome sam vec pisao kada je bila migrantska kriza. Ako su nemci glupi ne moraju da budu i Srbi. Ali izgleda, moramo. 
 

Eto, pored svega ti  jos nisi ukapirao da su nemci za nas profesori a mi smo budale. Jer da nije tako oni bi dolazili kod nas i trazili pomoc i posao a ne bi bilo obrnuto N emci su najpametniji i najsposobniji u Evropi. I nije ovo slucaj samo u nemackoj, eno ti gore i primer Vipitena... Ta okupacija muslimana postoji samoo u tripovima kao sto je tvoj. A koji se zasniva na razmisljanju koje ti serviraju o promeni "demografije" u Srbiji zbog 600 ruske dece. Ti nisi sposoban da razmisljas racionalno i da pogledas malo dalje od svog sela ili kvarta u kome zivis. Mi smo klasicni provincijalci nesposobni za sirinu i dubinu. I zato tapkamo u mestu kada ne propadamo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Bilbija рече

Eto, pored svega ti  jos nisi ukapirao da su nemci za nas profesori a mi smo budale. 

За неке ствари су професори за неке ствари су будале. Учиш тамо где раде боље и где раде лошије. 

 

Цитат

 

 Ta okupacija muslimana postoji samoo u tripovima kao sto je tvoj.

Тако је. Ако ти је најпопуларније име за децу мухамед, ко ће бити већина у школама када те бебе напуне 20 година? Ко ће бити културно доминантна група за 40 година? Ако је немачка памет у томе да нестану као нација...онда су ств у овој области препаметни. 

image.png.f95099d7064f3a7bed49df7baf4a64be.png

image.png.934a4312c7193a44f8c11d7d476800e2.png

 

а ево мало и најлошија страна те културе коју препаметно увозе.... 

image.png.1fd35dfe6ca2361eec1f095c3bafbbd0.png

image.png.0d2cacdd8ad848f5357573beef54c97d.png


Али све је то у мојој глави. Нисам ја укапирао.. постоји ту добар план. Наиме, пензиони систем ће бити мало богатији тренутно. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, haveaniceday рече


Али све је то у мојој глави. Нисам ја укапирао.. постоји ту добар план. Наиме, пензиони систем ће бити мало богатији тренутно. 

 

Ono sto ti ne kapiras je da ne mozes ti iz danasnje perspektive ocenjivati sta je dobro ili loose po Srbiju na primer za 200 godina. Kao sto bi se neki prosecan  Srbin od pre 100 godina osecao izgubljeno u danasnjkem Beoogradu. Sve te price oo islamizaciji, opadanju nataliteta i slicno. su budalastine koje ne sluze nicemu osim za mlacenje slame nas danas a nece imati nikakvog znacaja za vek ili dva i ovakvo tvoje razmisljanje bi ocenili kao primitivno kao sto je i za nas nacin razmisljanja u srednjem veku i tadasnji moral na primer gomila gluposti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Bilbija рече

Ono sto ti ne kapiras je da ne mozes ti iz danasnje perspektive ocenjivati sta je dobro ili loose po Srbiju na primer za 200 godina. Kao sto bi se neki prosecan  Srbin od pre 100 godina osecao izgubljeno u danasnjkem Beoogradu. Sve te price oo islamizaciji, opadanju nataliteta i slicno. su budalastine koje ne sluze nicemu osim za mlacenje slame nas danas a nece imati nikakvog znacaja za vek ili dva i ovakvo tvoje razmisljanje bi ocenili kao primitivno kao sto je i za nas nacin razmisljanja u srednjem veku i tadasnji moral na primer gomila gluposti.

Ма ко ти прича о наталитету... ниси способан ни да разговараш са мном него разговараш са неким својим аргументима у глави које ја нисам споменуо.

Ајде ћао.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...