Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

Па покушавам да схватим, ми људи стварно нисмо нормални... Толико лепих ствари има на овом свету. Виски, вотка, музика, секс, спорт, уметност, путовања и још безброј ствари, а они би упорно да руше, сакате и убијају. Непојмљива ствар. Има ту нешто нормалном уму недокучиво, што рече мој пријатељ Џо Керол - за неке људе је убијање уметност. Тако се "креативно изражавају".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па покушавам да схватим, ми људи стварно нисмо нормални... Толико лепих ствари има на овом свету. Виски, вотка, музика, секс, спорт, уметност, путовања и још безброј ствари, а они би упорно да руше, сакате и убијају. Непојмљива ствар. Има ту нешто нормалном уму недокучиво, што рече мој пријатељ Џо Керол - за неке људе је убијање уметност. Тако се "креативно изражавају".

 

Дакле, казниш оне који су први почели и - лепо вама, лепо нама?

Јер, ако неко први примени силу, да ли може да се тражи оправдање те силе или се сила не може ничим оправдати?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па покушавам да схватим, ми људи стварно нимо нормални... Толико лепих ствари има на овом свету. Виски, вотка, музика, секс, спорт, уметност, путовања и још безброј ствари, а они би упорно да руше, сакате и убијају. Непојмљива ствар. Има ту нешто нормалном уму недокучиво, што рече мој пријатељ Џо Керол - за неке људе је убијање уметност. Тако се "креативно изражавају".

 

Kada su Srbi u pitanju ta dilema ne postoji. Zna se da je zlocinacki rezim iz Beograda izvvrsio agresiju ...Zar ne?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Juan

 

Vec se brinem za tebe... grin.gif

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

казниш оне који су први почели

 

Обично ја први почнем, а некад и жена...

 

лепо вама, лепо нама?

 

Нама лепо, за вас не знам.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па покушавам да схватим, ми људи стварно нисмо нормални... Толико лепих ствари има на овом свету. Виски, вотка, музика, секс, спорт, уметност, путовања и још безброј ствари .

 

Ето, управо си изложио главни разлог ратова и убијања, у ствари конфликата уопште. Због лепих ствари које један има а други жели.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9.40 - Пет наоружаних оклопних транспортера ушло у Славјанск. На првом возилу је руска застава, јавља Ројтерс. Раша тудеј тврди да је реч о украјинским војницима који су променили страну.

 

Evo i snimka: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4iOcAfFPH0E 

 

- Britanski novinar Alec Loong ih je upitao odakle su nabavili tenkove? - Dali nam ih Ukrajinci koji su dosli da nas napadnu!- dobio je odgovor. 

Novinar je jos dodao da nikada nije video srecnije ljude i da su vojnici koji su im predali tenkove imali su 19-20 godina. 

 

http://www.defencenet.gr/defence/item/%CE%BF%CE%B9-%CE%BF%CF%85%CE%BA%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%AF-%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AD%CE%B4%CF%89%CF%83%CE%B1%CE%BD-%CF%84%CE%B5%CE%B8%CF%89%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CE%BF%CF%87%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%81%CF%89%CF%83%CF%8C%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%82

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16:30  Русија ће радије финансирати Крим него ПССЕ - Савет Федерације је предложио да се сагледа могућност да се милијарду рубаља (20 милиона евра), колико је Русија ове године уложила у буџет Парламентарне скупштине Савета Европе, преусмери на модернизацију обданишта на Криму.

„Било би логично да милијарду рубаља за блебетање потрошимо у корисне сврхе, модернизацију предшколског образовања Крима и Севастопоља. Тако ћемо показати и нашим колегама у ПССЕ-у да смо позитивно расположени“ – рекао је на данашњој седници горњег дома парламента први заменик председника комитета за буџет Владимир Петров, чиме је заслужио аплауз својих колега.

Сенатора је подржала и председница горњег дома парламента Валентина Матвијенко.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17:10  Два питања на референдуму Доњецког регионаДоњецкa регија је дефинисала питања која ће бити на референдуму 11. маја, изјавила је регионални саветник Ирина Попова. Ту ће бити само два питања:

1) Да ли подржавате стварање независне Републике Доњецк? 

2) Које државе Доњецка Република треба да буде део: Украјине или Русије? 

Централна изборна комисија Доњецка тренутно формира листу чланова.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19.05 - Русија спремна за сутрашњи састанак у Женеви, рекао заменик шефа руске дипломатије Григориј Карасин агенцији РИА Новости, јавља Танјуг.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ето, управо си изложио главни разлог ратова и убијања, у ствари конфликата уопште. Због лепих ствари које један има а други жели.

 

И ја сам некад тако мислио, али се показало као нетачно. Људи покређу ратове и убијање из неке унутрашње потребе за дивљањем. Чак ако у процесу и униште многе "лепе ствари". То им је мање важно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...