Jump to content

Осећам се управо овако! (фотографијом исказујем емоције)

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

1 hour ago, *Jелена* рече

058-nisam-tu_840_472.jpeg

a dok nisam tu osecam se ovako 

26bb458bcdaee861e332c4ee17e0a1dc.jpg

uz ovu muziku 

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, 3006 рече

cigarette.jpg

Khm!

"Jel mozes ti da budes malo kulturniji?!"

 :)))

(Nadam se da si upucen u ovaj citat i s kojom temom je u vezi)

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, *Jелена* рече

Khm!

"Jel mozes ti da budes malo kulturniji?!"

 :)))

 

Човек гори стваралачким жаром, слика лепо показује. Шта ту има некултурно. Бар ти требаш да разумеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19 hours ago, *Jелена* рече

Khm!

"Jel mozes ti da budes malo kulturniji?!"

 :)))

(Nadam se da si upucen u ovaj citat i s kojom temom je u vezi)

Појма немам, искрено.

Уствари сам имао "диван" дан на послу, схватио да после година тапшања по рамену и зарађивања озбиљног новца (другоме) дође дан када видиш право лице људи за које си мислио да не виде у свему само интерес.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19 minutes ago, 3006 рече

Појма немам, искрено.

Уствари сам имао "диван" дан на послу, схватио да после година тапшања по рамену и зарађивања озбиљног новца (другоме) дође дан када видиш право лице људи за које си мислио да не виде у свему само интерес.

Propade mi fora.Nema veze.

Uf, onda je slika bas dobro ilustrovala tvoje stanje...

Ali opet dobio si saznanje i pravu sliku stvari koja ti je tako dugo promicala.Skupo placeno al bolje ikad nego nikad.

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

28 minutes ago, 3006 рече

Јеца, увек позитивна :)

Pa..ono...

CwYWUn3.jpg

:D

28 minutes ago, 3006 рече

Упути ме, немој да пропадне... Верујем да је нешто са форума.

A fora je malo, kako bih rekla...mrsna...a ovo je ipak posan forum. Na pp cu samo kasnije malo kad stignem to je klip citav. 

Nije narocito pocuno nego bzvz zezancija... :)

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...