Jump to content

Јелена Ђоковић на Косово довела индијског гуруа, реаговао владика Фотије

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Драшко рече

Nema sta da otvaram temu o Mirku

On je ovde otvorio dušu i to je za svaki rispekt

Ali nije dočekan baš "hrišćanski" od pojedini kad se otvorio ovde

Све што сам мислио о Мирковом начину вођења разговора, рекао сам. Не желим даље да причам о Мирку на теми о Ђоковићима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 117
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Управо сада, Родољуб Лазић рече

Све што сам мислио о Мирковом начину вођења разговора, рекао сам. Не желим даље да причам о Мирку на теми о Ђоковићима. 

Dobro

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

Ne mlatomudi 

Свака част, братац!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Родољуб Лазић рече

што ми делује као троловање и прича ради приче

А можда сам само искрен...

 

пре 14 минута, Родољуб Лазић рече

Ти си, рекао бих, добро разрадио своју технику манипулације у разговору и прилично си утрениран у томе.

...и више, након свега, немам длаке на језику?

 

пре 15 минута, Родољуб Лазић рече

А мислим да је твој највећи проблем управо у томе, што је и теби све то јасно, али имаш порив да докажеш кривицу хришћанства у односу на тебе.

Можда, након свега, једноставно више не осећам потребу да формулишем апологетику по сваку цену, свуда и за све живо?

 

пре 18 минута, Родољуб Лазић рече

Колико мислим да је требало, причао сам и износио ставове.

Хвала. У сваком случају, ни ја нећу више офтопичити на овој теми.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, mirko1929 рече

офтопичити

:))

  • Хахаха 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.9.2021. at 17:19, Вилер Текс рече

Новак и жена му мени делују као класични синкретистичке.

Класични синкретисти је требало д пише, тастатура аутоматски пребацује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.9.2021. at 23:43, Н И Н Е рече

 

Владика Фотије је један од ретких који је било шта о овоме рекао. Наравно, никога није таргетирао, и ако сви знамо о чему је реч. Оно што сам организујући емисију Живе Речи видео јесте да је невероватно велики број људи у Србији итекако подложно овим синкрентистичким погледима на веру. Нажалост, много оних који себе сматрају образованим, школованим, су у овоме. Верујем да је владика Фотије и такве имао на уму.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам што би ово било коме био проблем. Није тамо обављао било какве своје ритуале, вероватно није врбовао монахе и монахиње, био је вероватно пристојан и цивилизован, можда је оставио и неке паре, и добио је прилику да се упозна са нашом богатом верском и културном традицијом. Ово може само да буде добра реклама за нас и наше манастире.

Ако је пристојан и не постоји други разлог да не дође тамо, не видим зашто би било ко требало да му брани да уђе и упозна се са нашим манастирима. Посебно зато што долази у друштву жене чији је муж велики добротвор, не само манастира и цркава на КиМ, и жене која можда има неке своје трипове, али никад није направила било какав увредљив или непријатељки гест према СПЦ.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Демонски цинизам је да се они који погубљују душе, доводе као добротвори и то још деци.

Децу највише треба чувати од тих вукова у јагњећој кожи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, RYLAH рече

не видим зашто би било ко требало да му брани да уђе и упозна се са нашим манастирима

Nije to mali put da pređe bez Promisli. Možda mu je sledeće odredište na putu apostola Tome?

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...