Jump to content

Зоран Ђуровић: Игуманија манастира Ћелије Гликерија на сахрани рашчињеног епископа Артемија

Оцени ову тему


Препоручена порука

Овај @Марио белоти нам квари мукотрпно стечени рејтинг на форуму :unbelieveble:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 347
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Невероватно да и ти рече нешто хумано!

Нисам ја Ђуровић па да стално будем љубвеобилан и благоглагољив:

"Драги мој дебилу, мили дунстеру, симпатична моја сотоно" и тако то...

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Просечан србенда рече

Овај @Марио белоти нам квари мукотрпно стечени рејтинг на форуму :unbelieveble:

Serijski ?-ica

:))

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

Нисам ја Ђуровић па да стално будем љубвеобилан и благоглагољив.

"Драги мој дебилу, мили дунстеру, симпатични мој сотончићу" и тако то...

 

Ко се бије тај се воли кажу ђеца:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Вилер Текс рече

Ал мислим да човек не мрзи. То што има оштар језик и каже свашта мислим да није од злоће. Ето, не познајем човека.

није од злоће, али јесте од З(л)оће: 

image.png.3a6e86b7be2daf16b8dc1046ff61567a.png

Обратити пажњу на ову злоћу: ,,поред мене нећеш остати у СПЦ''!

???

Претио некаквом олујом... и протеривањем из СПЦ, а он није члан СПЦ!  паметном доста... 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Родољуб Лазић рече

Нисам ја Ђуровић па да стално будем љубвеобилан и благоглагољив:

"Драги мој дебилу, мили дунстеру, симпатична моја сотоно" и тако то...

 

да додам ,,Усрани Голубе''  :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Golub рече

није од злоће, али јесте од З(л)оће: 

image.png.3a6e86b7be2daf16b8dc1046ff61567a.png

Обратити пажњу на ову злоћу: ,,поред мене нећеш остати у СПЦ''!

???

Претио некаквом олујом... и протеривањем из СПЦ, а он није члан СПЦ!  паметном доста... 

Ја кажем шта је мој утисак. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Ја кажем шта је мој утисак. 

Утисак недеље или године: ,,поред мене нећеш остати у СПЦ''!? 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Golub рече

није од злоће, али јесте од З(л)оће: 

image.png.3a6e86b7be2daf16b8dc1046ff61567a.png

Обратити пажњу на ову злоћу: ,,поред мене нећеш остати у СПЦ''!

???

Претио некаквом олујом... и протеривањем из СПЦ, а он није члан СПЦ!  паметном доста... 

Ma dobro

Kad sam bio u vrtiću, zgodna vaspitačica Bilja je pretila svakome ko ne spava u vreme spavanja, odsecanjem jezika

Čuje da neko priča

"Dodji da ti sečem jezik!" (Vadi makaze za papir sa narandžastom drškom dok smireno češlja svoju dugu glatku kosu)

Uhvaćeni nespavač  je moli (joj kad se setim izraza tog drugara, jojjj)

"Nemojte molim vas!!!!"

Ali Bilja je uvek ispala milostiva 

Tako da opušteno brate 0703_read

Još imamo jezike svi mi iz vrtića Biser u blizini Tašmajdana 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Родољуб Лазић рече

Срећан празник свима.

И да покренемо неку тему како се радовати и славити. :) Нећемо само о о посту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Просечан србенда рече

Овај @Марио белоти нам квари мукотрпно стечени рејтинг на форуму :unbelieveble:

Што каже наш брудер Рођа, врши психолошки притисак :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Драшко рече

Tako da opušteno brate 0703_read

Još imamo jezike svi mi iz vrtića Biser u blizini Tašmajdana 

Ако је СПЦ вртић, онда ОК! :) 

Иначе, ја сам опуштен све док не будем отпуштен из СПЦ... :)   

Само да мало појаснимо, ове претње је З(л)оћа упитио неким поповима СПЦ у дијаспори, јер је ,,пророковао'' да јсам ја, тј. Усрани Голуб :)  (тајИтај) поп!   

а то његово ,,визионарство''  је чист промашај!  као и многи други промашаји! 

То му је тачно, баш колико и да ће Мило да победи ГЛАТ на изборима у ЦГ, да ће +Амфилохије заједно са Милом да оформи ЦПЦ, те да Кривокапић неће успети да формира Владу ЦГ, итд... и томе слично... 

А ево данас на ВЕЛИКИ Прзаник сва ,,пророштва'' аве румунског из Рима прднуше у Чабар! 

Паде Милова влада и победи човек којег је Ђед поставио...  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Golub рече

Паде Милова влада и победи човек којег је Ђед поставио...  

На данашњи Празник: 

Pobeda.jpg

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Hadzi Vladimir Petrovic рече

То је та "теолошка перспектива" гдје јој није мјесто, јер у реалности Христос се повукао и умањио, испразнио, да би могли да уђемо, предпоставио нас једне другима, односно уредио установио Сабрање.

Прије ће бити да је претпоставио Духа Светог, као услов тог сабрања (Цркве). Једино тако она није заједница палих па по томе и разбојнички сабор (протестанти), већ Сабор Светих (у Духу који сабира расијано). Он је та гаранција саборности, а не ми, са својим подијељеним ставовима. Зато Црква и јесте саборна од свог првога дана, и биће све до посљедњег, макар се свела само на једног човјека, који ће се супротставити антихристу.

У оној горњој соби у Јерусалиму, апостоли још нису били сабрани. Напротив, били су избезумљени. Тек их је Дух Свети сабрао (преумио) у Цркву.

Проблем с том нашом "теолошком перспективом" је, прије свега, што је Бог ту превише човјеколик. Сводећи Духа Светог у прашину, не уподобљавамо се Христу, него прашини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...