Jump to content

Vakcinacija, tema oko koje nema pogovora. TAČKA. Ovih 7 činjenica to potvrđuje i svi treba da ih znamo


Препоручена порука

2 hours ago, Eurod said:

Вакцине, по дефиницији, нису лек него наводна превентива.

Nisu navodna preventiva, vec prilicno efikasna preventiva sa odlicnim rezultatima... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Иван ♪♫ said:

 Zasto je u redu ubrizgati nesto u coveka, a nije u redu proterati ga van zajednice?

Zabrana proterivanja svojih državljana je daleko starija od zabrane prisilnog lečenja. 

Ja mislim da će se na kraju svesti na gubljenje prava na besplatno lečenje i naknadu štete i da će morone opametiti samo to kad plate za svoje moronske odluke.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Avocado рече

Zabrana proterivanja svojih državljana je daleko starija od zabrane prisilnog lečenja. 

Ja mislim da će se na kraju svesti na gubljenje prava na besplatno lečenje i naknadu štete i da će morone opametiti samo to kad plate za svoje moronske odluke.

 

ако буде тај сценарио који предвиђаш, неки други морони ће плаћати вртоглаве цифре не би ли купили здравље... 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Avocado рече

Ja mislim da će se na kraju svesti na gubljenje prava na besplatno lečenje i naknadu štete i da će morone opametiti samo to kad plate za svoje moronske odluke.

Само што бесплатно лечење не постоји нигде, једино је питање како се плаћа. На коју фору ћеш, чак и морону, узимати паре на име лечења сваког месеца и онда одбити да га лечиш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

prvo otkud nekome pravo da bilo koga proteruje, ne vidim nikakav razlog da mene neko kinji ako ja ne želim da primim nešto u svoje telo.

ako bi tako posmatrali, proterivanje je takođe narušavanje moje slobode, ništa manje nego nasilna vakcinacija, te prema tome podleže istom rezonu: ko si ti da mene izbacuješ iz mog vlasništava.

ako je pak drugi scenario u pitanju a to je ovo ukidanje zdravstvenog osiguranja (mogućnosti lečenja) onda lepo ako je tako (mada je i to isto kao i prethodno navedeno) prvo da mi se vrate sve pare koje su do sada ulaćene po tom osnovu, drugo sam sebe oslobađam bilo kavih doprinosa društvu koje me ne želi i treće tražim nadoknadu usled diskriminacije ( ne mogućnost rada, zaposlenja, vrtića za decu ...itd)

odakle nekome ideja da ja treba njemu da odgovaram ili njemu da se saobražavam? mi smo slobodni da raspolažemo sa svojim telom onako kako mislimo da je trenutno najprikladnije a doprinosim društvu (u vidu plaćanja doprinosa) zato što želim benefite od toga. ako mi te benefite neko uskraćuje onda mora da mi ih nadoknadi.

alo ljudi pa niko nikom ovde bre nije "tata" pa da može da mi kaže marš u ćošak. može nešto da mi uskrati ali to ima onda da nadoknadi.

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Juanito said:

Само што бесплатно лечење не постоји нигде, једино је питање како се плаћа. На коју фору ћеш, чак и морону, узимати паре на име лечења сваког месеца и онда одбити да га лечиш?

Ne znam da li si nekad gledao opšte uslove nekog privatnog osiguranja... znaš koliko tu ima izuzeća...

Meni je i sasvim logično da ti ne važi polisa za bolest za koju si odbio da primiš vakcinu jer si sam doveo do toga tj. sam stvorio trošak... kao što ti ne važi osiguranje protiv požara kad ti podmetneš požar... niti životno osiguranje kad se samoubiješ...  mada to otvara mnogo drugih sličnih primera za zdravstveno koji bi bili veoma sporni (pušačima za rak pluća, alkosima za cirozu jetre, gojaznima za razne bolesti, itd...)

P.S. mislio sam na gubljenje prava na besplatno lečenje kad se zarazi od te bolesti za koju se nije vakcinisao... ne na ostalo lečenje...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Avocado рече

Ne znam da li si nekad gledao opšte uslove nekog privatnog osiguranja... znaš koliko tu ima izuzeća...

Meni je i sasvim logično da ti ne važi polisa za bolest za koju si odbio da primiš vakcinu jer si sam doveo do toga tj. sam stvorio trošak... kao što ti ne važi osiguranje protiv požara kad ti podmetneš požar... niti životno osiguranje kad se samoubiješ...  mada to otvara mnogo drugih sličnih primera za zdravstveno koji bi bili veoma sporni (pušačima za rak pluća, alkosima za cirozu jetre, gojaznima za razne bolesti, itd...)

P.S. mislio sam na gubljenje prava na besplatno lečenje kad se zarazi od te bolesti za koju se nije vakcinisao... ne na ostalo lečenje...

Није спорно да приватна осигурања то раде и постављају услове. То јест, можда и јесте морално спорно, можда није, тешко ми је да ту донесем неки добар суд, ал свакако законски не би требало да буде спорно. Такође, осигурање за кола постаје скупље ако си имао удесе пре тога и слично. Ал приватно осигурање не мораш да купиш ако знаш да неће да те лече у случају рака плућа јер си пушач. Имаш слободу да изабереш ризик. А државе те приморавају да плаћаш и постављају услове шта за те паре може, а шта не може. То тешко може да се оправда...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Juanito said:

Није спорно да приватна осигурања то раде и постављају услове. То јест, можда и јесте морално спорно, можда није, тешко ми је да ту донесем неки добар суд, ал свакако законски не би требало да буде спорно. Такође, осигурање за кола постаје скупље ако си имао удесе пре тога и слично. Ал приватно осигурање не мораш да купиш ако знаш да неће да те лече у случају рака плућа јер си пушач. Имаш слободу да изабереш ризик. А државе те приморавају да плаћаш и постављају услове шта за те паре може, а шта не може. То тешко може да се оправда...

Ali ni državno osiguranje ti ne pokriva svaki mogući tretman... već sad nije all inclusive... ovo bi bila samo još jedna stvar koja nije uključena... a inače je ovo manje sporno od proterivanja ili prisilne vakcinacije...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Elisa Granato, the first volunteer who availed herself in Oxford for a jab in the first Europe human trial of a vaccine to protect against the coronavirus pandemic has died. 
She died two days after the vaccine was administered, authorities have said and added that an investigation into the cause of the death has been initiated. 
A statement by the researchers said Elisa had complications few hours after taking the vaccine and died while on admission. 

INVESTORSHUB.ADVFN.COM

Cytodyn Inc. CYDY Stock Message Board: Elisa Granato, the first...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Предраг М рече

Elisa Granato, the first volunteer who availed herself in Oxford for a jab in the first Europe human trial of a vaccine to protect against the coronavirus pandemic has died. 
She died two days after the vaccine was administered, authorities have said and added that an investigation into the cause of the death has been initiated. 
A statement by the researchers said Elisa had complications few hours after taking the vaccine and died while on admission. 

INVESTORSHUB.ADVFN.COM

Cytodyn Inc. CYDY Stock Message Board: Elisa Granato, the first...
WWW.REUTERS.COM

A false news article headlined "First Volunteer in UK Corona Virus Trial, Elisa Granato, Dies" was shared by social media users on...

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.4.2020. at 23:35, Bokisha рече

Umiremo jer smo poslužili kao hrana za nečiji Ego. A nakon ove greške - nema povratka, jasan je dr Sladoljev

Meni je za oko zapalo da nije vakcinisao ni kućnog ljubimca.

Ko god se bavio uzgojem zivotinja, naročito intenzivnim, zna da se u vrlo kratkom vremenskom periodu  pokažu sva odstupanja od propisanih tehnoloških mera, kako u ishrani tako i u lekovima. Zasto to govorim, farmski uzgoj zivotinja podrazumeva veliki broj grla na malom prostoru. Danas sutra će se to verovatno promeniti , zbog borbe za dobrobit životinja, a u ljudskoj populaciji tesko da hoce, nas će i dalje mnogo da zivi na malom prostoru.

Ne vakcinisati zivotinja na farmi bi izazvalo katastrofu i gašenje iste, ne vakcinisati ljude podrazumeva pomor.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 23.4.2020. at 23:40, Дејан рече

Boris Tadić ti je onesposobio u uštrojio to vojno sposobno stanovništvo. Tek sada se vojsci polako vraća stari sjaj i slava.

Uglavnom, daleko si otišao, ne treba da se opterećuješ nanotehnologijama i sl glupostima.

 

Неки од нас су то исто говорили ТАДА, док си ти био не Егзиту.

Данас ћеш истим нама то набацивати?!?

Ово ниђе везе. Брука је имати ОНО на челу војске који је наводно 15 дана био у војсци тек сад док је био министар (ни једном није преноћио у касарни, свукуда био за тих 15 дана), дао да се заразе толики војници, о промашајима улагања и куповине технике док су инфраструктура и техника унакажени не бих да полемишемо. Бар имам довољно официра у фамилији. Брука.

И на православном смо форуму, па не капирам. Викањем да су они лоши не можеш ове учинити никако бољим. Елементарно. Ни на исповести не говоримо о туђим гресима него о својим, да не покушавамо себе приказати већим унижавајући друге.

Дакле, кад почнете износити "своје" промашаје (рече да си за Вучића) почећу вас посматрати као праве хришћане.

Као што сам тврдио онда за Тадића, тако и за овога - катастрофа, али апгрејдована варијанта. Страначко запошљавање на максимуму, привреда на минимуму. Акцизе на максимуму, човечност на минимуму. Нестручност на максимуму, школство на минимуму. И тако редом.

Осим ако нећемо да тврдимо да су редом Стефановић, Гашић, Мали, Јоргованка, Бабић... стручни? 

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Јанко рече

Неки од нас су то исто говорили ТАДА, док си ти био не Егзиту.

Данас ћеш истим нама то набацивати?!?

Ово ниђе везе. Брука је имати ОНО на челу војске који је наводно 15 дана био у војсци тек сад док је био министар (ни једном није преноћио у касарни, свукуда био за тих 15 дана), дао да се заразе толики војници, о промашајима улагања и куповине технике док су инфраструктура и техника унакажени не бих да полемишемо. Бар имам довољно официра у фамилији. Брука.

И на православном смо форуму, па не капирам. Викањем да су они лоши не можеш ове учинити никако бољим. Елементарно. Ни на исповести не говоримо о туђим гресима него о својим, да не покушавамо себе приказати већим унижавајући друге.

Дакле, кад почнете износити "своје" промашаје (рече да си за Вучића) почећу вас посматрати као праве хришћане.

Као што сам тврдио онда за Тадића, тако и за овога - катастрофа, али апгрејдована варијанта. Страначко запошљавање на максимуму, привреда на минимуму. Акцизе на максимуму, човечност на минимуму. Нестручност на максимуму, школство на минимуму. И тако редом.

Осим ако нећемо да тврдимо да су редом Стефановић, Гашић, Мали, Јоргованка, Бабић... стручни? 

 

A sta bi ti, da nesto sto je urusavano decenijama se izgradi za godinu dana?

Sokole, doslo vreme pa mozemo da kažemo da je bombardovanje bilo zločin, da pricamo o Jasenovcu, da slavimo Heroje sa Kosara, da nam se vrate slavne specijalne jedinice , da se naoruzavamo.

Vidi, sve koje si pobrojao su prolazni, kao ja i ti isto, a Srbija je vecina.

Živela Srbija !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...