Jump to content

Обраћање Епископа Митрофана и Епископа Кирила у вези са Ванредним црквеним сабором у Клирвотеру

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 16 часа, Zoran Đurović рече

Едо није светац, али је јасно зашто се овај случај вади из нафталина. 

Збиља попе З(л)оране, ти ,,образа немаш, а гузици се не бојиш'' штоно би рекао наш прости народ...  (мора да те нису довољно тукли кад си био мали!?)  :)

Ако је ко овде на форуму помињао и нападао ,,Едина'' - муслимана то си био ти, попе!  Треба ли да поставим ,,скриншот '' кад си му претио да ћеш га истерати из СПЦ, и све друге небулозе и пљувачине ... како те, заиста, није срамота!?

Не би ме чудило да за који месец или годину напишеш следећу реченицу:

,, Максим није светац, али је јасно зашто се овај случај вади из нафталина''.

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, logdanov рече

Људи, не тражим оправдања. Нарочито не таква да из њих извучем исти закључак.

Кад бих се правдао сад бих ти турио ,,скриншот'' како Авослав Римски пљује и бљује по попу Јовану ( илити како га је он звао ,,обрезани муслиман'')  а ево на овој теми га напрасно почео и да брани...  до сад је Едо био лопов, а сад као ,,Едо није светац''!!!???  

шта рећи... образ-ђон  :blush:

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@logdanov

Снимци екрана су подсетник и доказ шта је неко и о чему говорио. Постоје људи, као што је Ђуровић, који релативно често, по потреби, мењају своје мишљење и ставове о поједињим питањима. И притом убеђују људе, током дискусије, да нису говорили оно што им друга страна приписује. А снимак екрана је несумњив доказ ко је ту у праву. Ја у томе не видим ништа спорно.

Претпостављам да свако од нас има неку своју збирку снимака екрана.

И Ђуровић је више пута помињао да је сачувао снимке екрана за неке своје потребе. Не чувају само други његове снимке, него и он чува снимке других.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Родољуб Лазић рече

Претпостављам да свако од нас има неку своју збирку снимака екрана.

Razumem te šta prićaš, a i verjem da je tako...ali to je meni budi Bog s nami...ja ne čuvam ni slike moje dece, kamoli snimke ekrana sa foruma....oćete na sud ili šta? Đurović je omašio skroz - recimo za njega ja imam sektaško razmišljanje  i kusur još - ali šta mene briga, da ja skupljam dokaze o njegovim omaškama? Pa ako nekome treba, recimo nekim crkvenim organima....ok je da to neko radi za nekoga, policiju, udbu, pa i Crkvu ako je potreba...ali šta ja imam sa tim? Po tebi svi šlihtaju arhive ko udba onomad....malo je to naopako.

Recimo ako je  neki Boki, ne znam, skrinsutovao neke komentare, mislim da je to radi vaznosti, kao neki izvor i smernica, da ne surfuje i sl...i kao podseetnik za neku teološku problematiku....terati te detektivske rabote nije to baš....

Đurović da se na glavu usadi mene neće ubediti da  po pitanju CG nije omašio, kad jeste i da je prilagođavao stavove, htiući da opravda (ne znam kome) kako je u pravu. Iskreno, pojma nemam i zašto mu je važno da je u pravu....tek to plaši...još ako je boolje svima da nije u pravu. To je uzaludna rabota.

Nije niko glup, zna narod šta je pisao, i ima svoje stavove...ali vi likujete. Uzgred, nije ni on baš bio neki lajt...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Golub Шта мени лично треба да значи такав један "доказ"? @Родољуб Лазић Не знам шта да кажем на то. Надам се да никада нисам уживо разговарао или полемисао са људима који то раде. Сад подозревам да има људи који снимају разговоре које водимо у стварном свету.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немам скриншотове али снимим по коју фотографију да бих је увећао и има шта да се види.IMG-0e93cdc55b4624c5c5df7061ee110fae-V.jpeg

Послато са 5026D користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ćiriličar

@logdanov

Не знам тачно у чему је проблем. Ви говорите о Удби, о цинкарењу, о не знам чему...Ја  не говорим о томе, говорим о коришћењу у оквиру форума. Може то да се ради и другачије - да се копи-пејстује нека порука и да се сачува у ворду. Али снимак је једноставнији. Или мислите да је и копипејстовање "будибогснама"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, logdanov рече

@Golub Шта мени лично треба да значи такав један "доказ"? @Родољуб Лазић Не знам шта да кажем на то. Надам се да никада нисам уживо разговарао или полемисао са људима који то раде. Сад подозревам да има људи који снимају разговоре које водимо у стварном свету.

Нисмо се разумели, ја не снимам унапред или у току дописивања...  већ кад неко лупи нешто сасвим различито, а на исти тему или о истој особи ја потражим те небулозе и потурим аутору истих на увид...  али не лези враже, неки људи су непоправљиво превртљиви! 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Ćiriličar рече

Recimo ako je  neki Boki, ne znam, skrinsutovao neke komentare, mislim da je to radi vaznosti, kao neki izvor i smernica, da ne surfuje i sl...i kao podseetnik za neku teološku problematiku....terati te detektivske rabote nije to baš....

To je moj patent (kao i ono,.... kontekst... :idea:), :D.... i ja sam prvi to pustio ali samo kao foru, radi toga da malo podsetim ljude sta su pricali ranije na forumu o odredjenoj temi, a sta sada ....i to je to...

Inace, .... imam novu ideju, cu da skrinujem neke moje stare poruke i da kada zatreba nekom poturim pod nos, ...jel vidis da Boksit nije pricao drugacije nego sad,..... nepogresiviji i od pape,.... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић Rođo, verovo ti ili ne, ja tebe mlogo....to što se u mlogo ne slaćem je šsta stvar....ne optužujem te za udbašenje, cinkarenje....smatram to besmislenim a i normalno je , da ne smatram ja bi to radio.

Ne vređaj se ...neko graund point i ceo kontest forumašenja što se meni ne sviđa je da ima mnogo neke pakosti ako stavovi nisu isti...to ne valja....ok Đurović je imao neku svoju misiju, a vladike su naše, pa onda je to druga perspektiva....ali kad omaši, a omašio je ovaj put, nema smisla nikakav progon ili šta znam....mislim forumski....ja nisam za šampita-rilešn ni sa kim, ali ne treba da nosimo pakosti....ok, ti si blago postupao, sve sa pravopisom u zarez i to....to je bar korektno, nikad nisu ruznu rec rekao a "popio" si milion etiketa....ne trbamo biti pakosni.....ja padrea ne razumem, ali neću ni da ga proganjam i vrdjam iako je on blizu da meni zalepi...ali omašio je i to to je po meni omašio radi sujete svoje....od pozicije oštečenog čoveka, stavio se u poziciju čoveka koji spasava SPC....malo je to krupan zalogaj....ali ajde, meni svejedno da je i spase....samo da nikave stete ne bude nikome...


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Родољуб Лазић Копипејстовање не може да послужи као прес-клипинг. Скриншотовање може.

@Golub Не треба ми правдање, људи. Шокиран сам и даље. Да би неко могао да извуче нешто што је ...неко рекао па после, превртљивац, тврди сасвим друго,... мора да прави скриншотове свега, јер никада не зна када ће неко да постане превртљивац. Затим те скриншотове мора да систематизује према датуму, тематици и аутору, да би могао лакше да их пронађе и да се подсети. Зар није довољно јасно шта имам у виду?

@Bokisd Фора на форуму. Да, да. хехе. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Golub рече

ја не снимам унапред или у току дописивања...

Једном си скриншотовао нешто што сам ја написао у 6 ујутро и после минут изменио. Шта је то него унапред?

Слободно реци да ниси, ја немам скриншотове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, logdanov рече

 

@Golub Не треба ми правдање људи. Шокиран сам и даље. Да би неко могао да извуче нешто што је ...неко рекао па после, превртљивац, тврди сасвим друго,... мора да прави скриншотове свега, јер никада не зна када ће неко да постане превртљивац. Затим те скриншотове мора да систематизује према датуму, тематици и аутору, да би могао лакше да их пронађе и да се подсети. Зар није довољно јасно шта имам у виду?

 

Не мора, само је скриншот мало ефикасније потурање на увид написаних небулоза, нпр. ево примера како поп Зоран прети попу Јовану то јест Едину:

image.thumb.png.52eb71eacf3a866020bc87f30d06f5a1.png

а свакако је могуће поставити и ,,линк'' ,  али људе често мрзи да кликћу на линк.

 

 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ćiriličar рече

@Родољуб Лазић Rođo, verovo ti ili ne, ja tebe mlogo....to što se u mlogo ne slaćem je šsta stvar....ne optužujem te za udbašenje, cinkarenje....smatram to besmislenim a i normalno je , da ne smatram ja bi to radio.

Ne vređaj se ...neko graund point i ceo kontest forumašenja što se meni ne sviđa je da ima mnogo neke pakosti ako stavovi nisu isti...to ne valja....ok Đurović je imao neku svoju misiju, a vladike su naše, pa onda je to druga perspektiva....ali kad omaši, a omašio je ovaj put, nema smisla nikakav progon ili šta znam....mislim forumski....ja nisam za šampita-rilešn ni sa kim, ali ne treba da nosimo pakosti....ok, ti si blago postupao, sve sa pravopisom u zarez i to....to je bar korektno, nikad nisu ruznu rec rekao a "popio" si milion etiketa....ne trbamo biti pakosni.....ja padrea ne razumem, ali neću ni da ga proganjam i vrdjam iako je on blizu da meni zalepi...ali omašio je i to to je po meni omašio radi sujete svoje....od pozicije oštečenog čoveka, stavio se u poziciju čoveka koji spasava SPC....malo je to krupan zalogaj....ali ajde, meni svejedno da je i spase....samo da nikave stete ne bude nikome...
 

Дакле, није удбашење ни цинкарење, а ни пакост (ако сам добро разумео да мислиш да је то мој разлог за скриншотовање). Мислим да сам био јасан шта је мој разлог. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...