Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 42 минута, Juanito рече

Зна се коју процедуру индивидуа мора да прође да би ушла у неку земљу. Дође хиљаду на границу, од тога десет има валидну визу, адресу на којој ће остати, посао, примљени су на факултет, посећују породицу, пријатеље, шта год. Пустиш тих десет, не пустиш оних 990. Поштујеш правила која већ постоје. 

То је тако у нормалним околностима. 

Сада имаш стотине хиљада људи који нон-стоп долазе са Блиског Истока преко Турске и Грчке, и из Африке преко Италије. Почело је са ратовима у Сирији и окружењу (Либија, Ирак, Авганистан), сада се наставља са вероватно углавном економским мигрантима. Како да их зауставиш? Нема шансе, нико није размишљао на време шта и како, вероватно не постоји преседан за ово у историји. Немам појма како ће ЕУ да се извуче из свега. И да ли ће уопште.

А ми ћемо да радимо шта Меркеловој дуне, наш председник је њихов комесар овде и шта му буде наређено, то ће да ради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

наш народ када је био у избеглиштву а прогањан је са својих вековних огњишта више пута у историји, увек је на безбедно и "боље" место прво слао старе, жене и децу... волео би да ми ови наши душебрижници и борци за људска права нађу неког старог арапина, жену или дете око жел. станице... 90% тих арапа су мушкарци старости између 16-35 год... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Предраг М рече
SRBIN.INFO

Како функционише режимска пропаганда можда се и најбоље...

Младић који је ових дана мета правог медијског линча због тога што је организовао народне патроле са циљем да мигранте упозна са законима државе Србије и да допринесе како безбедности миграната, тако и безбедности грађана Србије и њихове имовине, проглашаван је за „фашисту, екстремисту, вођу кукастих патрола (термин Дојче велеа)“…

Није то режимска пропаганда. То је пропаганда оних који зарађују на тим миграцијама. Наређено је да се ови момци морају ''линчовати''. Нико те мигранте не зове избеглицама. А тај термин би баш био адекватан за некога ко долази из ратом захваћених подручја. Међутим, сви их зову мигрантима. Дакле, какав циљ желе да постигну сорошевци, свима нам је јасно. Шта би тек причали да се Срби побуне као Грци на Лезбосу ових дана баш због тих миграната. А момци реч једну нису лошу рекли против миграната који поштују законе Србије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.TPKNEWS.COM

Povodom vesti o mogućnosti formiranja migracionih centara i...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Предраг М рече
SRBIN.INFO

Како функционише режимска пропаганда можда се и најбоље...

Младић који је ових дана мета правог медијског линча због тога што је организовао народне патроле са циљем да мигранте упозна са законима државе Србије и да допринесе како безбедности миграната, тако и безбедности грађана Србије и њихове имовине, проглашаван је за „фашисту, екстремисту, вођу кукастих патрола (термин Дојче велеа)“…

Ali na koji način je hteo da ih upozna sa zakonima države Srbije?

Mladić sa slike veoma podseća na Naci Hari Potera iz filma "Imperium".

Nema veze što je on u prošlosti pomagao ljudima za vreme poplava.

Isto kao što nema veze što je Hari Poter bio dobar dok je bio dečak i dok se borio protiv Lorda Voldemora, on je danas nacista i moramo biti kritički nastrojeni prema njemu.

image.jpg.8d082864deb03baea3faccdca9b5f083.jpg

 

Dalje, metod je bitan.

Ja dajem prednost  e d u k a c i j i.

Treba primeniti norveški model edukacije migranata. Treba im lepo nacrtati na tablu da se prema našim lokalnim običajima ne smatra okay kada siluješ ženu jer se šeta bez muške pratnje posle 17h.

WWW.NYTIMES.COM

A pioneering program seeks to combat sexual violence by helping new immigrants adapt to a society whose sexual norms they...

 

Kada dodeš u nečiju kuću onda poštuješ njegove običaje to je valjda jasno. Zato je npr. Ričard Holbruk izuvao cipele kada je išao u kućnu posetu kod šiptarskih terorista.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, GeniusAtWork рече

Како да их зауставиш? Нема шансе, нико није размишљао на време шта и како, вероватно не постоји преседан за ово у историји. Немам појма како ће ЕУ да се извуче из свега. И да ли ће уопште.

Zaustaviš ih onako kao što je uradila Mađarska...Ograda na granici i pojačano patroliranje na granici. Mađarska je bila glavni tranzit kada je bila kriza 2015- te, a kada je hermetički zatvorila granicu talas se preusmjerio na BiH. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Предраг М рече
WWW.TPKNEWS.COM

Povodom vesti o mogućnosti formiranja migracionih centara i...

 

Bas sam se pitao da li ce biti migr. centri i u mojim krajevima..... ce vidimo sta nosi dan, a sta noc.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, GeniusAtWork рече

То је тако у нормалним околностима. 

Сада имаш стотине хиљада људи који нон-стоп долазе са Блиског Истока преко Турске и Грчке, и из Африке преко Италије. Почело је са ратовима у Сирији и окружењу (Либија, Ирак, Авганистан), сада се наставља са вероватно углавном економским мигрантима. Како да их зауставиш? Нема шансе, нико није размишљао на време шта и како, вероватно не постоји преседан за ово у историји. Немам појма како ће ЕУ да се извуче из свега. И да ли ће уопште.

А ми ћемо да радимо шта Меркеловој дуне, наш председник је њихов комесар овде и шта му буде наређено, то ће да ради.

U tvom tonu osećam da negoduješ zbog ove situacije. Degradiraš našeg predsedika na "komesara" frau Merkel i kažeš "nemam pojma kako će EU da se izvuče iz svega" i na kraju paranoidno, pesimistički dodaješ: " I Da Li Će Uopšte " :unbelieveble: 

Međutim, gde je razlog za brigu?

Inače ovo nije prvi put da Predsednik demonstrira da je Čovek Sa Vizijom i da je Hrabar jer sprovodi politiku koja i nije najpopularnija ali će se svakako pokazati kao najbolja za građane Srbije. On razmišlja o dobrobiti Srbije i u 2030. godini a ne samo od izbora do izbora kao neki politikant.

Key word: nulti migracioni saldo.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ćiriličar рече

 

 

 

@Avocado Мислим да би требао да угостиш овог типа у својој кући на неколико месеци и да му изнесеш своје ставове. Јави после шта је било обавезно. Верујем ја у тебе!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

U tvom tonu osećam da negoduješ zbog ove situacije. Degradiraš našeg predsedika na "komesara" frau Merkel i kažeš "nemam pojma kako će EU da se izvuče iz svega" i na kraju paranoidno, pesimistički dodaješ: " I Da Li Će Uopšte " :unbelieveble: 

Međutim, gde je razlog za brigu?

Inače ovo nije prvi put da Predsednik demonstrira da je Čovek Sa Vizijom i da je Hrabar jer sprovodi politiku koja i nije najpopularnija ali će se svakako pokazati kao najbolja za građane Srbije. On razmišlja o dobrobiti Srbije i u 2030. godini a ne samo od izbora do izbora kao neki politikant.

Key word: nulti migracioni saldo.

 

Bravo, u ova dva videa je sadržana genijalna istina o opstanku Srbije, ta će se prema Vučiću za 20-30 godina kad broj pristiglih bude veći od broja otišlih pretvoriti zaista u Nebesku Srbiju! Srba će biti sve manje a pridošlica sve više, prave Srbe pravoslavne vjere ćete moći naći samo na grobljima! Ostaće možda samo ime koje će islamisti potom vrlo lako preimenovati u Serbistan ili tako nešto slično!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Tumaralo. рече

Ali na koji način je hteo da ih upozna sa zakonima države Srbije?

Mladić sa slike veoma podseća na Naci Hari Potera iz filma "Imperium".

Nema veze što je on u prošlosti pomagao ljudima za vreme poplava.

Isto kao što nema veze što je Hari Poter bio dobar dok je bio dečak i dok se borio protiv Lorda Voldemora, on je danas nacista i moramo biti kritički nastrojeni prema njemu.

image.jpg.8d082864deb03baea3faccdca9b5f083.jpg

 

Dalje, metod je bitan.

Ja dajem prednost  e d u k a c i j i.

Treba primeniti norveški model edukacije migranata. Treba im lepo nacrtati na tablu da se prema našim lokalnim običajima ne smatra okay kada siluješ ženu ko se šeta bez muške pratnje posle 17h.

WWW.NYTIMES.COM

A pioneering program seeks to combat sexual violence by helping new immigrants adapt to a society whose sexual norms they...

 

Kada dodeš u nečiju kuću onda poštuješ njegove običaje to je valjda jasno. Zato je npr. Ričard Holbruk izuvao cipele kada je išao u kućnu posetu kod šiptarskih terorista.

 могу да разумем твој став да је едукација решење али сам уверен да је то утопија и да не може успети. очигледан пример имамо нама пред носом, широм европе, која сигурно улаже огромна средства за едукацију ал у реалности су резултати нула. просто културолошка разлика је непремостива а тај народ и тај менталитет (арапи) једноставно не могу да се асимилују, они неће да поштују обичаје у туђој кући, имају своја правила и не мењају их. 

ови наши момци који су организовали патроле нису никакви манијаци, фашисти или како их све називају, одговорно тврдим да нико од њих неће скочити на арапина из чиста мира и без икаквог разлога. а то што су се организовали као народна патрола је једино из разлога да би заштитили НАШЕ суграђане... 

цела ова тема око миграната је прилично сложена и ту ништа није црно и бело.... можемо ми овде да ћаскамо и износимо своје ставове за и против али верујем да позадина целе ове приче око ове миграције није бајна ни мало... шта се Србија обавезала маракешким споразумом потписаним децембра 2018-е? зашто су ти мигранти под заштитом УН? зашто они не подлежу законима држава где праве срања??? много тога се објашњава неким фразама и флоскулама из мулти култи кухиње што наравно мени не пије воду ... Британија, Немачка, Шведска су само неке од земаља које имају велике проблеме са мигрантима. Милиони и милиони "разуларених хорди" су у релативно кратком периоди од неколико година окупирали европу, исту ону европу која је разорила њихове државе... мрзи ме да пишем даље ... размислимо СВОЈОМ главом пре но што буде касно... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим овде се јављају људи који резонују на нивоу филма Шишање. Као да су са крушке пали.

Сви они лепо нека свако вече шетају око железниче и аутобуске станице и нек тамо пошаљу најуже чланове своје породице да и они шетају кад су уверени да нема никаквих проблема и да су мигранти фини, добри и јадни.

Иначе у снимку са почетка теме нема никаквог расизма, ширења верске или националне нетрпељивости. Људи једноставно кажу прођите у миру и биће мир, напданите нас и бранићемо се.

То може да буде спорно само некоме ко је изгубио разум.

Све остало су смехотресне изјаве, типа подсећају ме на скинсе, немачке пивнице итд. То може код Чанка да прође. Руку на срце, нико не може да гарантује ко какве политичке идеје има али ови момци на снимку нису показали ни р од расизма.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SRBIN.INFO

Како Србин.инфо сазнаје, полиција је вечерас пресрела...

репресија државе у замаху... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, RYLAH рече

Није исто. Ови су суседска стража, ови други народна. Да не спомињемо колико им функције различите. И колико је историјски контекст различит. 

 

Ал ови шабани, и шабани слични њима, могу само још већу штету да направе. Ово је патрола за иживљавање и ништа више од тога. 

Које иживљавање? Нису рекли ни једну ружну реч нити било шта на расној основи. Рекли су да прођу у миру а ако нападну наше жене и мушкареце, децу, старце да ће добити жесток одговор. 

 

Што се тиче овог првог, ово је сасвим трећи контекст и нема потребе да вичете скинси скинси. Скинса нема у Београду 15 година. 

Шта ти предлажеш? Комуналци јуре бабе које продају јаја, полиција јури не знам кога, како се заштитити од ових миграната који шетају у групама носе ножеве, пљачкају куће, нападају људе и слично?

За заборавне, код Пирота су мигранти малтретирали жену која вози такси, палили јој косу и псовали јој мајку српску. Дакле на националној основи!

WWW.IN4S.NET

"Окупљаћемо се сваки дан и сиренама протестовати испред насеља док са тим људима имамо проблема. Дошли су ко зна откуд и овдје нам псују мајку српску. Тако нам...

 

Где су тада били сви певачи песме  "људска права они су добри ја нацисти"Нигде, јер их за Србе баш брига.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...