Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Čemu granice među državama, ljudi?

Granice su relikt mračnog srednjeg veka koji se i dalje održava posredstvom latentne fašističke crte koja je prisutna u svim evropskim narodima.

Recite mi, ako vam milion ljudi (pa neka su i "bez papira") dođe na granični prelaz, zašto ih ne biste pustili? Da li postoji neki razuman razlog da im uskratite gostoprimstvo?

Zar je moguće da je ova devojčica reperka pametnija od vas?

Kad ćete se osvestiti?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Avocado рече

previše volim Srbiju i Srbe... neljudski nikad neće biti "srpski"... koliko god neke gnjide pokušavale da to izjednače i pokušavale da svoje lične primitivne stavove proglase za srpske...

 

Не него си ограничен својим идеолошки погледом на свет и мислиш да си увек у праву и тако си префектно префриган у својим вербалним аркобацијама. То није ни мудрост ни љубав. 

Гњиде и примитивцни су они који не штите свој народ у свом домену од оних који га урожавају. 

Нељудски је ћутати и некоментарисати кад мигранти пале косу и псују српску мајку жени у Пироту а кукати и пљувати по оним Србима који говоре да то неће проћи више.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Tumaralo. Ајмо сви заједно...оолл ви ар сееј из гив пис д ченс...ајмо Марко Прековићу Томсоне запевај сад гласно, и ти муџахедину из Исиса! Љуууубаааав идемооо....Нема граница све је дозвољено!

ПС. А и није ти ово нека реперка, безвезе. Ево људи са ставом:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

@Драшко Иронија брате.

znam :D nego i ja sam ironicno wow/nuo :)

da ne bude zabune, zaista mislim da ovo sa migrantima nije zezalica

iskreno jako volim Arape i sve narode tog porekla, u Tunisu sam se jako lepo proveo cak i kad su mi rekli "fak ju katolik..." (iako nisam katolik, jer sam grickao Tuc keks u sred ramazana, cak sam se i krio da ih ne nerviram)....al ajde

cela stvar treba da se posmatra iz sire i dublje perspektive

mene je policija u Cajnicu svojevremeno legitimisala, jer nisam odande, a isao sam da posetim Presvetu Bogorodicu Cajnicku

malo mesto, simpaticno i tek na kraju dana prilaze panduri, kontaju da nisam odande pa daj l.k. ili pasos, sta god imam , da se zabelezi pa treba da se prijavi boravak (boravio sam tamo ukupno 8 ili 9 sati) ...ovo ono....bili su oni ok i ljubazni ali svejedno, ta stvar se morala odraditi

sto kaze Viler Tex, ko moze da prebroji i prekontrolise ko su ti ljudi? neka je i 80% normalno i dobro...a sta cemo ako ima i 5% ludaka?

nije nam dosta ovih nasih?

slaba smo mi drzava da institucionalno mozemo da zbrinemo sve i da plus vodimo racuna da ne prave s..nje!

naravno treba pruziti i pomoc i sve, ali isto treba i nasim nezbrinutim sugradjanima i socialno ugrozenim pruziti mnogo sto sta

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Драшко рече

naravno treba pruziti i pomoc i sve, ali isto treba i nasim nezbrinutim sugradjanima i socialno ugrozenim pruziti mnogo sto sta

Само треба тањисати са разумјевањем да не би остали без тих испружених руку. Измерити меру и оценити ситуацију а не ко ови љуууубаввв без мозга.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Tumaralo. рече

Čemu granice među državama, ljudi?

Granice su relikt mračnog srednjeg veka koji se i dalje održava posredstvom latentne fašističke crte koja je prisutna u svim evropskim narodima.

Recite mi, ako vam milion ljudi (pa neka su i "bez papira") dođe na granični prelaz, zašto ih ne biste pustili? Da li postoji neki razuman razlog da im uskratite gostoprimstvo?

Zar je moguće da je ova devojčica reperka pametnija od vas?

Kad ćete se osvestiti?

john lennon love GIF

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Драшко рече

sto kaze Viler Tex, ko moze da prebroji i prekontrolise ko su ti ljudi? neka je i 80% normalno i dobro...a sta cemo ako ima i 5% ludaka?

Pa nećeš valjda zbog 5 % ludih Avganistanaca zabraniti ovim 80% da primaju socijalnu pomoć u Nemačkoj i traže posao?

Ne treba valjda dobri Avganistanci da budu taoci loših Avganistanaca?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Tumaralo. рече

Pa nećeš valjda zbog 5 % ludih Avganistanaca zabraniti ovim 80% da primaju socijalnu pomoć u Nemačkoj i traže posao?

Ne treba valjda dobri Avganistanci da budu taoci loših Avganistanaca?

nisam u Bundestagu pa nemam tu moc :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Само треба тањисати са разумјевањем да не би остали без тих испружених руку. Измерити меру и оценити ситуацију а не ков ови љуууубаввв без мозга.

Ljubi, ljubi al' glavu ne gubi, što bi se reklo...

WWW.BBC.COM

An alleged jihadist tells a court he beheaded one of two tourists killed in the High Atlas mountains.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Не него си ограничен својим идеолошки погледом на свет и мислиш да си увек у праву и тако си префектно префриган у својим вербалним аркобацијама. То није ни мудрост ни љубав. 

Trla Viler Teks lan...

 

Цитат

Гњиде и примитивцни су они који не штите свој народ у свом домену од оних који га урожавају. 

"... Tako on postaje pripadnik jedne slobodnozidarske skupine koja postavlja sebi, bar na izgled, za zadatak i cilj probleme epohalne važnosti: opstanak i prestiž nacije, ili nacija, očuvanje tradicije i nacionalnih svetinja, folklornih, filozofskih, etičkih, književnih itd.

Sa teretom takve, tajne, polujavne ili javne misije, N. N. postaje čovek akcije, narodni tribun, privid individuuma. Kad smo ga već sveli na tu meru, na njegovu pravu meru, pošto smo ga izdvojili iz krda, i skinuli ga sa slobodnozidarske lože, u koju se on sam smestio, ili gde su ga drugi smestili, imamo pred sobom individuum bez individualnosti, nacionalistu, rođaka Žila. To je onaj Sartrov Žil, koji je porodična i društvena nula, čija je jedina osobina da ume da prebledi na pomenu jedne jedine teme: Engleza. To bledilo, to drhtanje, ta njegova „tajna” da ume da prebledi na pomen Engleza, to je jedino njegovo društveno biće i to ga čini značajnim, postojećim: nemojte pred njim pominjati engleski čaj, jer će vam svi za stolom početi namigivati, davaće vam znake rukama i nogama, jer Žil je osetljiv na Engleze, zaboga, pa to svi znaju, Žil mrzi Engleze (a voli svoje, Francuze), jednom rečju, Žil je ličnost, on postaje ličnost zahvaljujući engleskom čaju. Ovaj i ovakav portret, primenljiv na sve nacionaliste, može se slobodno, a po ovoj shemi, razviti do kraja: nacionalista je, po pravilu, kao društveno biće, i kao pojedinac, podjednako ništavan. Izvan ovog opredeljenja, on je nula. On je zapostavio porodicu, posao (uglavnom činovnički), literaturu (ako je pisac), društvene funkcije, jer su one suviše sitne u odnosu na njegov mesijanizam. Treba li reći da je on, po opredeljenju, asketa, potencijalni borac, koji čeka svoj čas...."

D. Kiš

https://www.pismenica.rs/cose/danilo-kis-o-nacionalizmu/

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Trla Viler Teks lan...

 

... Tako on postaje pripadnik jedne slobodnozidarske skupine koja postavlja sebi, bar na izgled, za zadatak i cilj probleme epohalne važnosti: opstanak i prestiž nacije, ili nacija, očuvanje tradicije i nacionalnih svetinja, folklornih, filozofskih, etičkih, književnih itd.

Sa teretom takve, tajne, polujavne ili javne misije, N. N. postaje čovek akcije, narodni tribun, privid individuuma. Kad smo ga već sveli na tu meru, na njegovu pravu meru, pošto smo ga izdvojili iz krda, i skinuli ga sa slobodnozidarske lože, u koju se on sam smestio, ili gde su ga drugi smestili, imamo pred sobom individuum bez individualnosti, nacionalistu, rođaka Žila. To je onaj Sartrov Žil, koji je porodična i društvena nula, čija je jedina osobina da ume da prebledi na pomenu jedne jedine teme: Engleza. To bledilo, to drhtanje, ta njegova „tajna” da ume da prebledi na pomen Engleza, to je jedino njegovo društveno biće i to ga čini značajnim, postojećim: nemojte pred njim pominjati engleski čaj, jer će vam svi za stolom početi namigivati, davaće vam znake rukama i nogama, jer Žil je osetljiv na Engleze, zaboga, pa to svi znaju, Žil mrzi Engleze (a voli svoje, Francuze), jednom rečju, Žil je ličnost, on postaje ličnost zahvaljujući engleskom čaju. Ovaj i ovakav portret, primenljiv na sve nacionaliste, može se slobodno, a po ovoj shemi, razviti do kraja: nacionalista je, po pravilu, kao društveno biće, i kao pojedinac, podjednako ništavan. Izvan ovog opredeljenja, on je nula. On je zapostavio porodicu, posao (uglavnom činovnički), literaturu (ako je pisac), društvene funkcije, jer su one suviše sitne u odnosu na njegov mesijanizam. Treba li reći da je on, po opredeljenju, asketa, potencijalni borac, koji čeka svoj čas....

 

 

 

 

Ај не лупај! Разговор са тобом је бацање бисера пред свиње.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Tumaralo. рече

 

Recite mi, ako vam milion ljudi (pa neka su i "bez papira") dođe na granični prelaz, zašto ih ne biste pustili? Da li postoji neki razuman razlog da im uskratite gostoprimstvo?

 

јел си озбиљан??? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...