Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Мирашеви распопи бајали и провоцирали вернике у Котору

1121688453.jpg

Док су хиљаде Бокеља били у литији према манастиру Подластва, распопи из такозване Црногорске православне цркве (ЦПЦ) бајали су процесију са моштима Светог Трипуна, коју је предводио Рок Ђонљешај, апостолски управитељ Которске бискупије.

Међу „свештеницима“ такозване ЦПЦ био је и Стево Машановић, запослени тиватског аеродрома, активиста СД, родом из Доњих Пилица код Зворника и бивши подофицир Војске Југославије — морнарица, преноси портал „Ин4с“.

https://rs.sputniknews.com/regioni/202002091121688503-mirasevi-raspopovi-bajali-i-provocirali-vernike-u-kotoru/

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Pontifex Emeritus рече

Па да, NATO Милић је тиме изрекла критику закону, јер није добар; и критику режиму, јер је својим несмотреним поступцима угрозио NATO позиције у ЦГ, и позиције Вучића у Београду.   

Ти вероватно очекујеш од госпође NATO Милић да метанише пред ћивотом Св. Петра, али то се никад неће десити. Већ и оваква њена изјава је потпуно изненађење

Да поновим: Ако је "ваш закон треба да буде бољи" критика, онда не да смрди него заудара!

Пре бих очекивао да да тражи да се ћивот спали!

Та изјава је за очекивати. У скалду је са политиком пакта пред којим госпођа метанише. То су оне чувене речи са запада када шиптари почну са прогоном преосталих Срба на КиМ: Позивамо Београд и Приштину да се уздрже од провокација и врате за преговарачки сто. Само што у свом интервјуу госпођа није позивала на преговоре већ је млатила о хибридним операцијама под видом демонстрација због "лошег закон" а у режији кремаљских структура... не да смрди него заудара!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За хладноћу не знају, светиње не дају: Величанствени моменти са црногорских улица /видео, фото/

Вечерас су у целој Црној Гори одржане литије. Број људи који је у њима учествовао тешко је одредити — од 150.000 до 200.000, према неким проценама. Било како било, нико не може да оспори њихову бројност, као ни упорност у одбрани светиња.

 

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Вечерас су у целој Црној Гори одржане литије. Број људи који је у њима учествовао тешко је одредити — од 150.000 до...

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Pontifex Emeritus рече

@Ромејац 

Ти си вероватно врло млад човек и не сећаш се да су Срби (као народ) пре само пар деценија од западних званичника и њихових гласноговорника називани најстрашнијим именима, да је у њиховим медијима против Срба стварана најгора хистерија, па зато не можеш да схватиш колико је ово велика промена.  

То се зове лицимерје!

Пошто ми је тешко да осудим страну која има моје симпатије (за коју навијам), онда увијам и млатим празну сламу да не покажем колико сам г...о од човека (у овом случају жене).

А г...о смрди! А у овом случају заудара (колико год га скривала иза "хибридних операција кремаљских структура")!

Измењено од Иван Ц.
Нема псовки на Поукама. Аминистрација.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...