Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Читај мало Писма, а не само да се ождераваш па да те после оперишу ако могу да би си спасао живот. Ти и Едо 300 кила. Унаказили сте се ждрањем. 

Морам, по ко знакоји пут да реагујем на ово!  Не помињи те људе јер они са овим писањем немају ништа... 

Управо, знајући колико овде грешиш, и колико грешиш душу нападајући ова два попа из Канаде, верујем да ти је све друго засновано на сличним ''погађачким'' талентима... 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Golub рече

Знам да је Максина сестра калуђерица али нисам знао да је ког владике Иринеја

Па, ето, ја тако препричавам трачеве... Наша црква је мала, све се зна. Тако ти је то, бекријо. Добро си ме подсетио да те блокнем на мом фејсу, а превентивно и Еда, јер ми је и он послао захтев за пријатељством. Све сте ми учтиво писали, али видим колики је мрак у теби... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Па, ето, ја тако препричавам трачеве... Наша црква је мала, све се зна. Тако ти је то, бекријо. Добро си ме подсетио да те блокнем на мом фејсу, а превентивно и Еда, јер ми је и он послао захтев за пријатељством. Све сте ми учтиво писали, али видим колики је мрак у теби... 

Да је Максимова сестра код владике Иринеја, то свакако није трач, али ово за проту Лазар и кључеве је ТРАЧ!  

Уразуми се, попе!?

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Golub рече

али ово за проту Лазар и кључеве је ТРАЧ! 

Није трач, питај Максу, имао је срчани а био је и благајник у богословији. И ништа тиме нисам инсинуирао него сам се смејао над чињеницом да није имао поверења у колеге да нешто не ураде са касом, као што је радио Едо или попови из храма св. Саве у Бг па их патријарх само разместио. Ја бих вас све аутоматски рашчинио. (За тебе не знам да ли си крао, а нигде није ни писало). За ове друге јесте. Београдски поп који енормно зарађује, а онда и краде, па тај ми не би носио мантију један дан. Но, то су твоји другари по менталитету и зато се не узрујаваш.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде, доста је било више овог трачарења...

Идите негде другде и трачарите.

Вратите се на тему или ће тема бити закључана.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, dilic рече

Не знам ко те тужио и шта ћеш тамо. Знам да си клеветао м. Амфилохија да има договор са Милом, што је теза АВ и Блерових таблоида. Нападао си е. Атанасија и па чак и е. Игнатија који те је трпео у СД када те нико други није хтео. Лепо си му захвалио 

Ја знам ко ме је тужио и зашто.

Никада нисам клеветао никога, а сами Мило и Амфилохије су рекли да имају лепу сарадњу и да су пријатељи.

Никада нисам напао Атанасија, него је он написао неке безвезарије на мој рачун. Одговорио сам му долично. Критиковао сам га за дволични однос спрам својих југена, Максима и Григорија, а све је било временски усклађено са прећуткивањем критике Вартоломејеве политике. Наиме, Атанасије није написао ништа против Вартоломеја пре мајског сабора у коме је залог била Максимова мантија. Тек после је издао исти текст у Видослову у коме се критички осврће на Вартоломеја. Пре тога није имао те иступе, иако је тај текст презентовао на ПБФ, али без осврта на Барта да не би угрозио свог пулена који се сврстао на Бартову страну. 

Ја сам се показао правим Игњатијевим пријатељем јер сам му рекао шта ће му се десити ако другује са Максимом и компанијом. Они су га жртвовали као Рус Бугарина. Та екипа сада говори како се Игњатије јадно понео и издао их, а он пре неки дан се чуди што га из Синода нису упозорили шта га чека ако не изврши наређење. Ја сам се понео као прави пријатељ, јер сам га на време упозорио да ће пострадати подржавајући ове "модернисте". И то је испало тако. Проблем је што цела прича није завршена, јер имамо Перишића који нема економске проблеме и може му се да малтретира СПЦ ко ПБФ. Њега не интересује да ли ће имати мантију, јер га никад није вероватно ни интересовала као таква него му је била средство за лапање пара. Али тиме он и Максим су компромитовали и Игњатијеву мантију, а не ја. Знам да је теби то, као идолопоклонику, тешко да разумеш, али ствари тако стоје. Ви не разликујете лево од десног. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Bokisd рече

confused1

Видиш да ништа ниси качио? Ја сам за протесте, али типа, ајмо напред сви у напад и да нема повлачења док Мило или закон не падну. Треба срушити Мила! Сада имамо подршку и Британаца преко Душка Кнежевића и сви би могли да јурну и скину сотону! Само тако можемо да добијемо овај рат, а ако Мило не падне, раскол нам не гине. Јер то значи кохабитацију са Миловом новом црквом и прихватање нове стварности као што су се прихватили отцепљење ЦГ, прогон ћирилице и језика, имена српског из цркве, улазак у Нато. Ко не искористи ову прилику да обори Мила, он је колаборациониста.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ćiriličar рече

Eee, jeste videli počela pomama, klinci po CG crtaju srpske zastave? Još jedno čudo... što reko Gospod "ako oni zaćute kamenje će...". Veliki je Bog, baš...

На то бих ти скренуо пажњу, јер су сви се нашли у чуду. Гојко Перовић и црногорствујушчи су забрањивали ношење српске заставе у литијама, и оне су ношене у будимљанској, а овамо се деси чудо па и ђеца су се изјаснила! О томе вам говорим! За српско име су се дигли! Али српско у оквиру СПЦ! И ја бих за то шетао и правио буне. Али не за црногорско Мирослављево Јеванђеље, како бесрамно лаже Гојко! То је српско Јеванђеље! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Видиш да ништа ниси качио? Ја сам за протесте, али типа, ајмо напред сви у напад и да нема повлачења док Мило или закон не падну. Треба срушити Мила! Сада имамо подршку и Британаца преко Душка Кнежевића и сви би могли да јурну и скину сотону! Само тако можемо да добијемо овај рат, а ако Мило не падне, раскол нам не гине. Јер то значи кохабитацију са Миловом новом црквом и прихватање нове стварности као што су се прихватили отцепљење ЦГ, прогон ћирилице и језика, имена српског из цркве, улазак у Нато. Ко не искористи ову прилику да обори Мила, он је колаборациониста.  

Pa, to je cisto politicko pitanje, kako da se skine Milo osim demokratski i izborima i glasanjem na izborima gde je neizvesno sta moze da se desi jer po svemu Milo ima vecinu u CG (crnogorci i albanci glasaci).Nema druge osim izborima, sve ostalo gde vodi,:catfight... to nece niko dozvoliti, ni Evropa i Amerika, ni ove drzave na Balkanu, niti Vucko nece da se cima (ce salje mozda ove remontovane migove...:smeh1:)

Ta nova stvarnost se kreirala vec i pre refenduma o nezavisnoti i narocito posle sve do danas (evo danas ovo sapstenje MCP u vezi izvestavanja TV CG) i niko iz Srbije, ni Kostunica, Tadic i sad Vucko (Dodik) godinama to sklanjaju pod tepih, i sad je doslo na naplatu i kako ce da rese to Srpsko pitanje u CG. Kako ? Ja nemam pojma.

Zapadna politika i drzavna sila drzave CG su na strani Mila i ne pomaze tu nikakva protiv sila osim da narod zajedno sa crkvom u jedinstvu MCP i SPC odrbane crkve i svetinje, po meni to je krajnji cilj, da se ne preuzmu crkve i manastiri od strane drzave i nekih drugih lica.

Kohabitacije nema u smislu raskola MPC sa svojom maticnom SPC, neki dogovori i pregovori sa Milom i drzavom moraju i trebaju da budu, pa da vidimo sta Milo dalje sprema.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

WWW.NOVOSTI.RS

Policija bez prestanka baca suzavac, tako da ni pripadnici Komunalne policije Glavnog grada Podgorica, ne mogu da...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Bokisd рече

Kohabitacije nema u smislu raskola MPC sa svojom maticnom SPC, neki dogovori i pregovori sa Milom i drzavom moraju i trebaju da budu, pa da vidimo sta Milo dalje sprema.

Боксит, знаш кад питају дечка каква му је ђевојка? И он каже, лепа по души. Тако си ти могуће леп по телу...  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Zoran Đurović рече

Видиш да ништа ниси качио? Ја сам за протесте, али типа, ајмо напред сви у напад и да нема повлачења док Мило или закон не падну. Треба срушити Мила! Сада имамо подршку и Британаца преко Душка Кнежевића и сви би могли да јурну и скину сотону! Само тако можемо да добијемо овај рат, а ако Мило не падне, раскол нам не гине. Јер то значи кохабитацију са Миловом новом црквом и прихватање нове стварности као што су се прихватили отцепљење ЦГ, прогон ћирилице и језика, имена српског из цркве, улазак у Нато. Ко не искористи ову прилику да обори Мила, он је колаборациониста.  

Откад ти попе овако збориш, Мислим на ово горе што је болдовано???

Недавно си овако писао, прочитај ове твоје скриншотове па тури прст на чело: (уозбиљи се) 

image.thumb.png.3a4dea8e3b4917d9291a5c3be3f828bd.png

image.thumb.png.7428c86bb7d1fd67b82be911755a44cf.png

 

Као што сам можеш прочитати своје речи помињеш коску коју су,,заједни смислили и пласирали Лохи и Ломи'' те твоји текстови су да упозоре народ да не дође до крвопролића?

А сад канда командујеш: ,, ајмо напред сви у напад и да нема повлачења''???  

Чекај ко је овде луд? нешто овде не штима!!!!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Боксит, знаш кад питају дечка каква му је ђевојка? И он каже, лепа по души. Тако си ти могуће леп по телу...  

(pazi kako sudis,....znas ono,...bumerang :D u pismu ...)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...