Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, The Godfather рече

@Hadzi Vladimir Petrovic pokusaj da se setis svih - nemoguce, koliko se samo njih izmanjalo na ovim temama u poslednjih god dana.

Ево најновији се зове РУСИЈАСВЕТИЊА па ти сад види... :smeh1:
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Vladan :::. рече

Заиста штета што знаш да пишеш а не знаш да ми из четвртог пута одговориш оно што сам питао.

Још цитираш и поменеш мене а онда надугачко пишеш о својим фрустрацијама Зорановим теоријама...

Какав си ти то погубљени писмоноша када не знаш ни да цитираш праву особу? 7896634

 

Цитирао сам ти само пар Зокијевих фрљока, јер си тражио да поткрепим откуд знам да АВа лупа глупости...

Па, сам само сликовито започео причу, како АВа има бујну машту, што је, бајДвеј, својствено уметницима, и то понекад помаже, нпр. кад се фарба слика то зна бити од велике котисти :(), али ако се тој машти пуШти на вољу у црквено_политичким тлапњама, то зна отићи далеко... и догурати докле је догурало!

Како треба да ти потврдим да Атанасије и Амфилохије нису у завађи! Или да је Максин деда био четник, а  Максин отац честит и достојан поп, да је Теодосије добар човек... без обзира шта борбаши за веру и поп Зоки мисле о њему.,  да Митрополит не прави ЦПЦ са Лохијем; што он ЈАСНО и ГЛАСНО рече ових дана!!!!  Ако ти пак, и даља сумЉаш и мислиш да Митрополит лаже а АВа римски збори истину, то је већ твој проблем...  ту ти ни двоглави орао не може помоћи, а камоли обични Голуб писмоноша, штоно понекад слети на СВЕТОГ човека, осећајући ти ОЧИГЛЕДНУ светост:  

image.png.1eb0d2bfc82a856d00bab3f9598b0ce2.png

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Продане душе, аматери слабога ума, али аутентично корумпирани, заплашени проклињањем од поклоника човеку, сад којим редом нисам сигуран, али овим издајцама Српске Цркве је Бог узео памет и ако је многима оставио чин,шале ради.Требаће нам ускоро " Земља живих" за инвалиде ботовског црнчења и црњења. 

Тилтујем човекопоклонике као флипер што се тилтује:::)))) Филистари се просипају овде.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СВЕДОЧАНСТВО РАСПОПА МИРАША ДЕДЕИЋА ИЗ СРЕДЊЕ ШКОЛЕ, 1956. ГОДИНЕ

АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ РУКОПИС НАСТАВНИКА:

- Полагао поправни из математике
- Владање на полугодишту: Лоше (1)
- Кажњен укором разредног старешине
- Индивидуалне особине: Неодређен у више погледа, несигуран, доста лијен, за школу мало заинтересован

УЧИО СРПСКИ ЈЕЗИК

82943764_2516224355287786_8598731977807364096_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=BV7CYP4SQn4AX9ZrmeJ&_nc_ht=scontent.fbeg5-1.fna&oh=ddb487325388f3e8e37f0e1f532397ec&oe=5E99C2ED

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Golub рече

Цитирао сам ти само пар Зокијевих фрљока, јер си тражио да поткрепим откуд знам да АВа лупа глупости... да Атанасије и Амфилохије нису у завађи! Или да је Максин деда био четник, а  Максин отац честит и достојан поп, да је Теодосије добар човек..

Пре 5 порука, цитирао си ме где питам зашто тек сада Амфилохије у малтене свакој изјави и реченици форсира Пећ. Сећаш се?

Пиши Зорану око његових теорија ево ти га на форуму...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...