Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 10 минута, Zoran Đurović рече

Тилтујем човекопоклонике као флипер што се тилтује:::)))) Филистари се просипају овде.  

Ако је неТко човекопоклоник, и то јавно показује, онда је Хаџи Владимир према теби попе...  :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Golub рече

да је Максин деда био четник, а  Максин отац честит и достојан поп, да је Теодосије добар човек... да Митрополит не прави ЦПЦ... што он ЈАСНО и ГЛАСНО рече ових дана!!!!  Ако ти пак, и даља сумЉаш и мислиш да Митрополит лаже а АВа римски збори истину, то је већ твој проблем...  камоли обични Голуб писмоноша, штоно понекад слети на СВЕТОГ човека, осећајући ти ОЧИГЛЕДНУ светост:  

image.png.1eb0d2bfc82a856d00bab3f9598b0ce2.png

 

За Максиног ђеда сам инсинуирао нешто друго, а не да није био четник и сл. Чак и не знам да је био четник, али знам да је био ... И то је небитно. Што се тиче оца, ништа нисам поменуо, а знам кад је имао срчани, а он је био и благајник, кад је дошла хитна, ставила га на носила, попови хтели да му скину кључ од касе са груди, он је повикао, не кључ, не кључ!:::))) И ми не знамо какви су то били људи, иако ти си као дух погађач па знаш да су добри. Не знам да ли ти је познато да је Максина сестра калуђерица код владике Иринеја?

Што се тиче голуба, то су слике које су познате у целом свету, али ниси знао за попа Андрију Ђикановића, који је веселник одлепио, а био је Амфилохијев, па је после и Митрополита проглашавао за јеретика и сл., као и весели Никодим Равноземљаш. Андрија је сада ниђе, јер је, нажалост, изгубио разум. Елем, у Ћлији пиперској, служио је литургију, улети голуб и стане му на раме. И не иде. Он је помислио да је Дух Свети - камену се казало - слетио на њега! После службе, у дворишту пије кафу са голубом на себи. Одлази из намастира аутом, отвара прозор и држи руку споља да га Дух не би напуштио!:))То је била комендија! И још га неђе пандури зауставили успут и питали што чини са голубом!12:smeha: Тако се надам да није ово Дријин голуб...       

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[mention=11561]Hadzi Vladimir Petrovic[/mention] pokusaj da se setis svih - nemoguce, koliko se samo njih izmanjalo na ovim temama u poslednjih god dana.
Сећам се Аце са мало туге, када сам се милион за њега, осјетим га каже: Благо вама.
Важно је да они знају да Амфи увек у свему и унапред у праву,. Овде имам неке у Цркви да им сутра неко каже да имају света четворица рекли ок.
Један фини човјек старији, домаћин, помаже у Цркви упиње се да ми објасни како може да се крсти "оно". А да ти се "оно" узме са кћерком? Неће.
А сав уплашен, не жели против, зато овим вотовима препоручујем да погледа како сам +Амфилохије описује чканове странке и Цркве у овом посљедњем интервиу, па нека виде гдје их разврстава.

Очигледно је да и он има "странку" са послушницима као да је и велики послодавац.

Изгледа да баш ни он сам нити разноврсно за њега везани не разликују увјек ове поретке, па постоји опасност да ова "странка" утрипује да је (самостална) Црква.

Ако су по свецу тропари, онда је ова булумента урадила невиђену ствар.

Послато са 5026D користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...