Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

“Црна Гора победити мора, а митрополит Амфилохије је ратнохушкачки владика”: Милојко Пантић ОПЕТ у антисрпском трансу! (ВИДЕО)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 20 минута, Milan Nikolic рече

“Црна Гора победити мора, а митрополит Амфилохије је ратнохушкачки владика”: Милојко Пантић ОПЕТ у антисрпском трансу! (ВИДЕО)

“Нажалост, тешко ми је то да кажем – али српски народ лепо каже да је потурица гори од Турчина” - патријарх Иринеј.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хтео сам нешто рећи још кад се почело са литијама, а тиче се временске прогнозе. Нисам хтео да кварим очигледну промисао Божију да ова зима буде блага. Али режим у ЦГ сигурно није очекивао такво време. На против, сигуран сам да су очекивали јаку зиму и да народ неће бити расположен да се буни и излази на улице. Зато су и донели овај антихришћански закон у сред зиме и на накарадан начин, похапсивши опозиционаре и изгласавањем закона дубоко у ноћи.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Milan Nikolic рече

Хтео сам нешто рећи још кад се почело са литијама, а тиче се временске прогнозе. Нисам хтео да кварим очигледну промисао Божију да ова зима буде блага. Али режим у ЦГ сигурно није очекивао такво време. На против, сигуран сам да су очекивали јаку зиму и да народ неће бити расположен да се буни и излази на улице. Зато су и донели овај антихришћански закон у сред зиме и на накарадан начин, похапсивши опозиционаре и изгласавањем закона дубоко у ноћи.

Почетак буне на дахије...

Усред зиме, кад му време није...

Потресе се земља од Истока...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

WWW.SDCAFE.RS

SDcafe - Kafana otvorenog uma.

 

WWW.SRBIJADANAS.COM

Večeras je i Smederevo pružilo podršku.. Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti Srbija Danas.

...moji smederevci.... :cheesy3:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ЂЕ ТО -

Питају ме ђе то има
Да се вако народ дигне,
И да с краја на крај земље
На литију пјешке стигне?

Ђе свијетла зора свиће
Ће се сви у образ куну,
Ђе су славни наши преци
У Кучима на Медуну.

Ђе орао надлијеће
Наше кланце и литице,
Ђе су вазда боравиле
Наше Српске узданице.

Ђе Острошки Василије
Чува браћу са Острога,
Ђе на оно "Бог помаже"
Говори се "Бог помога".

Ђе јунаци рађају се
Ђе потомци њини живе,
Ђе се и дан данас слави
Сердар Јанко с Бојне Њиве.

Ђе се вазда крв пролива
За границу, једног метра,
Ђе Владика данас сједи
На столици Светог Петра.

Ђе је наша славна Бока
Та невјеста од Јадрана,
Ђе Васова ђеца живе
Под Комове крај Берана.

Ђе се вазда Божић слави
И ложи се Свето дрво,
ђе је чојство и јунаштво
Увијек на мјесто прво.

Ђе природно станиште је
Вуковима и Међеду,
Ђе је Жабљак оковани
У снијегу и у леду.

Ђе слободе сунце грије
Ђе су вали хладне Таре,
Ђе су гусле опјевале
Све Војводе и Сердаре.

Ето ту је мала земља
Ту је неђе на Балкану,
Која живом силом брани
Своју вјеру Православну!

Раде Бојовић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...