Jump to content

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 часа, dilic рече

сада му помаже да уклони највећу препреку за признање Косова, а то је за њих митрополит.

јел могуће да си овако нешто написао:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

On 23.1.2020. at 16:14, Vladan :::. рече

Ето, некако сам знао да и ти мораш да овериш треће избегавање ;) 
 

Пази сад драги Владане, ја упорно покушавам да додатно не брукам АВу римског, (а лепо сам му рекао још пре два-три месеца да је у заблуди и да је дибидус пролуп'о...) али џаба, он не слуша никога и мисли да је најпаметнији од Србаља, и да се све најбоље види из Рима...)  а, збиља, се налупао разн-разних небулоза, фрљока и маштарија...

Не само ово око Митрополита Амфилохија и наводног договора ,,Ломија и Лохија'' око прављења ЦПЦ, већ је био покренуо и неке врло непристојне нападе на друге Епископе и њихове фамилје, као на пример, кад је почео да пљује по Максимовој и Теодосијевој фамилији: 

image.png.f8ea92b987b5530fce62c8668de5b17f.png

па још к тому додаје,  на моје питање , следеће:

image.png.879e093f06fc244d25b225e6b216a486.png

 

А сви знамо добро да  је Теодосијева мајка монахиња и да он личи на мајку... :)   

Било би превише да сад овде поставим како је Ава римски писао о његовој ужој родбини и да се неко, недај Боже!,  у'вати за тај фамозни модус операнди... на шта би то личило да сад свима  све лудорије отписујемо на модус операнди... :) 

 

Па онда АВа начује, ко  хоџа требињски,  да су се посвађали два трна у АВином оку, (и да су се, напокон, његове молитве услишиле... :) )

image.png.c902d7d6152833eacffe2cedc99a6a6a.png

А сви добро виде да се Таса и Амфилохије нИјесу посвађали!? 

Или рецимо ова фрљока:

image.thumb.png.8450ff866ef73ee50783882230c81c8c.png

Шта год да уради Митрополит Амфилохије, поп Ђура из Рима нађе маХну,  замисли: ,,Лохи'' неутралише побуну српског народа., сатанизовао ДФ, забранио Патријарху да се меша... разводњавање протеста ...   

мислим. шта треба рећи на све ово!  паметном доста!   

Све су ово више него поуздане фрљоке и небулозе о политичко-црквеном ,,уплитању из Рима''  једног, збиља, даровитог теолога и уметника, знаног као  Ава Римски., у збивања у ЦГ.   Заиста, штета што узалуд троши енергији у ове тлапње из Рима, биће на крају да смо га узалуд у ,,Млетке шиљали ''...

А откуд ја све ово знам најбоље говори ова слика

image.png.8f021aec92f9f2ea71fdee5e45930879.png

 

image.png

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Golub рече

поп Ђура из Рима

Братије, све је касно - бацио сам вам бомбу у кућу и покидао сам вас. Ништа не може да буде као пре мојих текстова. Дебело сте окаснили. Сада ће задужени да воде ствар, а ако ме се сете на Дан безбедности, сете... :))12:smeha::))

Било би редно да Џома и ја добијемо по парохију у Београду, како су инсинуирали на вашим твитерима... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Било би редно да Џома и ја добијемо по парохију у Београду

Само да пре тога пређеш у СПЦ, пошто тренутно са истом немаш никакве везе  :ani_biggrin:

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Zoran Đurović рече

Братије, све је касно - бацио сам вам бомбу у кућу и покидао сам вас. Ништа не може да буде као пре мојих текстова. Дебело сте окаснили.

Ако си све ово радио да би добио парохију у БГ, мислим да си и ту профулио ...  дибидус!  :) 

Пре ће бити да  су ови твоји потези слични потезима Ломија Ђукадинија... класична аутодеструктовност!

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Golub рече

Ако си све ово радио да би добио парохију у БГ, мислим да си и ту профулио

Нисам, Митке, јер сам парохију у Бг добио пре неколико година и изнајмљујем је. Ко умије, њему двије!:)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Zoran Đurović рече

Нисам, Митке, јер сам парохију у Бг добио пре неколико година и изнајмљујем је. Ко умије, њему двије!:)) 

 :aplauz:

Је ли то канонски исправно? мислим, ово рентање парохије... 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

STANJESTVARI.COM

Сигуран сам да Мило Ђукановић овакав закон није донео самостално...

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Golub рече

 :aplauz:

Је ли то канонски исправно? мислим, ово рентање парохије... 

Да си жив и здрав, ја ћу у суботу бити у Риму на св. Саву у српској заједници, а тај поп што долази је управо стари изнајмитељ!:)) Не откривам идентитет, али и тога има, а ти не би требало да се чудиш. 

Наравно да ја немам парохије у ренту него се спрдам са вама најамницима. Ништа лично.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Golub рече

Пази сад драги Владане, ја... АВу римског...Амфилохија ... договора ,,Ломија и Лохија'' ... и Теодосијевој фамилији ...како је Ава римски ... АВа начује ... у АВином оку...Таса и Амфилохије ...поп Ђура из Рима ... ,,Лохи'' ... из Рима''  ...као  Ава Римски...  Заиста, штета...

Заиста штета што знаш да пишеш а не знаш да ми из четвртог пута одговориш оно што сам питао.

Још цитираш и поменеш мене а онда надугачко пишеш о својим фрустрацијама Зорановим теоријама...

Какав си ти то погубљени писмоноша када не знаш ни да цитираш праву особу? 7896634

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Zoran Đurović рече

Да си жив и здрав, ја ћу у суботу бити у Риму на св. Саву у српској заједници,

:aplauz:

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...