Jump to content

Писмо митрополита Амфилохија митрополиту Онуфрију, предстојатељу УПЦ

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 343
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Vladan :::. рече

Ето, ја причам напамет а он не да цитате, па то је стварно...
 

Pricas napamet, jer smo to sve vec prosli i nemam nameru opet da se preganjam sa tobom kada nista konkretno nemas.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan :::. рече

Па престани да ми добацујеш разне ситне и крупне оптужбе и нема проблема :) 
 

Sam si kriv, kada nemas nesto konkretno da kazes i vrtis jednu te istu pricu,... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

kada nemas nesto konkretno da kazes

Ето, опет... :)

Ти ниси имао конкретан цитат, који мени није ни требао, јер никакву релативизацију на њему нисам ни заснивао, за разлику од тебе који тврдиш да би Бартов ПР рекао нешто што Барт не би рекао.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече

Ето, опет... :)

Ти ниси имао конкретан цитат, који мени није ни требао, јер никакву релативизацију на њему нисам ни заснивао, за разлику од тебе који тврдиш да би Бартов ПР рекао нешто што Барт не би рекао.
 

Pa, nisam ja rekao nego novinar i upravo relativizujes novinara i njegov izvestaj, jer kazes u istoj recenici da PR nije to tako rekao kako je novinar izvestio (da VP priznaje SPC u CG).... daj Vlado malo concetracion'....

I, opet , ceo intervju sa Vartolomejom u Politici si preskocio, ko da ne postoji, :D ... gde kaze jasno da su SPC granice u CG.... ja mogu ovako do Nove godine, ,... bas sam se zainatio... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Pa, nisam ja rekao nego novinar

Новинар је дао опис, а ти си прво рекао да је то као цитат а затим да није него је ипак опис али си извео исту релативизацију као да је цитат. Не пратиш самог себе.

пре 3 минута, Bokisd рече

intervju sa Vartolomejom u Politici si preskocio

Рекох да је то превод и да нам треба оригинал тј. цитат због могућег новинарског описа. Исти проблем, исто се правиш Тоша.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan :::. рече
пре 5 минута, Bokisd рече

Pa, nisam ja rekao nego novinar

Новинар је дао опис, а ти си прво рекао да је то као цитат а затим да није него је ипак опис али си извео исту релативизацију као да је цитат. Не пратиш самог себе.

Noop, ako hoces da teras mak na konac, okey, ionako mi dosadno trenutno,.....znam da nisam rekao kao citat i sad sam pogledao i rekao sam,.... kao izjavu koja stoji u tom izvestaju novinara, jer na pocetku nisam ni imao izvestaj na francuskom i otkud sam znao kako tacno stoji u njegovom izvestaju, nego sam se informisao preko drugog pravoslavnog sajta koji je preneo izvestaj novinara.

пре 8 минута, Vladan :::. рече
пре 14 минута, Bokisd рече

intervju sa Vartolomejom u Politici si preskocio

Рекох да је то превод и да нам треба оригинал тј. цитат због могућег новинарског описа. Исти проблем, исто се правиш Тоша.

Dal ti to opet o imenu SPC ?

Vlado, man, u tom intervju za Politiku je potpuno nebitno ime nase crkve kako ga Vartolomej koristi, nego sta je tacno rekao za SPC u CG.... ajd procitaj  ono sto sam izdvojio u ranijoj poruci iz tog intervjua i bas me interesuje tvoj komentar na te reci Vartolomeja.... 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...