Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

... Пророштва ћеш се сетити када напуниш 80 година.   

One sto si ih meni izrekao ja sam ih skrinsotovao, za slucaj da ne slogiram nego me samo Alchajmer pukne. I to sam ih bekapovao na tri razlicite lokacije. Plus valjace u jednom skorijem momentu.

Od trece sihte se odjavljujem. Tura fraxiparina pa na spavanje.

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 8 часа, Zoran Đurović рече

Био си лењ и ниси читао моје теме о крштењу и оне о васкрсењу и преегзистентном Христу. Да си то читао не би ми постављао оваква питања. Христос је својим васкрсењем обухватио целокупну природу и зато она сва је садржана и вазнета са њиме. Хр васкрсење обухвата све векове и једнако се протеже уназад као унапред. Зато се некрштени пре Хр спашавају. Зато ће будиста моћи да каже: Кад те видех па да сам ти дао воде? Само безуман човек може да помисли да је Ис био некада ван света. Није. 

 Схватање да је спасење у Цркви је исправно, али је редуктивно ако се мисли само на одређену конфесију. Прочитај поново у Јована Ис и Самарјанку, кад јој вели да се они клањају Ономе кога не знају, а ми (Јевреји) Ономе кога знамо. А клањају се истом Богу. Мени се чини да то тако функционише, а сада нека изволи како ко год хоће.  

Sad bi ti Rodoljub reko ko je to od svetih tako učio? Što da verujem tebi pre nego Justinu?:ani_biggrin: Činjenica je da protestanti i adventisti hule. Jehove neću ni da pominjem. Muslimani ne priznaju Svetu Trojicu, Hrista kao Boga i mnoge druge stvari. Ispovedaju jeresi a za to se ne ide u raj. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Жељко, жао ми је, не бих даље разговарао с тобом. Извини.

Па ти си се мени пре овога обратио колико знам.а сад не би јер сам погодио у центар.И што се извињаваш ако стојиш иза тога што си рекао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ana čarnojević рече

cekajte...svako jutro citate molitve pred sv pricesce? 

Не, њих сам навео као пример. Зато што оне претходе сједињењу са Господом, па одражавају какав дух треба човек да има том приликом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najtuznije je kada dipl.pravnici pocnu da nam proizvoljno ( mala napomena - Grcka rec JERES - znaci proizvoljnost ) tumace Pismo i Sv oce, a pri tom ne poznaju metodologiju tumacenja ( koja je naucna disciplina i koju su Sv oci i razvili ). Onda dobijete papazjaniju - u kojoj se ne zna - ko pije, a ko placa ( odnosno zna se ko placa - neobavesteni vernici cije je poimanje Crkve svodi na - cuo sam ili valja se itd )

Послато са SM-J530F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Августин рече

Па ти си се мени пре овога обратио колико знам.а сад не би јер сам погодио у центар.И што се извињаваш ако стојиш иза тога што си рекао.

Јесте, у праву си. Како год, не желим више да причам с тобом,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ana čarnojević рече

dobro ja cu da procitam a Vi da obecate da cete se ipak jedno jutro obratiti Bogu na neki neuobicajen nacin, ne mora psovka ali neki free style.

Саће. Лик није одговорио на гологузог Исаију пророка, па ће сада теби!?:)) Човек је социопата. Чак ни кад га урнишем он не одговара, него се жали на мој речник. И ти му даш исте речи из Писма, он то само прећути. Исаији је ландарала алатка док је ишао го. Овај не помиње ништа. Њега саблажњава што је Ава рекао: Господе, ако ме зајебаваш... 

Кад га питаш да ли је равноземљаш, ћути.

Кад га питаш ко му је владика, ћути. 

Кад му иједан текст из Отаца или Писма приведеш, он ћути. 

Он је богомилско ђубре. Зашто? Јер богомили су имали правило да под претњом кажу како су православни. Немањићи су их истребили, али је менталитет остао. Ево га у Рођи. Нико нормалан не би трпео ове увреде да је православан. Ја сам први који пљеснем некога ко ми каже да нисам православан.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Родољуб Лазић рече

Драгана, сад ћу ти рећи:

поп који пита: "где нам је Дагиша што пита за мастурбацију? Нема га читав дан, да није занемоћао у руке, па не може да куца"

И онај други који каже: "Боже, ако ме зај....., стварно си претерао". 

То се не налази ни на улици, а овде на сајту се људи томе смеју као доброј фори.

A Ви сте дошли да оплемените сајт? 

12:smeha:

Попу Ђуровићу сам рекао Вашу дијагнозу после првог дана писања. То траје од излета у Љуљаке, јер Ви, као и они браните Бога и свете од нас безбожних.

Нисте се лечили на време и сад Вам је горе. Узело је маха. Дођите себи док још имање коме. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Леон Професионалац рече

A Ви сте дошли да оплемените сајт? 

12:smeha:

Попу Ђуровићу сам рекао Вашу дијагнозу после првог дана писања. То траје од излета у Љуљаке, јер Ви, као и они браните Бога и свете од нас безбожних.

Нисте се лечили на време и сад Вам је горе. Узело је маха. Дођите себи док још имање коме. 

Да, наравно. Хвала на дијагнози. Јел питате и своје парохијане уз осмех да ли им је занемоћала рука од мастурбације? То је врло духовно и духовито. Произилази, вероватно из систематског бављења теологијом? То нама несистематичним геацима никад не би пало на памет. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Родољуб Лазић рече

Жељко, жао ми је, не бих даље разговарао с тобом. Извини.

Родољубе ако даље будеш безобразан прича ће кренути у неочекиваном правцу и за Тебе и за све друге.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

Uf, brate, skoro sve si obrno' naglavacke, majke mi ..... :D ... kako smo ziveli i spasavali se hiljadu leta i zima (:D) bez Zapada tako cemo i dalje....

Нас је Бог спасавао. Нама је запад уз Русију био подједнака подршка у ослобођењу. Ако Фанари, Русе истерају из православног општења у неки "раскол". Шта онда?

Русе тај Ватикан признаје као хришћане на сабору, што опет нешто говори. Као и током хиљада лета и зима. Где мош видет да Цар ДУшан силни са Папом прогони латинску јерес (пише у његов законик), да Свети Лазар има римокатолике као браћу...

по мени, алтернатива нам је сада са грцима само протестантизам као у Данску, Исланд... Можда се ствари промене, али како сада стоји, Грци су преузели примат и у екуменизму, држе већину иако не би смели. Јер нити су највећи, нити су најмањи, нити су једини у Цркви.

што ти мислиш да сам ја обрно у коментару?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, grigorije22 рече

Sad bi ti Rodoljub reko ko je to od svetih tako učio? Što da verujem tebi pre nego Justinu?:ani_biggrin: Činjenica je da protestanti i adventisti hule. Jehove neću ni da pominjem. Muslimani ne priznaju Svetu Trojicu, Hrista kao Boga i mnoge druge stvari. Ispovedaju jeresi a za to se ne ide u raj. 

Cekaj bre Griso, nista te ne razumem, da li smo ovde pomalo satiricni ili smo dosli dotle da priznajemo svima sve, nebitno je kako se veruje u Boga ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Родољуб Лазић рече

Драгана, сад ћу ти рећи:

поп који пита: "где нам је Дагиша што пита за мастурбацију? Нема га читав дан, да није занемоћао у руке, па не може да куца"

И онај други који каже: "Боже, ако ме зај....., стварно си претерао". 

То се не налази ни на улици, а овде на сајту се људи томе смеју као доброј фори.

Шта је проблем са маструбацијом? 

Какве Ви проблеме сексуалне природе имате? Ево, оћете ли да Вас упутим на сзруку?

И опет, знате ли, то је медицински термин? Шта је проблем? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Августин рече

Родољубе ако даље будеш безобразан прича ће кренути у неочекиваном правцу и за Тебе и за све друге.

У чему је проблем? Извинио сам ти се и рекао да више не желим да причам с тбом. Из неког свог разлога не желим. Јел то забрањено?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Родољуб Лазић рече

У чему је проблем? Извинио сам ти се и рекао да више не желим да причам с тбом

Упозорио сам Те на време па ти види.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...