Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, dragisa рече

Sve to od mladosti činim, a šta mi je potrebno ako želim biti savršen, ravi?

Скочи са Бранковог моста. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Zoran Đurović рече

Опет за наш двојац без кормилара, Рођо-Дркче. 

... 

 "одмори мало муда"

Или боље руке да одмори? 

12:smeha:

:))

12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, kopitar рече

Ne nego onaj što je banovan zbog talibanjenja veliazar ili tako nešto.

Ako sam ja u pitanju, vec sam se predstavljao na za to predvidjenoj temi, a ima i fotografija ako koga zanima.

Omiljeni mi je vojskovodja Justinijanov pulen, zato i ime.

E da, parohija Toloska (Podgorica), o. Predrag Scepanovic :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Zoran Đurović рече

Разумели смо те добро. Поздрави нам Артемија и Никодима. 

И Арија, Аполинарија и Несторија... И ине. :POPOcorn1:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Zoran Đurović рече

Не разумеш. Они су тада били свеци, није се он преварио!:))

У међувремену су одступили од светости и цврц ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Родољуб Лазић рече

Изнео сам став да Синод није поступио канонски у оној првој одлуци, кад га је склонио са епархије После тога се нисам више мешао. Грешака је било на обе стране.

Ви сте лоше информисани. 

СА Сабор га је годинама упозоравао, наређивали су му да склони Виловског и он је терао по свом... 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Вукашин рече

Treba da ti verujem da nisi znao u kakvo se kolo hvatas? Nije bilo 99 potpisnika, vec vas cetvorica.

Oko Artemija si odgovorio i OK, ali gde da odmah naletis na Nikodima? Klasican primar prelesti o kojoj pricas. Pun mu je sajt raznih snovidjenja i sl.

To kako je Nikodim "napao" Artemija, mogu svi da procitaju i da rasude.

Проблем је опасан кад умислиш да си ти једини чувар Истине а сви остали су у лажи. То је заразна болест. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Вукашин рече

Sto se srdis? 

Nisam rekao da si mu chedo, vec da imate, ili ste imali isti stav. 

Није то баш тако. Сви знају да се одушевљавам Григоријем Богословом. Шта сам ако му нисам чадо? 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Завршни ударац: Како сам провалио да је: а) Рођа равноземљаш, б) да је у секти?

Сада не може ни једне од те 2 ствари да се одрекне, јер би било равно одрицању од Христа, како он у свом болесном уму замишља. Или је прихватио богомилско правило да треба лагати пред овима из Велике Цркве? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Родољуб Лазић рече

Ја сам у СПЦ, а ти си код Вартоломеја, који је пао у јерес и треба да буде осуђен као такав. 

Зар београдска и цариградска патријаршија нису иста Црква? 

Ко је осудио цариградску Патријаршију? Нико. Сви осуђујемо потезе њеног првојерарха. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Zoran Đurović рече

Није, и рекох ти зашто. И Артемије каже да је СПЦ. Ко ти је владика? Не питам те шта и колико зарађујеш или сл. ствари. Ти ниси у СПЦ и зато не смеш да одговориш и настављаш упорно да лажеш. 

Да, јавно су објавили да једино Артемије од свих епископа СПЦ... 

Они и даље мисле да је у Сабору... 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...