Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Golub рече

Је ли тај још на Атосу? 

Није битно. Да је требало сам би Ђуровић рекао име.

То је све састави део живота. Праштајте! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 часа, ana čarnojević рече

ali hejteri ga nikad napustiti nece. imace i njih.

sou boring.

Многи погрешно капирају Хаос. Кад се Хаос појавио - расцеп, раздељење, зјап - настао је ред. Ништа ту није досадно :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Хрисоваланду рече

Da spasem tebe ako je moguće.. da se izvučeš odatle. ako je moguće. Ipak žena si. A puno si sa njima. Razmisli da li si puno svog vremena provela sa njima takvima? Treba da radiš nešto uzvišeno i lepo a ne sa njima.

Кад боље размислим, сви смо ми помало жене! 

Спаси и нас ?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oh Ana, predugo si sa ovim surovim zlim muskarcima. A stvorena si za uzvisene i lepe stvari:sunce:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Хрисоваланду рече

Da spasem tebe ako je moguće.. da se izvučeš odatle. ako je moguće. Ipak žena si. A puno si sa njima. Razmisli da li si puno svog vremena provela sa njima takvima? Treba da radiš nešto uzvišeno i lepo a ne sa njima.

Sta to ona radi sa njima? :blush: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Хрисоваланду рече

Jeste li Vi onaj ava za kojeg kažu da je oduševljen likom i delom vladike Maksima?

Где си чула о том мом одушевљењу, Психуљице?:)) Ја сам опевао Максу, само да знате. Као што сам давно урадио са Артемијем и Никодимом. Сада се и Таса дистанцирао од Максима. И опет је испао глуп. Јер наивно верује да ће Макс кориговати паљбу. Неће. Њему је обећао једно, а ради друго. Види се пак да Таса није толико добронамеран већ и из Максовог напада на пт. Иринеја и синод, а сам Таса је потписао притужбу око извештаја "портпарола", а сам није био на сабору! Водате га као додолу, или као мечку по вашару. Овај мој коментар му секретар неће одштампати. Манипулишете са човеком. Зомбирали сте га и цинички вршите ваш посао. Не заборавите да сам леђа видео многима.     

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, ana čarnojević рече

pa gde cemo ti i ja?

Одох. Обавезе зову...

Број имате па зовите да банујем ако се отргне контроли. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Где си чула о том мом одушевљењу, Психуљице?:)) Ја сам опевао Максу, само да знате. Као што сам давно урадио са Артемијем и Никодимом. Сада се и Таса дистанцирао од Максима. И опет је испао глуп. Јер наивно верује да ће Макс кориговати паљбу. Неће. Њему је обећао једно, а ради друго. Види се пак да Таса није толико добронамеран већ и из Максовог напада на пт. Иринеја и синод, а сам Таса је потписао притужбу око извештаја "портпарола", а сам није био на сабору! Водате га као додолу, или као мечку по вашару. Овај мој коментар му секретар неће одштампати. Манипулишете са човеком. Зомбирали сте га и цинички вршите ваш посао. Не заборавите да сам леђа видео многима.     

А ова прво зна да си одушевљен а као не зна текстове, јуху! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Хрисоваланду рече

Zaista ne znam o čemu pričate. Al zaista.

Све неки необавешЋени 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Хрисоваланду рече

Zaista ne znam o čemu pričate. Al zaista.

@Милан Ракић блокни Лептирицу што се повампирила - Психуљу. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Хрисоваланду рече

Pa hajde sa mnom. Izađi odavde molim te. Oni su surovi a ti si krhka i možeš i umeš da provodiš svoje vreme van ovih granica. Ne znam čime se baviš ali sigurno postoji način da svoje vreme kvalitetnije provedeš. Ne mislim da moraš da čitaš svete oce ali....

Класик  може да се понавља до бесвести...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Хрисоваланду рече

Na lepim mestima a posebno Ani ona je puno ovde sa njima.

Udruzi se ti sa Lazicem. On je fin i isto voli da savetuje ljude. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...