Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, grigorije22 рече

Rodoljub Lazic, kome je ova tema namenjena i koji je bio aktivan ucesnik. 

A što ja da se fajtam sa njim???

Vidim da se on i ava Konan nešto prepiru (da ne kažem ono na K)...  mada kad sam prvi put video temu, pročitah "stučnjaku za svetLost", pa rekoh, nije valjda da je ava Konan otvorio temu da hvali nekog svog električara... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 9 минута, Родољуб Лазић рече

из инфинитезималног рачуна.

Nebitno za temu, al` bitno za život! Zbog navigacije!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него, кад си већ ту...Овај фини егзотични господин неће да се бакће са мном, а остали су се нешто надрндали, да простиш...Оћемо да гасимо светла овде или још да развлачимо ову питу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

А кад оно беше сабор поукаша? Могао бих мало да свратим, да попричамо уживо. А? 

Svakako

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Родољуб Лазић рече

А кад оно беше сабор поукаша? Могао бих мало да свратим, да попричамо уживо. А? 

Pogledaj na fejsu kad vec pratis avu Zorana :)))

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Што не мења чињеницу да је ослобођен војске. 

Ништа онда након школске књижице и доктората, овде доставити и војну књижицу 0703_read:kucanje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Па кад је, где је...?

Ove godine svakaкo. Od ovog trenutka, samo je 215 dana "граница"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Pogledaj na fejsu kad vec pratis avu Zorana :)))

 

Као и доста тога што је рекао - погрешна информација. Не пратим га, ни д'о Бог. Хоћу рећи, нисам му тамо "пријатељ". Свратим понекад на фејс, бацим поглед ту-и-тамо, па и на његову страну, између осталог.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Свратим понекад на фејс, бацим поглед ту-и-тамо, па и на његову страну, између осталог.  

Као и сваки поштен УДБА-ш :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Ove godine svakaкo. Od ovog trenutka, samo je 215 dana "граница"

Д' извинеш - килаво то нешто. Мислим - немо' се вређаш...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Као и сваки поштен УДБА-ш :)))

Чек, чек, пријатељу...кажеш да нисам уљез овде, а кажеш и да сам удбаш. Кад се то сабере, шта је закључак?:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Родољуб Лазић рече

Д' извинеш - килаво то нешто. Мислим - немо' се вређаш...

И? Штта се то тебе сматра?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...