Jump to content

Зоран Ђуровић: Одпоздрав стручњаку за светост, Родољубу Лазићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 минута, Протомајстор рече

Ја нешто контам да су Дејан Мачковић и овај Родољуб Лазић у ствари псеудонимни аутори...

Мачковић је реалан лик, мој пријатељ. 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Неко призвао хор? Ево га: :choir:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Леон Професионалац

Добро, ово је дванаести пут.

Једно вам се мора признати - упорни сте. Е сад, то што се бламирате, а не примећујете, није ми баш најјасније, јер држим да сте обојица интелигентни људи. Но добро...

(Пријатељу, ајде мало да ти помогнем. Погледај мало, осврни се. Преброј смајлиће на твоје и Ђуровићеве последње поруке. Нема их? Говори ли ти то нешто? Ринг јор бел?)

Ако ти ништа не говори, можемо и даље. Следи број тринаест.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Протомајстор рече

Дејан Мачковић

је мој реални пријатељ. Рођа је артемит. Зато с... као грлица. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Родољуб Лазић рече

држим да сте обојица интелигентни људи.

Фала ти онолико! Кад ми ти кажеш да сам интелигентан... Немој више. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је тринаести пут. Али ми постајеш нешто неурозан. Но, не дај се ометати. 

Дакле, само да публика не заборави чему присуствује: ово је експеримент - колико пута ноторну глупост и лаж да је Родољуб наводно артемијевац треба изговорити да би макар један део публике поверовао у ту глупост. Стигли смо до броја тринаест.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Zoran Đurović 

Зове Вас вибер под хитно! Поитај полако.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Фала ти онолико! Кад ми ти кажеш да сам интелигентан... Немој више. 

Не само да си интелигентан него имаш и дарова. Сликарски, на пример. Да, и духовит си. Често. И безобразан. Добро, ајд сад, то вероватно није баш дар, али нема везе, пало ми на памет. И тако, има тога сигурно још...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Родољуб Лазић рече

@Леон Професионалац

Добро, ово је дванаести пут.

Једно вам се мора признати - упорни сте. Е сад, то што се бламирате, а не примећујете, није ми баш најјасније, јер држим да сте обојица интелигентни људи. Но добро...

(Пријатељу, ајде мало да ти помогнем. Погледај мало, осврни се. Преброј смајлиће на твоје и Ђуровићеве последње поруке. Нема их? Говори ли ти то нешто? Ринг јор бел?)

Ако ти ништа не говори, можемо и даље. Следи број тринаест.

А овде јуримо смајлиће? 

Колико сте их Ви скупили ЗА све ове коментаре? 

Изнели сте низ глупости та које сам Вас карао. Сада, пошто сте видели да овде не обитавају пајсери, као нпр. љуљачки врљави хирепископ (да му не наводим име, није популарно), који су без дана богословског образовања и са којима сте на истој разини, Ви пробегавате болесном хумору. Аман, треба да се умијете. Улетели сте са одабраним  цитатима а за оне друге ни чули нисте. Покријте се ушима! 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Родољуб Лазић рече

Не само да си интелигентан него имаш и дарова. Сликарски, на пример. Да, и духовит си. Често. И безобразан. Добро, ајд сад, то вероватно није баш дар, али нема везе, пало ми на памет. И тако, има тога сигурно још...

Него, хоће ли тај одговор на ову тему о. Зорана или неће? 

Имате ли ишта нормално да кажете? Зевате ли нам по Фејсбук профилима? Шта се дешава?

Испаде да само бројите нешто само Вама знано... 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто се ви, колега, толико једите? 

А многоглагољивошћу и тим полу-увредама, полу-омаловажавањима ми мало скрећете пажњу. Не знам сад да ли је ово био број четрнаест. Рачунаћемо да јесте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Родољуб Лазић рече

Зашто се ви, колега, толико једите? 

А многоглагољивошћу и тим полу-увредама, полу-омаловажавањима ми мало скрећете пажњу. Не знам сад да ли је ово био број четрнаест. Рачунаћемо да јесте.

Провокатору! 

Јесте ли Ви овде дошли да расправљате о томе или да дате одговоре?

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, да бисмо се померили са мртве тачке, а и да бисмо учинили занимљивијом ову већ досадњикаву конверзацију, нудим вам фер погодбу: ви нама реците ко се крије иза псеудонима Леон Професионалац, а ја ћу Ђуровићу рећи која сам епархија. Може? Ето, верујем вам да ћете бити поштени и да ћете рећи истину. А и ја ћу бити поштен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...