Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Манојло рече

Има везе тако што није онда интервенисала макар и војно у самом Кијеву. Тако је требала и ЈНА интервенисати на време и спречити рат у СФРЈ, и тако сачувати многе животе, али ето имасмо бабе за генерале.

И ти си крив што ниси спречио рат у Авганистану. И извршио државни удар да смениш баба генерале у СФРЈ.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

А дисолуција Југославије би ионако била неизбежна. Бар би се спречиле жртве и све извело на мира начин. А помињани бандеровци требају подићи споменик Путину у Кијеву. А враћање Филарета под црквени кров је генијални потез. Сад је бар под нечијом контролом а има и толико жељену титулу. Његовим одласком на онај свет ће се много тога смирити. Исто је надати се и за Кирила. Ваљда ће се Бог умилостивити па их позвати к себи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Манојло рече

А враћање Филарета под црквени кров је генијални потез.

Филарет се није вратио под Црквени кров.

А од таквог генијалца је и очекивати дивљење овако генијалним потезима.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Позвати те старе кагебеовце к себи. А свјатјејши Вартоломеј има грешака, али су му намере добре. Још да реши и раскол у Северној Македонији

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако ми и Руси очито нисмо способни решити своје црквене проблеме сами, нормално је да мајка црква прискочи и реши их на задовољство свих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А решење свих проблема Фанара била би селидба патријаршије у Атину. И једна Грчка православна црква и у Грчкој и на Кипру и другде где има Грка. Свакако ће бити наставак свеправославног сабора па нека наша црква то предложи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не можеш из добрих намера да све обесмислиш.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Milan Nikolic рече

из добрих намера

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Манојло рече

где нема љубави нема ни праве вере, наде, па ни воље за решавање проблема.

Ово је већ превише...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Манојло рече

Има везе тако што није онда интервенисала макар и војно у самом Кијеву. Тако је требала и ЈНА интервенисати на време и спречити рат у СФРЈ, и тако сачувати многе животе, али ето имасмо бабе за генерале.

Прике да је Путин са војском ушао у Кијев избио би трећи светски рат. Не можеш поредити то са ЈНА јер је у питању сасвим другачија ствар, Украјина је суверена земља. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Манојло рече

решење свих проблема Фанара била би селидба патријаршије у Атину. И једна Грчка православна црква и у Грчкој и на Кипру и другде где има Грка.

Јес па да Фанар изгуби тзв власт "мајке цркве". Овде потиреш своје претходно наведене речи да свака држава треба да има своју Цркву. 

Батке у прелести си, боље се мани ове теме и посвети се покајању.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево још једно моје размишљање. Зашто Србија треба хитно да уђе у НАТО? Зато што су Србији војном неутралношћу везане руке. Сутра да почну клати Србе у Црној Гори, Србија не може војно интервенисати јер је Црна Гора део НАТО пакта. Напад на једну чланицу је напад на све државе. Осамостаљење Црне Горе је гора за наше националне интересе од окупације Космета. НАТО да ЕУ не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Путинова "икона" 600 рубаља, а Пресвете Богородице 300:

https://seas.foundation/2017/06/17/4602

Ајмо екипа, набављајте иконе од Волође, палите кандила...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Замољен си да се уклониш са ове теме. 

Овде не причамо о НАТО, СФРЈ, ЕУ и слично.

А савршено нас не интересује твоје размишљање о истоме. 

Зато лепо буди културан и оди негде друго. 

Хвала.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...