Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Ведран* рече

Зајрон се давно на овој теми показао. 

Затим су вршени егзорцими :D па се смирио дуго, дуго. 

Е сад да ли ће остати присебан или ће се покондирити, питање је.  

Te egzorcizme ostavite radije za pravoslavce koji ne misle kao vi, upoznajte malo svijet, čitajte komentare:

https://www.facebook.com/groups/115114158832579/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Vladan :::. рече

у свакој поруци помешаш истину и клевету, јако лукаво... добро си се увежбао... зашто то радиш?

Платили ме НАТО, фанариоти и Укропи, па ето, морам да се докажем :) Одох на спавање, да се не поганим даље читајући свашта

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Манојло рече

Целина, пуноћа и заједница у Христу ћемо бити кад се будемо причешћивали из једне чаше. Дотле нема правог јединства. Право ме срамота ових лажних верника и квазисрба, прави Срби нису никада били такви дивљаци. И српски сељак је иако неписмен имао своју културу и поштовање спрам другога. А ово је изродио београдски асфалт, однарођени шљам титоистичког Београда изродио је хулигане који се ето баве богословљем! Извињавам се као Србин и хришћанин због таквих

Мало патетике, мало мазетике, мало глуме. 

Долазш овде као провокатор, и као такав ћеш се и провести. Глуми колико хоћеш. 

Оно што сејеш то ћеш и да пожањеш. 

Ми нисмо овде сисали весла па да се поводимо за твојим тупим и провиднм покушајима манипулације. Нити ћемо да глумимо културу док ти пљујеш по Цркви да нам ти не би случајно рекао да смо варвари. 

Такве речи из твојих уста значе колико и издувни гасови, свеједно да ли из аутомобила или из магарета. 

Друже, ниси дорастао задатку и мисији коју овде вршиш. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Манојло рече

Платили ме НАТО, фанариоти и Укропи, па ето, морам да се докажем :) Одох на спавање, да се не поганим даље читајући свашта

Не вратио се дабогда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Манојло рече

Платили ме НАТО, фанариоти и Укропи, па ето, морам да се докажем :) Одох на спавање, да се не поганим даље читајући свашта

када се пробудиш узми одмах те паре па се докажи и похитај у кијево-печерску лавру да научиш нешто уместо да се овде пред светом даље поганиш пишући свашта :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Vladan :::. рече

:))  аха зато твог почасног "патријарха" није признала ниједна Црква зато што је цивилизовани миротворац... :smeh1:

зато и барта који има право апелације над целим космосом нико није поменуо на литургији, сви су они варвари у том твом цртаном филму ;) 

 

Примедба. Космос је Маркова канонска територија! 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Ведран* рече

Долазш овде као провокатор, и као такав ћеш се и провести. Глуми колико хоћеш. 

а у поруци пред спавање није ни порекао да меша истину и клевете него само спиновао око мотива ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan :::. рече

ко је тај благо нама? :) 

 

Председавајући егзилант хорорепископског соборишча.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има сад и космичког конкурента. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Има сад и космичког конкурента. 

 

Кад Марко почне да отвара катакомбе по Украјини и Стамболу има да прођу као онај мусави што је кукумавчио море Марко не...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, o. Miroljub рече

 

Кад Марко почне да отвара катакомбе по Украјини и Стамболу има да прођу као онај мусави што је кукумавчио море Марко не...

 

Марко је већ отворио у Украјини, или у Русији беше??

Не знам ко је мусави?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...