Jump to content

Пријављена епидемија малих богиња у Београду: Двоје оболелих у озбиљном стању


Препоручена порука

  • Одговори 122
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Да ли борба против вакцина укључује и веровање у равну земљу и да је Артемије једина истина.Уопште не разумем аргументе ових који су против вакцине.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Августин рече

Да ли борба против вакцина укључује и веровање у равну земљу и да је Артемије једина истина.Уопште не разумем аргументе ових који су против вакцине.

 

Па... Има елемената за сумњу.  Не a priori сви наравно; нарочито што један део тих вакцера чине и родитељи деце оболеле од аутизма којима је "продата" та прича...

Али свакако Артемије-може бити само један, Земља плоча,  кемтрејлси и човеколики гуштер у Ватикану који влада светом имају сваки појединачно или пак сви заједни упориште и међу овима... 

Наравно,  за разлику од ових опајдара које су плаћене за то.  Типа Велков,  Војтеховски и Карлеуша

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Милан Ракић рече

човеколики гуштер у Ватикану који влада светом

За остало не знам, али ово је проверено.

Немој да се спрдаш са овим, сви смо у опасности.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Августин рече

Да ли борба против вакцина укључује и веровање у равну земљу и да је Артемије једина истина.Уопште не разумем аргументе ових који су против вакцине.

 

Kreacionizam i alternativna medicina su u vecini, ili bar jedno od ta dva slucaj prisutni kada su u pitanju antivakcineri.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, GeniusAtWork рече

Када се ради о заразним болестима не можеш да преузимаш било какву одговорност јер тиме директно угрожаваш друге људе.

Izvini, ali moze! Neka se lepo izopsti iz drustva i ode da zivi u karantinu, rezervatu, sumi, pustinji ili prestane da zivi, kako god...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Avocado рече

Још једна у низу политичких одлука која руши природна права појединаца да им деца умру од давно искорењених заразних болести.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, RYLAH рече

Још једна у низу политичких одлука која руши природна права појединаца да им деца умру од давно искорењених заразних болести.

Ироничнно, то је можда једино заиста природно право...

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zapravo mnogo bolji primer je onaj sa početka cele anti-vakcerske priče o autizmu. Andrew Wakefield, lik koji je i napisao prvi "naučni" rad u kojem se MMR vakcina povezuje sa autizmom je:
1. nesporno dobio lovu da to napiše od advokata koji su zastupali roditelje dece sa autizmom protiv proizvođača vakcina,
https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield#Aftermath_of_initial_controversy
2. nesporno u vreme pisanja rada pokušao da patentira svoju vakcinu protiv morbila (koja ne izaziva autizam)
https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield#Wakefield_v_Channel_4_and_others
Jeste bolji, naravno, nego sam hteo da navedem bljuvotinu iz okruzenja :)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi ovu temu preemotivno shvataju. Kako god okreneš-braniće svoj stav argumentom da su suprotni stavovi zasnovani na plaćeničkim istraživanjima. Podseća me na korelaciju kancera i NATO bombardovanja-možeš da dokazuješ do sutra, ali jok, za sve kriv NATO.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милан Ракић рече

Па... Има елемената за сумњу.  Не a priori сви наравно; нарочито што један део тих вакцера чине и родитељи деце оболеле од аутизма којима је "продата" та прича...

Види Лане, не чине ту само родитељи деце оболеле од аутизма, нажалост има још деце који после другу, пету или осму годину оболе од неку врсту ретког оболења, значи дете роди се здраво, право, буде све добро и онда после неког временског периода дође до тога да дете оболи од неку болест. Значи ја нисам против вакцине, моје дете је вакцинисано, али ме једна једина ствар излуђује, зашто поједини лекари кад год су слушали о Дуњиној дијагнози, прво што ме питају је да ли је дете вакцинисано и да ли мислим да је све то настало после вакцине ( до 2,5 године било све океј са мојим дететом, рођено здраво, право)? Ето то ми није јасно, и то није случај само самном, то су били многи родитељи упитани, што самим тим буди неку сумњу.. 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta je sada Sašice Vojvodice, ko ti drma kavez :ani_biggrin:?

Opet si baba, samo coktanje, ništa komentar. CCC CCC CCC CCC CCC 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Natasa. рече

Šta je sada Sašice Vojvodice, ko ti drma kavez :ani_biggrin:?

Јел` опе` поч`о да дели оне палчеве надоле 12:smeha:12:smeha:12:smeha:12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Јел` опе` поч`о да дели оне палчеве надоле 12:smeha:12:smeha:12:smeha:12:smeha:

Jok, na mene vazda ljut, samo mi deli te besne. Retko priča, al' što je ljut jbt  :)).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...