Jump to content

"Скандал" са преносом сексуалних сцена на отварању 51. Битефа

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 сат, Bokisd рече

Moj stav jeste, da nije problem to' sto su vec videli sve i svasta ( i uzivo, ali, i putem TV, gde barem postoji upozorenje za eksplicitni sadrzaj, ili su kanali kodirani, pa, plati i gledaj ), nego sto se to propagira kao nesto sto je normalno.

Пфффт, нико мене није упозорио кад сам морала да читам Нечисту крв, Зидање Скадра, Корене и осталу "обавезну литературу" у школи. Чак мислим да смо Зидање радили у основној, фуј.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 331
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Драган_Петровић рече

Другим ријечима умјетност је један врло растегљив појам...

Po ( meni ) nije,....nego je ( umetnost ) razni rastegljuju, po potrebi.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Џуманџи рече

Пфффт, нико мене није упозорио кад сам морала да читам Нечисту крв, Зидање Скадра, Корене и осталу "обавезну литературу" у школи. Чак мислим да смо Зидање радили у основној, фуј.

Pa, zar nismo u tim stvarima trazili smislenu pouku.....iz tih nekih realnih istorijskih i zivotnih dogadjaja ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Po ( meni ) nije,....nego je ( umetnost ) razni rastegljuju, po potrebi.... 
Па ја бих могао, рецимо да уринирам са свог балкона по случајуним пролазницима, да то назовем перформанс и да многи схвате тај мој умјетнички изражај..... осим оних попишаних.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Драган_Петровић рече
пре 2 часа, Bokisd рече
Po ( meni ) nije,....nego je ( umetnost ) razni rastegljuju, po potrebi.... 

Па ја бих могао, рецимо да уринирам са свог балкона по случајуним пролазницима, да то назовем перформанс и да многи схвате тај мој умјетнички изражај..... осим оних попишаних.

Da, naravno da bi mogao. Dobio bi batine sasvim sigurno i poneku tuzbu ali bi svakako mogao...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, cloudking рече

Da, naravno da bi mogao. Dobio bi batine sasvim sigurno i poneku tuzbu ali bi svakako mogao...

Од примитиваца који не разумеју његову уметност :D

Рецимо такво дело треба разумети као огољени приказ онога што систем ради овом народу. 

Човече,звучим ко драматурШкиња. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Juanito рече

У том случају је бесмислено позивати се на децу тражећи забрану приказивања на телевизији. Наћи ће на интернету ако баш хоће. Реци слободно да ти не можеш да одолиш да погледаш, па ти треба држава да те штити од тебе самог. Немој се скривати иза бриге о деци.

Covek ima puno pravo da se buni protiv ovakvih stvari posto se finasiraju od njegovih para. Ako hocete da drzava kontrolise i finasira umetnost, gradjani imaju pravo da odrede sta moze a sta ne moze. Prosto kao pasulj. 

ne znam sto si bas njega pikirao a ne ove sto podrzavaju drzavno finasiranje umetnosti, mislio sam da si libertarijanac.... 

Kada se lizanja muskih dupeta ne budu finasirala od njegovih para, moze da pricamo o tome da cuti. Dotle nemamo moralnu snagu na argumentu. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, cloudking рече

Drzava nikoga ne pljacka. Stalno koristite taj termin jer je dobar za propagandu i udara emotivno, samim tim se za mene salje jasna poruka koliki je libertarijanizan jedan sarlatanizam.

 

Naravno.

Kada ti drugi covek uzme tvoj novac za nesto sto ne zelis da platis - to je pljacka.
Kada ti drzava uzme tvoj novac za nesto sto ne zelis da platis to je  porez. 

Molim te objasni mi razliku? 

taxationistheft.jpg

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Млађони рече

Covek ima puno pravo da se buni protiv ovakvih stvari posto se finasiraju od njegovih para. Ako hocete da drzava kontrolise i finasira umetnost, gradjani imaju pravo da odrede sta moze a sta ne moze. Prosto kao pasulj. 

Gradjani to vec rade... sta je sporno? Kod vas  u libertarijanizmima i ostalim alt tralalajkama nista se ne racuna dok se na izadje na ulice i ne pogaze ljudi? :D:D:D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Млађони рече

Kada ti drzava uzme tvoj novac za nesto sto ne zelis da platis to je  porez. 

Ali ti itekako zelis to da platis. Samim tim sto si gradjanin zemlje u kojoj su se ljudi medjusobno dogovorili da placaju odredjenu kintu u zjednicku kasu a zatim odredili jednog medju njima da raspolaze tim parama pritom mu zabranivsi da to radi zuavek vec ga menjeju na odredjeno vreme kako bi smanjili zloupotrebu, ti itekako zelis to da platis... da ne zelis, odselio bi se odavno.

Ne znam... imam osecaj kao da vas reditelj predstave sad sili da lizete tudja dupeta a vi se ljutitie jer moze da vas zaista i nagovori... a kud cete posle onda...

 

Zasto mrzite gradjane kojima se ova predstava svidja? Zar ne postoji drugi izbor osim totalitarnog? Znaci samo ono "zna se sta je lepo" "zna se sta je dobro"" zna se sta je moralno""zna se sta je podobno"... sve izvan toga- pod mac bato!

 

Sry, moj glas ce uvek pre da ode lizanju dupeta u umetnicke svrhe nego ovo potonje koje vi zastupate.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Grizzly Adams рече

У неко нормално време то би све поватали шинтери и затворили са псима луталицама.

Ал уметност...

Pa i pedofile bi povatali i bacili u tamnice... al crkva..

  • Не свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...