Jump to content

Ниједан европски политичар неће стати у одбрану хришћанства!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Juanito рече

Шта ти вреди што си згодан кад си стипса, а жене само паре траже...

Pa upravo to - manje dam za hranu, pa mi više ostane da me žene vole.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 128
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

пре 8 минута, Juanito рече

Није то довољно јер мораш да показујеш друштвени статус и широку руку и кад ниси с њом.

Pa ti si domaći plaćenik, dali su ti da se zalažeš za protekcionizam na netu!

Gospodine Kupujmo Domaće...

maxresdefault.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Poslednji Mohikanac рече

Od ljubavi je sve gore a od mrznje je sve bolje.

Па није баш тако, човјек који мрзи, он опет може да има душу, неће да те нападне, да те бомбардује...Бездушном је свеједно, он ће да те нападне због својих политичких интереса, да ти побије фамилију, породицу,  дјецу, и то ће да ради вјековима у разним земљама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Juanito рече

Па како не разумеш? Ако разумеш да равнодушан онај ко има равну душу, онда можеш да разумеш да је бездушан онај ко нема душу или ко је без душе. Холанђани су равнодушни као и земља што им је равна, а Енглези су бездушни.

Зато си Шкоти и Ирци наша браћа :pivo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sasa Vojvoda рече

Па није баш тако, човјек који мрзи, он опет може да има душу, неће да те нападне, да те бомбардује...Бездушном је свеједно, он ће да те нападне због својих политичких интереса, да ти побије фамилију, породицу,  дјецу, и то ће да ради вјековима у разним земљама.

То неки Highlander чим живи вековима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ћириличар рече

Зато си Шкоти и Ирци наша браћа :pivo:

Pogotovu Bono koji nas je...

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е само ако политичари не одбране хришћанство... Још од Пилата су познати као бранитељи хришћанства... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Е само ако политичари не одбране хришћанство... Још од Пилата су познати као бранитељи хришћанства... :smeh1:

Па сад.

Да није било ”политичара”, тј. краљева, царева и осталих, хришћанство би остало екипица малих, али одабраних...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Poslednji Mohikanac рече

Potpuno se slazem sa vama i kao Hriscanin ja ne volim tu tendeciju koja postoji na Zapadu. Nemojte misliti da je prijatno biti Hriscanin na Zapadu. Zapad sve vise lici na Rimska imperija u vreme progona Hriscana!

Ispada da je ova novinarka iz Danske, dosta u pravu sto se tice ovog,  da hriscanstvo i uticaj hriscanstva u oblasti politike, kulture itd,..... slabi i  nestaje na  Zapadu . Samo je pitanje, koji je uzrok toga stanja ?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Е само ако политичари не одбране хришћанство... Још од Пилата су познати као бранитељи хришћанства... :smeh1:

Co mowisz, pane!?

51sKw2BCUOL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Bokisd рече

Ispada da je ova novinarka iz Danske, dosta u pravu sto se tice ovog,  da hriscanstvo i uticaj hriscanstva u oblasti politike, kulture itd,..... slabi i  nestaje na  Zapadu . Samo je pitanje, koji je uzrok toga stanja ?
 

Узрок је веома јак удар хуманизма, секуларизма и атеизма на који хришћанство ни до сада ниеј успјело дати ефективан одоговор, а да не посегне за ауторитаризмом или нечим назадним. Хришћанство се није добро прилагодило, не зна како да се брендира и шта да понуди људима, јер ни само није свјесно свог потенцијала. Мислим да хришћани ( у правом смислу те ријечи ) нису свјесни колико лако могу привући велики број људи када би само знали да представе предности и врлине своје вјере. Ја годинама о томе трубим овдје - Богу треба бољи тим за односе са јавношћу. И што је још горе, црква ограничава управо оне који могу да спроведу то прилагођавање. Најбољи је недавни примјер код нас, када је патријарх фактички забранио било ком свештенику да у јавности износи своје мисли без његовог благослова - а све јер је нека мањина изнијела своје мишљење о Дарвину ( које се опет није косило са вјерским догматима! ).

Само погледај ко све пропагира "породичне вриједности", "ред, рад, дисциплину" и сл. Креатуре које ни не знају да ти објасне зашто је то добро, а да не скрену у "тако су наши стари радили", што је благо речено ретардиран аргумент. А са друге стране како свештена лица шире вјеру? Причају језиком који ти је све само не српски. Изрази који значе једно у секуларном, већинском свијету, код њих значи нешто друго ( и никако да неко то објасни народски, него се увијек мора филозофски ). 

Као што је свађање и идиотизам лијевице криво за уздзање крајње деснице, тако је и ово расуло и неприлагођеност хришћанства криво за цунами мулти-култи секуларизма који је захватио више него што је требало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...