Jump to content

Шок на холандској телевизији: Банкар проговорио о елитном, ритуалном жртвовању деце!

Оцени ову тему


Кратос

Препоручена порука

(Фото: Јутјуб)

Хаг – Бивши банкар који је изашао из овог посла јер није могао пристати на жртвовање деце описује како елите гледају на људе као на бескорисне паразите. Они такође уживају кад у некој држави пропадају фирме а још више кад власници почине самоубиство…
Холанђане је пре неког времена шокирало сведочанство банкара по имену Роналд Бернард који је јавно сведочио страхоте елите о којима се многи труде писати али их масовни медији увек некако дискредитирају говорећи човечанству да је у питању ‘теорија завере’.
Наравно, масовни медији неће пренијети ово свједочанство јер циљ није открити сатанизам који се крије у позадини најмоћнијих људи свијета него напротив увући људе у сатанизам на начин да се људе увјери како сатанизам уопште не постоји или како није стваран! А ако пак масовни медији морају признати да постоје окултне скупине попут Илумината представиће их јавности као забавне и неопасне скупине које се залажу за мир у свијету.
На ту је причу насјео и овај банкар који се доиста забављао с другим колегама све до једног дана кад од њега нису тражили да се у склопу илуминатске ‘забаве’ придружи убијању, односно жртвовању дјеце на Луциферовом олтару!
‘Био сам упозорен када сам ушао у то – да то не чиним ако не могу замрзнути своју савјест 100 посто’, свједочи банкар и додаје како се на то само насмејао јер је мислио да је ријеч о шали! Ускоро је дознао да га тренирају у психопата. ‘Био сам трениран да постанем психопат и нисам успео, свједочи. Описујући раздобље када је почео схватати да његова савјест ради упркос томе што ју је морао угасити, Роналд прича о паду италијанске економије и стечају фирми које су водиле до самоубиства и разарања бројних људи што је за његове колеге био успјех. Они су уживали у смрти.
‘Један од мојих колега је рекао: ‘Роналд, сјећаш се оног случаја с италијанском лиром? Сјећаш ли се оног посла у којем смо масовно одбацивали лиру, што је смањило вриједност валуте, што је изазвало ситуацију да много фирми у Италији оде у стечај?’ И онда каже: ‘Знате ли да је власник те и те фирме починио самоубојство и оставио породицу иза себе? И тада смо се грохотом смејали томе. Сви заједно. Гледали смо људе одозго и ругали им се.Људи су били само производ, отпад, сви су људи били безвриједно смеће.’
‘Природа, планет, све је могло горити и сломити се. Сви су за нас били само бескорисни паразити. Докле год смо постизали наше циљеве, све док смо расли ништа нам није важно било„.
Роналд је затим описао почетак свог краја. Свједочи како је био дубоко у круговима Илумината и да је чак и потписао уговор о животу с њима, али његова савјест га је почела издавати.
‘Да се изразим пажљиво, већина људи није слиједила баш мејнстрим религију. Ти људи, већина њих, били су Луциферијанци. И онда можете рећи, вјера је бајка, Бог не постоји, ништа од тога није истина. То говоре људима. Но за те људе је религија итекако истина и стварност, служили су нечему нематеријалном што су назвали Луцифер’, свједочи бивши банкар и објашњава.
‘И ја сам такође био у тим круговима, и само сам се смејао на све то, јер мени су то били само клијенти. Па сам отишао до мјеста којег називају Црквом Сотоне. Тако сам посјетио та мјеста и они су радили своју свету мису с голим женама и алкохолом и осталим ствари. И то ме баш забављало. Ја не вјерујем у било које од ових ствари и био сам далеко од тога да сам увјерен да је ишта од тога стварно. По мом мишљењу тада, тама и зло је постојало унутар самих људи.’
‘Тада сам био гост у тим круговима и то ме увелике забављало, све те голе жене и друге ствари. Био је то добар живот. Али онда у неком тренутку, што је разлог зашто вам све то говорим, био сам позван да учествујем у жртвовању дјеце у иностранству.’
Кад је Роналд свједочио о томе да су му предложили да се придружи ритуалу жртвовања дјеце, Роналд је застао и постао видно емоционалан. Изгледало је да ће имати проблема наставити с његовом причом. Али он наставља даље…
‘То је била преломна точка. Дјеца„.’
‘Ви сте упитани да то учините?’, упитао је новинар.
‘Да, и нисам могао то учинити’, одговара.
Бивши банкар се у једном тренутку се почео борити са сузама. Новинар га је упитао би ли желео зауставити интервју на тренутак.
„’Не’, каже он, и говори даље: Тада се све почело полако распадати. Све се промијенило. Почео сам одбијати задатке у мом послу. Нисам више могао то чинити. Након што сам одбио жртвовати дјецу и повукао се, почели су ми пријетити’, свједочи Роналд.
„Ја нисам више могао учествовати у томе као прије, мој посао почели су деградирати, ја сам одбијао задатке, нисам учествовао. Сврха свега у том свијету је да су сви у њиховим рукама. Сви су уцијењени, морате бити осјетљиви на уцјене, и то уцјењивање ме погодило јако. Они су снагу и моћ добивали кроз ту дјецу, и то ме је сломило.’
Роналд такођер додаје да ове сатанистичке скупине, односно илуминати уцјењују политичаре широм свијета и као и да су сви у њиховим рукама. То ,није бајка, то није теорија, то је истина, говори даље и додаје : Данас постоји читав невидљив свијет о којем ви не знате ништа. Они те ритуале чине већ 2 хиљаде година. О томе се пише и у Библији. Тај свијет је доиста стваран, зло је доиста стварно, упозорава данас Роналд.
Његов савијет за човјечанство је једноставан. Морамо се пробудити и видјети што се стварно догађа око нас. Ако се ујединимо у одбацивању таме, човјечанство добрим може уништити Илуминате прије него што они униште нас.
Овдје можете погледати цео интервју с преводом на енглески језик:
Ширите истину, не затварајте очи на ову таму, него раскринкавајте зло!

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljivo, ali mislim da se mnogi ljudi postave na los nacin kada vide ovako nesto i saznaju da je zapravo Satana gospodar ovog sveta. Istina je da postoje tajna drustva koja se bave svim i svacim, da ne ponavljam sad ima po celom internetu. Ali mnogi ljudi onda krenu da to sire tako po internetu, da pricaju prijateljima, porodici, i iskreno receno, gube vreme.

Trebamo da se borimo protiv djavola u sebi, u nasoj dusi, a za ostale ljude koji su pali pod ovaj uticaj, najmanje sto mozemo da uradi je da se pomolimo, ako zaista imamo zelju da oni napuste taj put. To je i predskazano, da ce se pred dolazak Antihrista siriti razvrat, nasilje, rat, pohlepa, dakle, ovi ljudi spremaju svet za njegov dolazak. Ali ono sto je bitno je da nasa vera ostane Hristo centricna, a ne satanocentricna. Djavo zapravo nema nikakvu moc, on je samo nas zavarao, a mi smo mu poverovali. Svojoj dusi najvise mi cinimo zlo. Dakle, da se potrudimo da budemo sto bolji Hriscani, a Satanu ko sisa :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ove su posebno najbolje. Javne izjave sa dogadjaja tajnih drustva u maniru price za jutarnji program. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa sad, jesu li bankari ti koji mogu da uništavaju kompletne male države ili da oslabe ekonomiju velikih udarom recimo na preduzeća koja bi bila izabrana tipa: prehrambena industrija u Italiji, Franuskoj ili tekstilna industrija nemačke engleske....

Tu niko zaista ne strada? Tu nema žrtvi sve je iluzija?

Ljudi koji su spremni da započnu ratove ubiju milione ljudi, pre toga u svom biću nikoga nisu ubili? Nisu zadavili nevino dete golim rukama? Kako?

Dakle da ne ulazimo sada u to da li je Irod taj koji osudi Hrista ili su ga osudili na trgu obični ljudi koji vikaše raspni ga ili je to ipak na kraju uradio Pilat svojim pranjem ruku postavljam pitanje, da li zaista BANKE drže naše živote u rukama i zašto mi to gledamo kao da se nas to ne tiče?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зна ли тај да ако је био сведок убиства, а није пријавио полицији да ће бити оптужен као саучесник?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Grizzly Adams рече

Зна ли тај да ако је био сведок убиства, а није пријавио полицији да ће бити оптужен као саучесник?

Ne znam gde je rečeno da je bio svedok ubistva, rečeno je da su ga pripremali za te rituale.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Justin Waters рече

Ove su posebno najbolje. Javne izjave sa dogadjaja tajnih drustva u maniru price za jutarnji program. 

Upropastio ih sad nacisto 1324_womens

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма не, немогуће. Ово није истина. Овако нешто не постоји. Ово је фејк вест. Све је режирано да би изазвало сензацију код људи. Ово мора да је нека секта. Ова вест је лажна.

Ово не треба гледати ни читати нити се залуђивати оваквим глупостима.

Треба читати онај циркуларни мејл владике Марка, то је права вест. Молитвени ланац да се не прекине, то је истина, то је права ствар.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ја верујем да такве ствари постоје, само овом лику не верујем. Вероватно је члан неке хришћанске секте које такве приче користе за рекламу.

Адвентиста, Пентакосталац или сл. Ето у 100 марке...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А може ли неко да изгугла нешто о овом човеку ван те приче? Каже да је био познати бизнисмен, да се бавио женском модом итд. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...